Podnośnik ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam co myślicie o tym http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=21049830
  
 
Tego typu rzeczy umieszczamy zwykle w innym temacie:

Ciekawostki z ALLEGRO

pamietaj o tym nastepnym razem .

A co do samego urzadzenia, to wydaje sie calkiem sprytne, ale nie zaryzykowal bym siedzenia pod samochodem opierajacym sie na kawalku balona . Jak juz to podniesc i podperzec czyms porzadnym.
  
 
Wedlug mnie to lipa! Spaliny maja za male cisnienie. Predzej zgasnie silnik, niz podniesiesz samochod...
  
 
tu sie z nie zgodze z Kilerem. Taką poduchą podnosiłem fiata ducato spalinami z mojego poldka i poszło to bardzo szubko
  
 
Tylko ze u nas nigdy takie urządzonko atestu nie otrzyma i ja bym pod tak podniesione autko nie wlazł
  
 
Cytat:
2004-02-09 12:06:16, Lazik pisze:
tu sie z nie zgodze z Kilerem. Taką poduchą podnosiłem fiata ducato spalinami z mojego poldka i poszło to bardzo szubko



nie bede polemizowal - moje rozwazania sa czysto teoretyczne
  
 
a jak potem wylać olej z tej poduszki?

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2004-02-09 12:32:07, OLO pisze:
a jak potem wylać olej z tej poduszki?



heheheee

My z Olem poza tym mamy lepszy podnosnik
Sorry - musialem
  
 
O tym rozwiązaniu czytałem już z piętnaście lat temu w "Młodym Techniku".

Nie wiem czy ma to atest, ale jest na nim chyba informacja, że nie wolno wchodzić pod samochód, gdy nie jest on dodatkowo czymś zabezpieczony.



  
 
Ja nigdy nie właze pod podniesione i niezabezpieczone auto, niezaleznie czy podniosłem go poduszką na spaliny czy lewarkiem mechanicznym albo hydraulicznym. A ta poducha działą, widziałem prezentacje na giełdzie Żerań
  
 
Cytat:
2004-02-09 12:37:17, KiLeR pisze:
Cytat:
2004-02-09 12:32:07, OLO pisze:
a jak potem wylać olej z tej poduszki?



heheheee

My z Olem poza tym mamy lepszy podnosnik
Sorry - musialem


ale chyba to jest rozwiazanie podnosnika chwilowego i dwoch trzeba do szybkiego podstawienia autka