Przyciemnione światła,a Policja

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no wlasnei chce sobie przydymic gorna ich czesc zeby byly czarno czerwone, na poczatku chcialem cale czerwone ale moj kumpel pomalowal i kierunki i wsteczny mial czerwony.....

1. jaki sprajik proponujecie, czy motip jest dobry

2. czy po delikatnym przydymieniu swiatla sa duzo mniej widoczne?, i co na ten caly bajer palki /czyt. policja/ chodzi o praktyke....

[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2011-02-03 17:15:04 ]
  
 
Ja musiałem wymieniać tylne lampy bo smerf sie tak uwzioł że zawinął mi dwód rej.

Przepisy mówią jasno że jeżeli nie jest to fabryczne tylko samoróba to niewoln..

Domyslam się że sobie pomyślisz że jak to smerfy sprawdzą, ja też tak myślałem.

Smerf nie, zdemontował światło na stacji diagnostycznej.

Sprawa dalej jasna. Dowód zabrany i 200 PLN na poczcie
  
 
Policjant nie jest od oceny, czy auto jest sprawne do ruchu, czy też nie. W razie wątpliwości kieruje taki pojazd na stację diagnostyczną. Pamiętajcie - w razie JAKICHKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI, czyli dowód może zabrać praktycznie za wszystko. Dlatego Niemcy np. mają wszelkie przeróbki wbite w dowód rejestracyjny, razem z homologacją.

P.S. Całkowicie czerwone klosze lamp tylnych są w Polsce prawnie zabronione.
  
 
innymi słowy BMW

Będziesz
Miał
Wydatki

  
 
a ja sie nie boje policji , najlepiej motipem dwie warstwy, na gładko bez baranka i uważaj jak bedziesz stał autem na polu żeby nie stać do słońca bo ci wyblakną a nawet mogą popękać szkła. Ja jak pomalowałem i pałarz mnie złapał to powiedziałe mu że to orginał i sie nie kapnął bo były dobrze pomalowane.
  
 
ja miałem przyciemniane tylne światła na szary
ale jak w piątek umyłem samochód to znowu są czerwone
  
 
Lqampy powinno sie malowac od srodka. Wtedy gliniarz moze sobie drapac a lakier jest w srodku. Szkoda tylko ze to jest trudniejsze do zrobienia (bo lampy sa klejone)
  
 
ja jezdze na czewronych lampach.. robilem u malrza normalnie... i cool bo sa czerwone ale kierunki mam pomaranczowe a wsteczny bialy wiec policja mnie jeszcze nie gnebi
 
  
Cytat:
2003-12-01 12:05:58, brezniew pisze:
a ja sie nie boje policji , najlepiej motipem dwie warstwy, na gładko bez baranka i uważaj jak bedziesz stał autem na polu żeby nie stać do słońca bo ci wyblakną a nawet mogą popękać szkła. Ja jak pomalowałem i pałarz mnie złapał to powiedziałe mu że to orginał i sie nie kapnął bo były dobrze pomalowane.



Do czasu w koncu trafisz na takiego ktory nawet nie bedzie dyskutowal, poprostu zabierze ci dowod.
Tak jak napisal Wilk policja nie jest od sprawdzanie, to robi stacja diagnostyczna. Zawsze powiesz pilocjantowi ze to oryginalne swiatla ze takie kupile itd itd, jak sie uprze nie ma szansy.
Osobisie mialem malowane w Passacie Motipem nie narzekalem jest dobrze transparentny pod warunkiem ze nie przesadzimy z warstwami. Czepiali sie kilka razy ale po pokazie ze jednak lampy migaja na zolto machnal reka ... i zabral dowod za szyby
  
 
a jeżdzę juz 3 rok z przydymionymi do połowy i sie udaje ,przeglad przechodze bez problemu, a jest to przeglad nie byle jaki.....
  
 
Chłopaki co wy się tak boicie policji??? Ja też śmigam już trzy lata na przyciemnonych do połowy i nikt nigdy nic nie burczał ani policjant ani diagnosta, dwie warstwy motipu i jest git, a Escorcina (bynajmniej moj) ma tak mocne światełka z tyłu że wsteczny jest biały a kierunki pomarańczowe
  
 
Ja mzm przyciemnione (do połowy) z tyłu i z przodu
I nie miałem jeszcze przez to żadnych kłopotów!!!!!!
Według mnie to możesz śmiało ŚCIEMNIAĆ
  
 
A u mnie wlasnie w domku od paru godzin stoi czerwony Mopit i czeka na moja decyzje Malujemy gore lam ,czy nie ? .
Chce gore prysnac na czerwono co by cala lampa byla... czerwona Ale przy moich dobrych znajomosciach w Policji (od zlej strony) zastanawiam sie czy mi sie oplaca na pare dni malowac, bo pewnie to potrwa z 2-3 dni zanim mnie wylukaja,ze mam cos nie zgodnego z prawem
  
 
ja miałem przyciemnione,praktycznie czarne lampy z tyłu,na stacje diagnostyczna pojechałem cofnął mnie,kupiłem nowe normalne lampy,by pozniej znowu załozyc przyciemnione,na ktorych pojezdziłem 2-tygodnie i cofajac w nocy(zima padał snieg)uderzyłem tyłem w matiza bo go nie było widac przez te ciemne lampy.I to był koniec ciemnych lamp,chociaz mam teraz znowu chec lekko przypylic lampeczki zawsze to fajnie wyglada.PS.w escorciku pobiła sie lampa i pekł zderzak a matiz miał cały bok pognieciony od błotnika do błotnika
  
 
Też sie zastanawaiłałem kiedyś nad pomalowaniem całośći na czerwono ale jakoś mi przeszło .
Jak widze na mieście jak niektórzy bawią sie z policją to śmiech mnie bierze, co kilka dni malować i zmywać
  
 
dzieki za opinie to teraz jeszcze bardziej sie bede zastanawial.... hm pomyslimy, a moze znajde w miedzy czasie biale lampy jakie widzialem na jakims zdjeciu.... to fajowo wyglada

a widzieliscie lampy tylu lexus? wogole robia takie do naszych essich?
  
 
Cytat:
a widzieliscie lampy tylu lexus? wogole robia takie do naszych essich?




nie robią....przynajmniej ja narazie nie widziołech takowych
  
 
Wszystko się sprowadza do tego na jakiego kretyna się trafi !
Jak bedzie debil to Ci zabierze dowód rejestracyjny za cokolwiek
Od sprawdzania, czy jest OK jest diagnosta, on może zabrać dowód gdy poodejrzewa że coś jest nie w porządku.
A wyobrażnia drogówki jest nieograniczona

A jak bedzie "normalny" to dostaniesz pouczenie.

  
 
Cytat:
2003-12-02 23:18:58, Seba_20 pisze:
A u mnie wlasnie w domku od paru godzin stoi czerwony Mopit i czeka na moja decyzje Malujemy gore lam ,czy nie ? .
Chce gore prysnac na czerwono co by cala lampa byla... czerwona Ale przy moich dobrych znajomosciach w Policji (od zlej strony) zastanawiam sie czy mi sie oplaca na pare dni malowac, bo pewnie to potrwa z 2-3 dni zanim mnie wylukaja,ze mam cos nie zgodnego z prawem




Czyli jak wchodzisz na lokalny komisariat to już nie musisz się przedstawiać, tylko od razu wyciągają właściwą kartotekę ?
O przepraszam, z tego co kiedyś pisałeś masz już własny segregator
  
 
Śmaiło możesz przyciemniać!!! Z własnego doświadczenia wiem, że jak mają ochotę zabrać dowód to będą dotąd szukali usterki aż ją znajdą. P.S. mam już od dwóch lat przyciemnione do połowy i mam ich w d...!