Lusterka do Fiata

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poszukuję zewnętrzych lusterek wstecznych firmy COMMODORA do DF-a. Takie panoramiczne - dość rzadko spotykane.

Ma ktoś może na zbyciu?


Jak wy możecie jeździć tymi Fiaciorami na zwykłych lusterkach. Ja w nich nic nie widzę Popadam w obsesję, że komuś zajadę przy zmianie pasa, wskutek czego wlokę się jak emeryt, że wyprzedzają mnie jakieś zdezelowane maluchy z oparciami foteli kończących sie w połowie pleców. Sytuację troche ratuje panoramiczne środkowe lusterko ale do szczęścia brakuje mi jeszcze zewnętrznych.
  
 
Nie wiem jak wygladaja takie lusterka, alwe z tych samych powodów założyłem na typowe lusterko jako rozwiazanie przejsciowe (trwa to juz ch7yba ze dwa lata) nakładke panopramiczna. Mozna to kupic za około 40 PLN w sklepach motoryzacyjnych typu mydło i powidło
  
 
Janio a nie lepiej lustra do Tracka???
  
 
pozostaje jeszcze jedno wyjście:

KLAKSON I GAZ DO DECHY

zawsze działa...

a na poważnie - wewnętrzne panoramiczne (gięte a nie płaskie) i ja jakoś nie mam problemów - jeździłem nawet do niedawna po mieście bez zewnętrznego
  
 
Cytat:
2003-12-02 10:33:18, anmimo pisze:
Janio a nie lepiej lustra do Tracka???



Lepiej, ale mają mocowania umieszczone pod innym kątek
No i kosztują - 60zł sztuka.
  
 
a moze kamery i system monitoringu sprzężony z GPS?

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2003-12-02 13:45:30, OLO pisze:
a moze kamery i system monitoringu sprzężony z GPS?



To stanowczo za malo dla Jania jemu jeszcze jakis system satelitarny bezkolizyjnego przeprowadzania przez miasto by sie przydal conajmniej
  
 
Ale w Zomisie takich nie ma!

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2003-12-02 13:55:46, OLO pisze:
Ale w Zomisie takich nie ma!



To zrobia dla naszego jania a kupi pewnie ze 3 bo do kazdego samochodu.

V.
  
 
To może GPS mu załozymy?
Przynajmniej nam się Kolega niezgubi

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
wpadłem na genialny pomysł:
Kupiłem lusterka firmy AJS dedykowane do Fiata i Łady - takie montowane do krawędzi drzwi i nakleiłem wkłady lustetrek sferycznych od Poloneza.
I wreszcie mam panoramiczne lusterka we Fiacie - teraz to daje się jeździć.
  
 
jak je nakleiłes?
  
 
masz moze jakies fotki tych lusterek?? nie chodiz mi o szkla tylko o calosc.... bo szukam wlasnie lusterek przykrecanych do drzwi. najlepiej chromowanych...
P.Smoze mialby ktos na sprzedaz??albo wie gdzie takie kupic??
  
 
Cytat:
2003-12-03 20:29:18, SPAjK pisze:
jak je nakleiłes?




Wkłady mają od spodu dwustronną taśmę klejącą. Po prostu na zwykłe szkło nakleiłem panoramiczne.
  
 
Cytat:
masz moze jakies fotki tych lusterek?? nie chodiz mi o szkla tylko o calosc.... bo szukam wlasnie lusterek przykrecanych do drzwi. najlepiej chromowanych...
P.Smoze mialby ktos na sprzedaz??albo wie gdzie takie kupic??



proponowałbym udać się do sklepu z częściami do Łady i poprosił o metalowe lusterka do Nivy. Potem oddać do chromowania i efekt gotowy =)
W toruniu takie lusterka kosztowały chyba 35 za sztukę.
  
 
Cytat:
2003-12-03 23:29:40, Janio pisze:
Cytat:
2003-12-03 20:29:18, SPAjK pisze:
jak je nakleiłes?




Wkłady mają od spodu dwustronną taśmę klejącą. Po prostu na zwykłe szkło nakleiłem panoramiczne.



przeciez te w fiacie są płaskie a polonez ma wypukłe..???
  
 
Kwestia ilości kleju

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
jeśli kupiłeś lusterka przykręcane do ramki drzwi które się składają a regulacje mają samym lustrem to jestem bardzo ciekaw gdzie i za ile już od 6-ciu lat takich szukam do swojej ładnej i jak na razie znalazlem tylko prawe gdzieś na szrocie i to wszystko.
Jeśli to takie lusterka to daj jakieś namiary na ten sklep
  
 
I ja sie za nimi ołaziłem po shrotach ale sie udało i mam!A dodatkowo kupiłem lustereczka tzw martwe pole(2,29sztuka) i wszystko ładnie widac
  
 
Cytat:
2003-12-06 00:57:08, dobry pisze:
jeśli kupiłeś lusterka przykręcane do ramki drzwi które się składają a regulacje mają samym lustrem to jestem bardzo ciekaw gdzie i za ile już od 6-ciu lat takich szukam do swojej ładnej i jak na razie znalazlem tylko prawe gdzieś na szrocie i to wszystko.
Jeśli to takie lusterka to daj jakieś namiary na ten sklep



Sklep Artmot W-wa Al.Krakowska 145 - szczaegóły w dziale Partnerzy

A koszt to ok. 20zł za sztukę