Kant z grudniowego

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie - co sądzicie?? Chyba nie taki najgorszy jak na wersje "plastikową"


ps. Jakby kogoś interesowała reszta (2 extremalnie przerowbione Maluchy) to fotki są >> TUTAJ <<.


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2003-12-02 01:35:34 ]
  
 
Mnie osobiście tak średnio pasuje.
  
 
race.. powied Ty mi po co nawalasz na dwóch forach ten sam topic? przecia ludzie i tak oglądają oba, więc wystarcy chyba na jednym, co?
  
 
Po pierwsze ten samochód jest dla mnie beznadziejny (widziałem o wiele ładniej zrobione) a po drugie ten temat był juz poruszany na Forum F&F to po co go dublować
  
 
Jakiś taki nie mrawy ten Fiat taki bez duszy
  
 
Cytat:
2003-12-02 08:23:21, czeczun pisze:
race.. powied Ty mi po co nawalasz na dwóch forach ten sam topic? przecia ludzie i tak oglądają oba, więc wystarcy chyba na jednym, co?


A jakie jest to drugie bo nie wiem i ten post widziełm tylko na jednym.
(ale GT i tak mam )
  
 
Mnie się nie podoba,fiat w plastikowym ubranku,to nigdy nie będzie ładne
  
 
Witam
No cóż... kazdy ma swój gust. Jak dlamnie to niepodoba mi się "mordka" tego fiata i nakładki na progi.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Nie jest najgorszy,widziałem wieksze bezguścia

A co do dublowania wątków-nie każdy przegląda inne fora klubowe
  
 
Cytat:
2003-12-02 08:23:21, czeczun pisze:
race.. powied Ty mi po co nawalasz na dwóch forach ten sam topic? przecia ludzie i tak oglądają oba, więc wystarcy chyba na jednym, co?


Nabijam posty .
Po pierwsze nie ten sam bo tu jest tylko Kancik, te Malce nie są zbyt ciekawe - sam styling i w dodatku dyskusyjny. Poza tym 126p to nie FSO .
Jak widzisz nie wszyscy przeglądają inne fora, wiec czemu oni nie mieli by zobaczyć "co w gazetach piszczy" ( ) ? Może kogoś to natchnie (oby nie...).

Poza tym rozejrzyj się dobrze ile tematów jest dublowanych (nie przeze mnie) i jakoś nikomu to nie przeszkadza. Jak widzisz ten sam temat na innym forum to możesz pominąć. Chyba że interesują Cie wypowiedzi użytkowników tego innego forum.


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2003-12-03 00:31:04 ]
  
 
dobrze mój hero... już się nie będę czepiał. Niechaj będzie na Twoim.
Cytat:
Chyba że interesują Cie wypowiedzi użytkowników tego innego forum.


nie bardzo wiem jak to rozumieć - owszem interesuje mnie co jest pisane na tym innym forum; z resztą nieważne...
Co do Fiaciny - doceniam trud i pracę włożone w ten samochód, jednak nie podobają mi się Fiaciory z plastikowymi zderzakami, czarnymi lampami i takimi tam.
Ale to jest oczywiście moje zdanie - ważne, że się właścicielowi podoba.
  
 
Paskudztwo, obrzydlistwo.
  
 
Cytat:
2003-12-03 18:20:05, czeczun pisze:
nie bardzo wiem jak to rozumieć - owszem interesuje mnie co jest pisane na tym innym forum; (...)


Miałem na myśli wypowiedzi tych którzy nie przeglądają innych for i gdybym nie zdublował tu tematu to by się w nim nie wypowiedzieli...
Ale jak już napisałeś - nie ważne
Ale zgadzamy się co do samego tematu - ładne wykonanie, jednak czy podoba się efekt końcowy to rzecz gustu.
  
 
W sumie kant niczego sobie. Tylko ten wieśniacki zanczek sporting. Obok sportinga to moze kiedyś stał na parkingu.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Kant zrobiony bardzo starannie - to najważniejsze.To,że osobiście mi się nie podoba, pewnie wszyscy wiedzą Plastik + 125p = WOMITY .
  
 
Cytat:
2003-12-05 18:05:32, kaovietz pisze:
(...) = WOMITY .



Ale chyba nie na klawiature? Z monitora mozna jeszcze jakos usunac ale keyboard...