Pozegnanie z Kriegsmarine - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ale jest i będzie opel i to je najważniejsze!
  
 
Disel a może to tylko pic tak jak to z Lotusem!?
  
 
Wasnie! Disel, juz Ci nie wierzymy
  
 
jak gadalem z Dra na LOB party to padlo cos takiego:
LOTUS za stary!
Omega C tandetne wykonczenie wnetrza a silnik 3.2 jest gorszy od 3.0

wiec wnioskuje z tego ze te auta odpadaja
  
 
Jak pisalem Omesi nie bedzie !! Swoja sprzedaje, nowych nie ma, uzywki nie chce. A Lotus - to nie ta bajka jeszcze.

Ale bedzie Opel...

O ile sprzedam Omege... Z kazdym poprzednim samochodem nie bylo problemu ze sprzedaniem i mam nadzieje, ze teraz tez tak bedzie.

Koncze wariacka jazde... raz, ze na naprawy potem majatek idzie, dwa... cos sie zmienilo... juz mi sie nie chce...
  
 
Acha... jak mi ktos status w LOB zmieni to morde obije

Radze sie przyzwyczajac, ze Opel XXXXXX - to tez Omega
  
 
Cytat:
Jak pisalem Omesi nie bedzie !! Swoja sprzedaje, nowych nie ma, uzywki nie chce. A Lotus - to nie ta bajka jeszcze.

Ale bedzie Opel...




I wten oto sposob czeka nas zaglada, przez naturalne wyginiecie gatunku Omeg
  
 
dra no coz nie poznaje cie ale ty moze tylko tak chwilowo
  
 
idąc za ciosem informuję, że za około 2 m-ce również rozstaję się z omesią i do grona LOB Weteranów mam zamiar powrócić dopiero w 2 półroczu będąc szczęśliwym posiadaczem następnej (nowszej) bestyjki w wersji nierozrusznikowej
  
 
osłabiacie mnie
dostaniecie statusy TICO weteran
  
 
Kurczę Dra cos czuje, że to przezemnie!
  
 
Jak to jest z tą "wariacką jazdą" ???
Co widzę jakiś wypasiony pojazd na drodze to wolno, to on nie jedzie. I ludzie w różnym wieku jeżdżą nimi.....

A w ogóle to widzę że Omegę dotyka wyginanie (????) wyginięcie - się znaczy , gatunku.....
Kurde, to po co mi te 3.0... może na wiosnę przyjdzie czas jakąś Bawarę dosiąść.... albo jak otworzą (nie wierzę w to niestety) granice, jakieś 911 Carrera 1. To bryczka marzeń z dzieciństwa.... , po prostu stary chłop kupuje sobe w końcu "ową" zabawkę.