Polecane warsztaty montujące instalacje LPG - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Warszawa firma gaspol można powiedzieć że fachowiec fachowcowi nierówny,ale zakład przy ulicy Grochowskiej jest ok. zamontowali szybko i nie mam kłopotów. mondek mk1 1.8 16v
  
 
Witam.
Gorąco polecam firmę Auto Gaz, Jan Kopiczko w Augustowie w woj. podlaskim. Jest to wyłączny, autoryzowany przedstawiciel Landi Renzo na woj. podlaskie. Instalacja Landi Renzo objęta jest gwarancją na dwa lata, bez limitu kilometrów. Posiada jeszcze w swojej ofercie produkty Lovato, ale z gwarancją na jeden rok lub 25 tys. km. Osobiście mam już siódmy samochód na paliwo gazowe i od początku trzymam się jednej firmy jak i producenta Landi Renzo. Jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłem.
Pozdrawiam z pięknego Augustowa.
Nie wierzcie w te historyjki o kleszczach, od urodzenia tu mieszkam, często bywam w lesie, nad jeziorami i przez czterdzieści lat mojego życia byłem tylko dwa razy ukąszony, bez żadnego ujemnego wpływu na moje zdrowie.
P.S. Jeżeli TVP pokaże (już któryś raz z kolei) w wiadomościach gościa leżącego w szpitalu, rzekomo pogryzionego w Augustowie przez kleszcza, oznaczać to będzie, że jakiś inny region w kraju zabiega o turystów w sezonie letnim. Tak to już jest od kilku lat. Jak tylko zbliża się sezon urlopowy, zaraz kogoś gryzie kleszcz. I to akurat w Augustowie. A nad morzem czy w górach ich nie ma? Czy tylko nie gryzą?.
Jeszcze raz pozdrawiam i zapraszam na biwaki do Augustowa.
  
 
Witam
Kogo polecili byście w Szczecinie lub okolicy?? Ew. ktoś ma jakieś informacje gdzie lepiej nie oddawać auta.
  
 
Jakby ktoś zakładał w Tychach to zdecydowanie polecam GAZMOBIL na ul. Filaretów.
Są autoryzowanym Landi Renzo.
Instalacja w Escorcie 1.6 16V - 2000zł (butla w kole)
Na początku kilka razy strzeliło ale po zmianie świec nie zmniejszyłem szczeliny, po zmniejszeniu chodzi jak ta lala
Spalanie od razu po instalacji przed 1 regulacją 8,4 w trasie 9,5 w mieście.
  
 
a ktos moze polecic zaklad we wrocku?
  
 
Cytat:
2004-08-04 00:34:25, GRYZZLY pisze:
Ta, akurat tylko u mnie sobie nie poradzili. Może sobie radzą we własnych instalacjach, ale wody im się do tyłka nabrało, klientów juz traktują z góry - do tego długie kolejki. A moja Omesia jak dużo paliła przed ich regulacją - tak paliła po regulacji. Choć uprzedałem że sama regulacja to za mało. Kazali mi wszystko po koleji wymieniać - a pojechałem żeby coś konkretnie ktoś doradził Wymieniać po koleji to ja sobie sam mogę, a nie trafionych część z powrotem nie chcieli przyjąć :/ Bez komentarza


mow mi o omesi, u mnie w skodzinie wymienili mi niepotrzebnie sonde lambda, potem okazalo sie, ze to jednak nie byla sonda, tylko okablowanie od niej, ale o zwrocie kosztow sa sonde nikt sie nie zajaknal, a ja nie mialem ani zdrowia, ani czasu, zeby sie z nimi uzerac- spadaja na twarz i tylepzdr
  
 
Jeżeli w Zamościu to tylko tu: http://www.mgaz.pl/
Zakład znajduje się na ul. granicznej z tyłu marketu PLUS DISCOUNT. Nie ma tu mowy o fuszerce, zakładają w taki sposób, że wygląda jak by to była fabryczna instalacja, inst elektryczna jest tak sprytnie wpięta że jej nawet nie widać a przy najmniej trudno rozpoznać czy to elektryka gazowa czy od samochodu. Nic nie wisi, ładnie zamocowane, pospinane. Naprawdę nie orientuję się w cenach ale nawet jeśli było by drożej o 100 zł za to samo co oferują inni to i tak jechałbym tylko do nich bo jakość u nich jest na wysokim poziomie.



Nie polecam natomiast "zakładu" w Lublinie przy ul. Nadbystrzyckiej naprzeciwko akademików studenckich Politechniki Lubelskiej kiedyś widziałem nawet jak jakiś gość wyjeżdżał chyba na jazdę próbną silnik "zaprychał" i coś wybuchło , przejechał się może 10m.
  
 
no toja polecam firme "AMIR" w mysłowicach kolo gildy sam tam zakladalem gaz i jest git
  
 
To ja polecam AUTO GAZ SERWIS
PEROX
78-400 Szczecinek
ul. 1 Maja 72
Bardzo miła obsługa fachowy montaz i serwis sami dopraszaja sie o przyjazd na pierwszy darmowy przegląd,bardzo dużo zadowolonych klientów brak wolnych terminów do końca lipca to chyba o czymś świadczy.Jedna tylko wada maja najwyższe ceny montażu w moim mieście ale naprawd warto
  
 
Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ POLECAM:

"SPEED"
AUTO-GAZ MECHANIKA POJAZDOWA
UL. BRUŻYCA 41/43
95-070 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
TEL: 501-702-210

POZDRAWIAM - CINALEK
  
 
Czy ktoś ma informacje na temat EKO-GAZ Raszyn AL Krakowska 113.Dystrybutor LOVATO na Polske.Sklep oraz montaż instalacji.
  
 
Jesli mam polecić warsztat w GDYNI to polecam firmę AUTOGAZ SERWIS z ul.Hutniczej 11c.Naprawde dobrzy fachowcy,pracuję w duzej firmie(ok.240 pracowników) i juz przestałem liczyć ilu u nich zamontowało instalacje gazowe.Wszyscy są zadowoleni.Podaje do nich telefon 058-7812929.Wiem ze robią też auta na niemcy i dają stosowne dokumenty!!!
  
 
nie polecam w Micchalowicach kolo Pruszkowa ul RUMUNSKA 31.
  
 
A ja w Krakowie polecam BKZ na Jana Pawła II (z tyłu Politechniki)
Fachowa obsługa i serwis, wszystko ok.
Natomiast stanowczo odradzam (jak już ktoś pisał) MotoGaz na Płaszowskiej. To nawet nie są amatorzy tylko zwykli partacze i niechluje.
  
 
Cytat:
2005-07-08 13:17:26, rikens82 pisze:
To ja polecam AUTO GAZ SERWIS PEROX 78-400 Szczecinek ul. 1 Maja 72 Bardzo miła obsługa fachowy montaz i serwis sami dopraszaja sie o przyjazd na pierwszy darmowy przegląd,bardzo dużo zadowolonych klientów brak wolnych terminów do końca lipca to chyba o czymś świadczy.Jedna tylko wada maja najwyższe ceny montażu w moim mieście ale naprawd warto



Kurde a ja większych popaprańców w życiu nie spotkałem Ludzie naprawdę szkoda nerwów. Zrobiłem u nich dwa samochody i jak zrobiłem to odrazu sprzedałem. na reklamacje nie ma co liczyć, jak coś nie grA to moja wina alkbo samochodu. Albo jesteś szwagrem albo sam właściciel się tu szarogęsi.
  
 
Cytat:
2005-07-08 13:17:26, rikens82 pisze:
To ja polecam AUTO GAZ SERWIS PEROX 78-400 Szczecinek ul. 1 Maja 72 Bardzo miła obsługa fachowy montaz i serwis sami dopraszaja sie o przyjazd na pierwszy darmowy przegląd,bardzo dużo zadowolonych klientów brak wolnych terminów do końca lipca to chyba o czymś świadczy.Jedna tylko wada maja najwyższe ceny montażu w moim mieście ale naprawd warto


Jak wyżej. Najlepszą reklamą jest dobra robota a nie wychwalanie się na necie. To jest forum dla użytkowników a nie miejsce na reklamę kutde... a poza tym nie znam zadowolonych...

  
 
P O L E C A M ! ! !

J A K A R T Auto Gaz
Janusz Klecha
Wrocław 54-204
ul. Legnicka 52a
tel.: (071) 350-10-33
tel. kom.: 0603-856-156
e-mail: davidovdk@kn.pl

Bardzo konkretny facet, zna sie na temacie.
Wiedza poparta doswiadczeniem i praktyka.

Jeszcze jeden warsztat w woj.opolskim.
Lubrza kolo Prudnika.
”TRIX” Piotr Kwinta, ul.Wolności 64, 48-231 LUBRZA tel.077 4376293
Bylem tam, facet rowniez zna sie rzeczy. Ma pojecie co robi.

Pomogl mi z powaznym problemem, jaki mialem po zalozeniu instalacji Landi Renzo Omegas
w firmie Jakart Wroclaw ul.Dluga - Ryszard Tadaszczak.
A bylo tak fajnie :
- przez 2 miesiace auto palilo po 25l lpg
- zle podpieli wtryski do cylindrow,
- zalozyli nierowne przewody od wtryskow od 23 do 33cm
- na roznym poziomie wwiercili sie w kolektor z dyszami,
- zalozyli nieszczelny reduktor
- wlozyli za duze przewody od wtryskow do dysz - 6mm, a wystarczyly 4mm
- analiza spalin przekraczala 7 krotnie normy i certyfikaty
- ogolnie obsluga 1 klasa.
Poprawa tych bledow kosztowala mnie bagatela 100zl.

PAMIETAJCIE O TYM, MUSIMY UWAZAC GDZIE ODDAJEMY NASZE AUTA !
NIE WAZNE CO SIE MONTUJE, WAZNE KTO MONTUJE !!
[ wiadomość edytowana przez: KOLIBERk dnia 2005-09-13 21:36:15 ]

[ wiadomość edytowana przez: KOLIBERk dnia 2005-10-19 21:41:59 ]
  
 
UWAGA OMIJAJCIE Z DALEKA
warsztat w radzyminie na ul. Warszawskiej (niedaleko cmentarza) fachowcy pomimo pozorów profezjonalizmu, które stworzyli nie potrafili porządnie wymienić parownika montując go kierowali się wyłącznie własną wygodą przy przeprowadzeniu regulacji (parownik został zamontowany w taki sposób aby pokrętło regulacyjne było na wierzchu przez co osadnik z korkiem spustowym syf znajduje się się nie na spodzie parownika ale o jakieś 20 stopni od pionu nie wspomne o urwanej syrenie alarmowej, przewodach parownik/mikser i cieczy chłodzącej poprowadzonych blisko kolektora wydechowego) - nieudolnej regulacji spalanie wyniosło około 20l/100km. Także radze wam omijać ten warsztat papraków z daleka.

Pozdrawiam
Tomek
  
 
a co dobrego i taniego polecacie z okolic sosnowca??
  
 
KOPI AUTO-GAZ-SERWIS
Śląsk
Katowice - Ochojec
ul. SZenwalda 50
tel. (32) 252 00 48
kom. 606 610 214
kom. 608 387 345

Solidny warsztat godny polecenia, gazownicy z dużym doświadczeniem, profesjonalnie podchodzą do każdego tematu no i do tego posiadają okazyjne ceny.
Mi osobiście zakładali instalacje OMEGAZ firmy LandiRenzo do 230 konnego BMW z której jestem bardzo zadowolony. Nie mam z nią najmniejszych problemów, nic nie szarpie, nie szaleje, zupełnie jakbym na benzynie jeździł.