DOLNOŚLĄSKIE ------------ SPOTKANIA OKP - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
KAMIL
ODPOWIADAJ I ZAMIESZCZAJ TAKIE POSTY W DOLNOSLASKIM
OKI
  
 
Cytat:
2004-01-08 14:06:27, macgregory pisze:
No to jest nas już dwóch:
a nawet trzech...
1. Dab
2. Grzegorz
3. rafalmatysiak
4. Kamil-tyche2 - waha sie
5.
6.
...
a do reszty jak znajde chwile napisze na priv lub sms.

GG

[ wiadomość edytowana przez: macgregory dnia 2004-01-08 14:42:03 ]

  
 
chyba nic z tego nie wypali, jutro zagladne tu z rana i jak sie frekwencja nie poprawi to przekladamy ten spot
  
 
Ok mi pasi, bede o 12 na dachu
  
 
Cytat:
2004-01-08 23:18:16, Dab pisze:
Cytat:
2004-01-08 14:06:27, macgregory pisze:
No to jest nas już dwóch:
a nawet trzech...
a moze i czterech
1. Dab
2. Grzegorz
3. rafalmatysiak
4. Kamil-tyche2 - waha sie
5. gregregre
6.
...
[ wiadomość edytowana przez: macgregory dnia 2004-01-08 14:42:03 ]





czyli jutro o 12 na last pietrze galerii!
  
 
Cytat:
2004-01-08 22:30:12, rafalmatysiak pisze:
ja oczywiscie tez jestem
a co do zdjecia DAB to dzieci Grzecha sa na fotce




nowe pokolenie oplomaniakow juz mocno podrasta wkrotce przejma stery...
  
 
czesc chcialem przeproscic klubowiczow z wrocławia ja dzisiaj niemoglem byc na zlocie nastepnym razem bede na 100% ale musi byc w niedziele a co do miejsca niemam zastrzezen!! pozdrawiam a tak wogule to ile osob bylo??
  
 
...no i po spocie, bylo milo, smialo mozna nawet powiedziec ze bylo nawet bardzo milo ::
Ze spotkania na spotkanie jest nas coraz wiecej, ciekawe kiedy nasze furki sie nie pomieszcza na parkingu...
Na spot stawili sie mimo niezbyt ciekawych warunkow atmosferycznych: rafalmatysiak vel sw. mikolaj ,
gregregre i macgregory, z malym opoznieniem dotarlem w koncu i ja...a juz chlopaki sie zaczeli zbierac...
Fotorelacja raczej uboga ale nie bylo warunkow na zrobienie calego portfolio...to to co udalo sie utrwalic...

1. Cztery calkiem ponetne dupcie klubowiczow z sekcji dlonoslaskiej (z lewa i z prawa coby bylo sprawiedliwie )





2. 3/4 spotu w calej okazalosci. Dlugo wybierali bryke przy ktorej stanac do fotki, wybrali te, ktora kazdy z nich kiedys w przyszlosci marzy posiasc




Ps. Nastepnym razem spot musi obowiazkowo odbyc sie przy lepszej pogodzie coby mozna bylo dokladniej oblukac furki...i moze jakiegos browarka strzelic? (jeden sie poswieci i bedzie kierowca he he he

aha, jeszcze jedno zapomnialbym, jakas godzinke przed zlotem mignal mi kamil w swojej 2,5litrowej B...pognal na polnoc...nastepnym razem sie nie wymknie...

[ wiadomość edytowana przez: dab dnia 2004-01-10 19:59:11 ]

[ wiadomość edytowana przez: dab dnia 2004-01-10 20:02:48 ]
  
 
Cytat:
2004-01-10 14:55:03, Kamil-tyche2 pisze:
czesc chcialem przeproscic klubowiczow z wrocławia ja dzisiaj niemoglem byc na zlocie nastepnym razem bede na 100% ale musi byc w niedziele a co do miejsca niemam zastrzezen!! pozdrawiam a tak wogule to ile osob bylo??



nie ma sprawy, kto ma czas to wpada takie zycie
nastepnym razem skrecimy cos w niedziele , tez zaden problem
co do relacji ze spotu to zagladnij do watku regionalnego, cos tam znajdziesz
  
 
Cytat:
2004-01-10 19:58:18, Dab pisze:

aha, jeszcze jedno zapomnialbym, jakas godzinke przed zlotem mignal mi kamil w swojej 2,5litrowej B...pognal na polnoc...nastepnym razem sie nie wymknie...

[ wiadomość edytowana przez: dab dnia 2004-01-10 19:59:11 ]

[ wiadomość edytowana przez: dab dnia 2004-01-10 20:02:48 ]



... a no właśnie, szkoda że nie dałeś mi jakiegoś znaka, ale skąd mogłeś wiedzieć, że nie przeczytałem poczty.. No cóż trudno next time - teraz przysiądę się do sprawdzenie skrzynki, albo zrobię przekierowanie na firmową (jeśli da radę)
To fajnie że były już 4 furki - też bym chciał
Kamil

P.S.
dlaczego zrobiliście się przy ATOSIE
Czy ja dobrze widzę tam jest Aterix Cabrio
  
 
JA niemoglem w sobote niedalem rady jak by to bylo w niedziele to coinnego ale nastepnym razem !! pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-01-10 21:20:30, kamil26 pisze:
Cytat:
2004-01-10 19:58:18, Dab pisze:

aha, jeszcze jedno zapomnialbym, jakas godzinke przed zlotem mignal mi kamil w swojej 2,5litrowej B...pognal na polnoc...nastepnym razem sie nie wymknie...

[ wiadomość edytowana przez: dab dnia 2004-01-10 19:59:11 ]

[ wiadomość edytowana przez: dab dnia 2004-01-10 20:02:48 ]



... a no właśnie, szkoda że nie dałeś mi jakiegoś znaka, ale skąd mogłeś wiedzieć, że nie przeczytałem poczty.. No cóż trudno next time - teraz przysiądę się do sprawdzenie skrzynki, albo zrobię przekierowanie na firmową (jeśli da radę)
To fajnie że były już 4 furki - też bym chciał
Kamil

P.S.
dlaczego zrobiliście się przy ATOSIE
Czy ja dobrze widzę tam jest Aterix Cabrio



odpowiedz na pytanie dlaczego przy atosie masz w moim poscie-sprawozdaniu powyzej
Powiem ci, ze chcialem juz odchylic szybe ale zmienilo sie na zielone i....
Co do asterki to masz racje, byla tam Masz juz powod aby nastepnym razem czyc czujniejszym i sie pojawic
  
 
Spotkanie się odbyło no i było całkiem miło. Teraz czas na coś większego. Na następne spotkanie zjawimy się większą paką, już moja w tym głowa aby wszystkich dużo wcześniej powiadomić i ustalić dogodny dla wszystkich termin. Wnioski po spotkaniu, jak tak dalej pójdzie to "nie zmieścimy się na parkingu" [Dab] i trzeba będzie szukac nowego miejsca na spotkania

Pozdrawiam
Grzegorz
  
 
WITAM PANOW
SPOTKANKO SUPEROWE I TYLKO TA POGODA ALE JAK TAK DALEJ POJDZIE TO JUZ NIEDLUGO MAM NADZIEJE ZE ZABRAKNIE TAM MIEJSCA

A CO DO CIEBIE DAB TO POGADAMY SOBIE W CZTERY OCZY ZA TEGO MIKOLAJA URWISIE JEDEN
  
 
Cytat:
2004-01-13 14:31:52, rafalmatysiak pisze:
WITAM PANOW
SPOTKANKO SUPEROWE I TYLKO TA POGODA ALE JAK TAK DALEJ POJDZIE TO JUZ NIEDLUGO MAM NADZIEJE ZE ZABRAKNIE TAM MIEJSCA

A CO DO CIEBIE DAB TO POGADAMY SOBIE W CZTERY OCZY ZA TEGO MIKOLAJA URWISIE JEDEN



grunt zeby bylo wesolo i zabawa
  
 
cos z innej bajki ale chyba sie nieobrazicie !
ja cos z innej beczki to tajne furki z wrocka !!!


-Fiat Brawa W.. ....
-Ford Mondeo DW 47901
-Opel Vectra WCL 0802
-Skoda Octawia DW 08786
-Opel Vectra WCB 4449
-Ford Mondeo DW 47181
-Volkswagen Vento WOT 4175
-Volkswagen Vento -Volkswagen Passat DW 50752

no i jeszcze 2 numery bez opisu DW 12589
DW 78113
TO TYLE HEHE pozdrowienia z wrocławia
  
 
a fiat to jest bordo o ile wiem
  
 
I JAK TAM PANOWIE SPOTKANKO JAKIES KRECIMY
MOZE W WALENTYNKI BO NASZE OPELKI SIE KOCHAJA I SPOTKAC SIE MUSZA TAK JAK ZWYKLE OK 12
CO WY NA TO?
MAM NADZIEJE ZE WYJDZIE I BEDZIE NAS PRZYNAJMIEJ 6 OSOB ABY BYLA TEDECJA ZWYZKOWA
  
 
Cytat:
2004-01-22 20:21:23, Kamil-tyche2 pisze:
cos z innej bajki ale chyba sie nieobrazicie !
ja cos z innej beczki to tajne furki z wrocka !!!


-Fiat Brawa W.. ....
-Ford Mondeo DW 47901
-Opel Vectra WCL 0802
-Skoda Octawia DW 08786
-Opel Vectra WCB 4449
-Ford Mondeo DW 47181
-Volkswagen Vento WOT 4175
-Volkswagen Vento -Volkswagen Passat DW 50752

no i jeszcze 2 numery bez opisu DW 12589
DW 78113
TO TYLE HEHE pozdrowienia z wrocławia



Znam te furaki, niektóre z autopsji niestety

A podjadę na Wasz spot. Jako uzupełnienie frekwencji
  
 
Panowie, proponuje zorganizowac spot tradycyjnie w weekend a nie w srodku tygodnia, po pierwsze ludzie moga nie miec czasu a po drugie fotki po ciemku slabo wychodza a bryczki trzeba exponowac
Proponuje zorganizowac spot (nie w sobote, bo ktos kiedys pisal ze chetnie by wpadl ale w soboty nie moze za to w niedziele na bank) w NAJBLIZSZA NIEDZIELE tj. 08.02.2004. Aby jednak wysondowac jak co komu pasuje proponuje aby wszyscy ktorzy maja ochote sie pojawic na spocie wpisali sie w tym tamacie i podali jeden z dwoch ponizszych terminow:
1. niedziela 08-02-04r
2. sobota 14-02-04r
Miejsce: standardowe- ostatnie pietro galerii dominikanskiej o godz 12:00

Ja jestem za terminem nr 1 (niedzielnym)