Alufelgi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jako ze chcialbym zakupic a do tej pory nie mialem z nimi do czynienia mam takowe pytanie ... czy sruby mocowania felg sa te same co w stalowych ? i jeszcze jedno , czy mozna uzywac srub zabezpieczajacych tych samych co do felg stalowych ?

I jedno pytanie 800zl za komplet 4 alu w stanie bdb + 4 oponki z przebiegiem 1500km (co widac) to duzo czy nie ? bo sie siakos w tych cenach nie orientuje.
  
 
Sruby sa inne - dluzsze. Zabezpieczajaca chyba powinny podejsc.
Cana 800 - zalezy za jakie (firma, model, rozmiar, stan)
  
 
Czyli ze srubami to kwestia testu ? No trudno :>
Sruby do alu mozna kupic w kazdym samochodowym czy trzeba gdzies glebiej szperac ? :>
Co do marki felg to ni cholery nie wiem :> sa to 13` cztero ramienne.
  
 
Sruby dostaniesz raczej wszedzie.
Co do felg to jaka szerokosc?
  
 
No niestety tego nie wiem , jeszcze z wlascicielka nie rozmawialem , ale sama pewnie nie bedzie wiedziala :> Miala poldolota ale w zime jej zakosili a oponki z felgami jako letnie przetrwaly w piwnicy

Wiem ze zalozone sa na nia 185ki chyba na 65
  
 
Cena nie jest jakas straszna, ale do rewelacyjnej to tez jej daleko.
  
 
Wiesz , wyskoczyla na poczatku z cena 1000 zl za komplet to przekazano mi ze do negocjacji jest jak powiedzialem ze zwariowala :>

Felgi wygladaja tak :
http://motonews.pl/users/images/1048014136.jpg
(pozwolilem sobie wykorzystac jedno ze zdjec klubowiczow)
  
 
W sumie tak, jak mowilem - bez rewelacji. Niech sie tez inni wypowiedza.
  
 
Jeśli te oponki mają faktycznie 1500km - to są przecież jak nowe... (teoretycznie )
Cena wydaje się być uczciwa . Kupowałem ostatnio nowe letniaki z wyważeniem, założeniem itp. wyszło mnie 150zł za gotowe koło. 4 koła to już masz 600zł i przy cenie 800 za komplet zostaje Ci 200zl za alufele - 50zl za jedną jak dobrze licze, a tyle kosztuje średnio w sklepie nowa felga stalowa....
Potarguj się, niech opuści jeszcze na śruby!
  
 
Ja jestem rozpuszczonym gowniarzem, ktory jest przyzwyczajony do opon paktycznie za free Wczoraj przywiozlem do domu 6 ladnych Michelinek 175/60R14
  
 
Ostatnio tez kupowalem felgi i oponki, same felgi kosztowaly mnie 550 zl z transportem ale sa to 14 o szerokosci 6" w stanie takim jak widac w profilu.
  
 
Fajne kolka - 14 to 14
  
 
Cytat:
2004-03-23 14:19:11, KiLeR pisze:
Fajne kolka - 14 to 14


Dzieki, racja roznice czuc od razu i w wygladzie i w jezdzie
  
 
Kumpel ostatnio kupil za 500 zl 13'' borbet A z oponami 175/60 Semperit Spotlife jak nowki. Za 800 zl to duuzo. Ja za 900 moglem miec 15x7 ATS Cup z oponami w dobrym stanie.
  
 
Ja takimi 15tkami bym niepogardzil
  
 
Szpilki dłuższe i zabezpieczenie też nie podejdzie-chyba ż masz jakieś nietypowe
  
 
przy okazji sie pytam do felg 14 stek lepiej zalozyc 195R60 czy 65?
  
 
ja bym założył 65, z powodu lepszej ochrony przed dziurami
  
 
Jak dla mnie jesli 195 to max 60
  
 
Cytat:
2004-03-24 10:33:13, KiLeR pisze:
Jak dla mnie jesli 195 to max 60


a czemu?