POtrzebna mi część

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
POtrzebna mi część do nawiewu na przednia od strony kierowcy taka rurka macie to ?? ktoś może wi ile to kosztuje?? a moze macie do sprzedania ?? Jaka cena ??
  
 
jeśli chodzi tylko o rurke to przypuszczam że wysyłka bedzie droższa niż zakup tego w sklepie!!
  
 
IDZ NA SROT LUB DO SKLEPU TANIEJ CIE WYNIESIE SCOOBY MA RACJE !!
  
 
jasli chodzi ci o te charmonijkowa rure to kosztuje okolo 10 zeta
  
 
O PROSZE JAK TRZEBA TO LEPIEJ DO SKLEPU ISC NIZ KUPOWAC URZYWANE !!
  
 
byłem w dwóch sklepach nie ma nigdzie jeszcze dwa mi zostały
  
 
bo to co dlugie i porowate nalezy szukac w motoryzacyjnym a nie w sexshopie
  
 
ALAN TERAZ WIDAC GDZIE TY KIEDYS CZESCI DO AUTA SZUKALES
  
 
grochu ja go tylko na wlasciwa droge kieruje
  
 
Znam jedną hurtownie Daewoo-Fso jest tam dosłowie wszystko. Jak dokładnie opiszesz tą część to może uda mi się kupić, żeby tylko przesyłka nie była droższa niż sama część. OPisz ją dokładnie i napisz do jakiej kwoty ją chcesz kupić.
  
 
Nie wiem jak to wygląda zobacz w POLOnezia taka siwa rura od strony pasażera ja widać a tak to hja sam nie wiem bardzo czego szukać POprostu rura mi idzie na nagi nie ma dalszej części rur która prowadzi do nawiewu na szybe przednia chyab czaicie oco chodzi ? ?
  
 
Tak jak pisałem mogę Ci ją kupić ale muszę sprawdzić konkretnie żeby nie zrobić UPS!!
  
 
no cóż nie wiem czy dostaniesz gotowy zwestaw..bo jeśli dobrze rozumiem to bedziesz potrzebował również te plastiki (chyba trójniki) jeśli chodzi o same rury to nie powinno być problemów w żadnym sklepie motoryzacyjnym tylko bedziesz je musiał dociąć i tyle
  
 
sc00by właśnie chodzi mi tez o plastiki dowiedźcie się ile to może kosztować bo kurde w zimie nie ma jazdy a poza tym to byłem wczoraj i dzisiaj na bączkach ale troszki słabo widać z mojej strony. POpytajcie kupiłbym
  
 
Rura idąca od nawiewu na nogi do nawiewu na szybę - dobrze rozumiem???
  
 
Ireq a rezebrałeś rozdzielke?? bo może faktycznie potrzebujesz tylko tą jedną rure!!
  
 
a nie mata kto pompy wodnej?bo mnie cieknie
  
 
Cytat:
2003-12-09 21:53:39, bandzior pisze:
Rura idąca od nawiewu na nogi do nawiewu na szybę - dobrze rozumiem???

TAk bardzo dobrze !!!!
  
 
Zapytam jutro i dam Ci znać. Do jakiej kwoty Cię interesuje?
  
 
JAK NAJTANIEJ !!! ZAPYTAJ ILE BĘDZIE KOSZTOWAĆ BO JESZCZE KOLEŚ U NAS Z MOTORYZACYJENEGO SKLEPU MÓIWŁ ZEBY PODJECHAŁ MOŻE MA ALE PEWNIE NIE WIĘC ZAPYTAJ