Polecane warsztaty montujące instalacje LPG - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak szukacie warsztatu w bydgoszcz piszcie na priv
pozdrawiam
  
 
[quote]
2004-11-19 15:26:00, pablo76 pisze:
Witam wszystkich nie mam warsztatu godnego polecenia ale napewno mogę powiedzieć gdzie w wawie nie zakładać nazywa się to chyba AUTO GAZ mają kilka punktów w warszawie miedzy innymi w jabłonnej koło wawy, ul. grochowska i ul. wał miedzeszyński i jeszcze ze dwa punkty ale nie pamietam, kilku cwaniaków i reszta amatorów do potegi .

zgadzm się z tobą ja też u nich byłem,robili mi golfa 1.8 ,samochód nie miał mocy, więc mechanicy stwierdzili, że wysiadł parownik więc trzeba wymienic,stwierdziłem że nie ma co oszczędzać jak trzeba to trzeba,wymienili mi na drugi przy okazi urwali mi podstawke pod gaznikiem za którą musiałem zapłacić,a po wymianie samochód i tak hu...wo chodził żeby mnie zbyć zatkali filtr żebym tylko odjechał i w dodatku nie mało mnie skasowali za wymiane parownika który był dobry sami SKURWYS... , pozdrawiam i nie polecam tych mechaniorów
  
 
A jaki warsztat polecacie w trojmiescie albo elblagu lub cos w tych okolicach. To bardzo wazne dla mnie prosze o pomoc.
  
 
Witam

Nich mi ktos poleci dobry warsztat w okolicy Zielonej Gory...
Dzieki i pozdrawiam
  
 
Kogo polecilibyście w Szczecinie ?
  
 
W Poznaniu polecam Auto-Serwis na ul. Warszawskiej. Instalacje Zavoli, fachowo i szybko. Montowałem u nich 2 razy, do hondy 1.4 i omegi B 2.0. Obydwie inst II generacji. zero problemów.
  
 
WARSZAWA - OSTROBRAMSKA 75
ENERGY GAZ POLSKA

www.egp.pl
  
 
Cytat:
2004-07-27 17:06:19, ALFA145 pisze:
Chyba najlepszy zakład w Krakowie to FUGAZI na ul.Lindego lecz nie należy do tanich.



Witam.
Nie polecam Fugazi bo nawet z zagazowaniem CC900 mieli problemy, dziura w gazie i zbywają klienta.

Pozdrawiam J.S.
  
 
http://www.koscan.pl/oferta.html
  
 
Witam

chcialbym sie dowiedziec czy polecacie jakis zaklad na gornym slasku w ktorym fachowo wyreguluja mi fiacika 125 z instalacja 'elpigaz'.

Pozdrawiam
  
 
No ja po ostatnim łikendzie moge polecić siebie - już trzecie auto zagazowane z pełnym sukcesem .
Co do regulacji to w Kancie można sie pokusić o własnoręczne testy. Można spróbować opierając sie np. na opisie z >> TYM OPISIE << .
  
 
Nysa - AUTOGAZ, ul. Jagiellonska 7, tel. 0-77/4331788 lub 604155302, wl. Pawel Grancaris, polecam, robilem tam wiele aut od gaznikowych po sekwencje IV, a i raz V
  
 
Z calego serca nie polecam warsztatu na Powązkowskiej(filia w Jabłonnej, Dzwigowej i gdzies jescze). Koledze do poloneza zalozyli na gaznik zwykle nakretki, zamiast samokontrujacych. Efekt, po 500km trzy nakretki sie odkrecily i wpadły do silnika rozwalajac dwa tłoki. Remont silnika 900 pln. Pojechal do nich pogadc o zwrocie kosztów, to go tylko pogonili.
Sami zlodzieje.
  
 
Mazowieckie, Warszawa-Wawer, 505 33 55 11 (Radek). Niskie ceny, wysoka jakość. Kiedyś po zamontowaniu u niego gazu w Polonezie jeździłem 30.000 km do pierwszej regulacji.
  
 
ENERGY GAZ POLSKA ul. OSTROBRAMSKA 75 na tyłach PROMENADY.
Super warsztat i obsługa nie było najmniejszego problemu z zamontowaniem wskaźnika i wlewu tak jak chciałem tak żeby nie było ich widać. W 8 godzin zamontowali mi sekwencyjny wtrysk PRINSA. Polecam wszystkim. BMW 528i 96r. A oto ich strona.
http://www.egp.pl/start.htm
  
 
P.U.H. Szykuła Sławomir - pełen profesjonalizm, serwis, raty.

Jaworzno woj. Śląskie (niedaleko Katowic)
www.szykula.republika.pl

tel 616-16-77
kom. 0-600-738-740
  
 
POLECAM zakład montażu instalacji gazowych w Kielcach, Magazynowa 3. Montują tam instalacje LANDI RENZO, w zeszłym roku zagazowałem tam dwa samochody i jest po prostu super. Nie ma żadnych problemów.
  
 
Jaki zakład w Bydgoszczy ? CHodzi o gaz sekwencyjny...
  
 
http://www.autogaz.bls.pl/ofirmie.html
Super firma,dotrzymane wszystkie terminy,czysty montaz,odbior w Niemczech bez problemu,a autko nie nalezalo do latwych (Honda CRV),polecam goraco.
  
 
Cytat:
2004-06-05 15:48:21, keza pisze:
A co powiecie o firmie Czakram z Tarnowa? Samemu chcę założyć gaz do Corsy b w K-wie i z tego co tu czytam to polecacie Gaz-Hurt na Cystersów oraz Fugazi. Ale do Tarnowa nie daleko. Nie wiem tylko jak u nich z cenami? Mają również filie w Wawie i Rzeszowie. Może ktoś i ch zna? http://www.czakram.pl/index.php

no właśnie też myślę o tej firmie ( w Legnicy otworzyli nowy warsztat)
Ma ktoś z nimi jakieś doświadczenia ??