DOLNOŚLĄSKIE ------------ SPOTKANIA OKP - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chetnie bym podjechal ale niestety niemoge ale nastepnym razem na 100% bede mam zlota astre z czarnymi szybkami stylu kolo rejestracji jest naklejka klubowa
  
 
SPOTKANIE SUPER A JAKA FREKFENCJA
BYLO NAS TYLE ZE AZ APARAT NIE MOGL OBIAC WSZYSTKICH
GRZESIEK NA PEWNO NIEDLUGO WSTAWI ZDJECIA I SAMI ZOBACZYCIE TE PIEKNE OPELKI
A I JESZCZE PODZIEKOWANIA DLA NIEGO ZE PRZYJECHAL BO TAK TO BYM SAM SIEDZIAL
  
 
Tak frekwencja byla mizerna ale to nic Rafal warto bylo cos zaczac mysle ze na nastepnym spoku dolacza do nas inni klubowicze. Zdjecia nie wstawie bo nie wiem jak to zrobic ale juz przeslalem mailem do Rafala i moze on cos z tym zrobi.
  
 
Witam
Nie ma się co zrażać...od czegoś trzeba zacząć...My w Zachodniopomorskim też startowaliśmy od dwóch autek i patrzcie jak sprawy daleko zaszły...nasz rekord to 20 aut ale trzeba przyznać że 3 były spoza Regionu, no a dziś 11. Oby tak dalej.
Powodzenia
Na marginesie jednak myslę żejeśli temat dotyczy spotkań Regionalnych trzymajmy się wątków do tego przeznaczonych. Wobec czego połączę ów wątek z Dolnośląskim...
Wydaje mi się to sensowne, nie ma potrzeby tworzenia kilku wątków na jeden temat....
PZDR Vincent
  
 
Witam Was serdecznie. Jestem szczęśliwym posiadaczem Vectry, najpiękniejszego modelu Opla w historii (bez urazy, ale taka prawda). Od kilku miesięcy jestem zarejestrowanym Klubowiczem. Chętnie się do Was przyłącze.
Pozdrawiam
gregory_z
  
 
witam
no to teraz to już za późno.
myślę, że święta stanowiły poważną przeszkodę we obecności większej liczby np. mnie
Proszę nie znichęcajacie się, kiedyś DAB był prowodyrem takiego spotakania i byliśmy we 3 na dwa auta, a teraz czytam że było Was więcej, także może next time będzie lepiej
Troszkę wcześniej z infem
K
  
 
mam pomysl moze dacie opisy swoich fur albo fotki wtedy bysmy sie rozruzniali z tlumu
  
 
ale my sie juz rozruzniamy bo mamy naklejki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a zdjecia to kazdy wstawil
Dzieki Vincent za wstawienie wszystkiego tam gdzie powinno byc,
to moja wina ale zrobilem to celowo zeby reszta widziala
  
 
Cytat:
2003-12-29 12:22:51, kamil26 pisze:
witam
no to teraz to już za późno.
myślę, że święta stanowiły poważną przeszkodę we obecności większej liczby np. mnie
Proszę nie znichęcajacie się, kiedyś DAB był prowodyrem takiego spotakania i byliśmy we 3 na dwa auta, a teraz czytam że było Was więcej, także może next time będzie lepiej
Troszkę wcześniej z infem
K



kamil! to ty jednak zyjesz dawno cie nie widzialem, jak sie spisuje vercia? pozbyles sie juz jej dolegliwosci?
PS. niestety nie moglem sie pojawic naspocie, zycie.....nxt raz sie uda!

  
 
W NAJBILZSZYM CZASIE MSJ POWINIEN ZAMIESCIC ZDJECIE Z OSTATNIEGO SPOTU DZIEKI MU ZA TO
  
 
Zamieszczam fotkę na prośbę rafalmatysiak. Pozdrawiam dolnyśląsk
  
 
ładna fotka , szkoda że mnie nie był na spocie może następnym razem nie przeocze to będzie nas więcej


POZD lubin
  
 
czy mi siewydaje czy kolega rafalmatysiak ma czapke mikolaja na glowie?

  
 
DAB dowcipnisiu jeden
to nie ja raczej za maly zeby miec prawko


  
 
Cytat:
2004-01-05 12:54:43, rafalmatysiak pisze:
DAB dowcipnisiu jeden
to nie ja raczej za maly zeby miec prawko






to kto jest na fotce?

[ wiadomość edytowana przez: dab dnia 2004-01-06 20:27:58 ]
  
 
Witam

Może najlepiej by było abyśmy się organizowali poza forum równiż może sms-ami, GG itp.
Ja nie zawsze mam czas i możliwości żeby korzystać z netu i wejść na forum.
MOja propozycja taka zeby pouzupełniac pola GSM,GG w profilach to zawsze na któryś z tych kontaktów można wrzucić info o spotkanku.

Pozdrawiam
GG
------------------------------------------
Nie ma to jak śnieg i poślizgi w zimie.
  
 
A moja propozycja jest taka zeby juz w te sobote <10.01.04r.> zorganizowac "male" spotkanko np. na ostatnim pietrze galerii dominikanskiej o godzinie 12:00 w rejonie wejscia do fitness klubu, tam zawsze jest wolne miejsce.
Miejsce mysle jak na obecne warunki idealne do tego typu spotkan - po zmarznieciu przy ogladaniu furek spokojnie mozna zejsc do cieplej knajpki i sie nieco rozgrzac.
Chetni zapisywac sie. Mysle ze zlot bedzie mial racje bytu jak sie zaalokuje min 5 chetnych.
Jeden juz jest:
1. Dab
2.
3.
4.
5.
6.
...
  
 
No to jest nas już dwóch:

1. Dab
2. Grzegorz
3.
4.
5.
6.
...
a do reszty jak znajde chwile napisze na priv lub sms.

GG

[ wiadomość edytowana przez: macgregory dnia 2004-01-08 14:42:03 ]
  
 
mam nadzieje ze sie nieobrazicie ze to ja zaczelem pisac o zlocie we wrocku mam pytanie czy ten zlot na galeri bedzie w ta sobote napewno? ja jutro odpisze czy bede bo mam problemy z autkiem!! tz. brak paliwka!! A I JAK MOZECIE NAPISAC KTO BEDZIE pozdrawiam z gory dzieki!!

[ wiadomość edytowana przez: Kamil-tyche2 dnia 2004-01-08 22:30:26 ]
  
 
ja oczywiscie tez jestem
a co do zdjecia DAB to dzieci Grzecha sa na fotce