Chcecie się pobawić w prawdziwy TUNING ?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no to ja troche z innej beczki:
wczoraj stuningowalem sobie bok na ładzie 2107 oraz na renault masterze, niestety drzwi , próg oba błotniki (cały lewy bok do wymiany/ roboty
dość że człowiek bez kasy to jeszcze takie jaja ...
ps
ale crash test wypadł pomyślnie tzn. że letni remont był zrobiony dobrze
  
 
Czyja była wina
  
 
no ja bym tak zostawił.. musisz mieć ciekawy design nie no żartuje ale ubezpieczenie chyba załatwi całą sprawe??
  
 
no niestety całe zajście JA spowodowałem...
cały czas staram sie jeżdzić szybko a bezpiecznie , a tu 40 na dwuch pasach i takie żeczy:
jade w rudzie śl. ulicą 1-go maja prawym pasem szukam adresu znajomych,nagle widze że to po lewej , patrze w lusterko i widze mastera jakieś 30m na prawym pasie za mną więc myśle spoko zdąrze skręcić i okazalo sie że w martwym polu miałem 2107 ta potem jeszcze od mastera dostała . no i cała chistoria
  
 
Ale nie martw się ważnie że nic Ci się nie stało. Auto się naprawi i dobrze że nie jechałeś TICO bo nie byłoby Cie tu
  
 
http://www.acn.waw.pl/linuxm/ptk/gtpoldiv6/
  
 
no tak ta droga ciekawa nie jest podobnie jak całe rondo w Będzinie!!!


[ wiadomość edytowana przez: sc00by dnia 2003-12-09 22:14:09 ]
  
 
Co chcesz od ronda w będzinie jest bezkolizyjne - można 3 razy wpaść pod ten sam tramwaj
  
 
no ja sobie tam zrobiłem przerwe na golfa (4) i ciesze sie ze nie mam stref kontrolowanego zgniotu!!
  
 
Ale pewnie golf miał. No nie jest ono najszczęśliwsze na świecie
  
 
no pan kierowca powiedział że jak kupował auto to nie chciał mieć cinquecento tylko golfa- ja w tym czasie wycierałem jego lakier ze swojego zderzaka
  
 
A co nie widział takiego dużego poloneza?
  
 
znaczy sie on nie zdążył odjechać a ja nie widziałem że przed nim sa tory zdarza sie
  
 
Nawet najlepszym