Blacharka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy PLUSY mają blachę ocynkowaną? Kiedyś coś takiego przeczytałem i zastanawiam się czy to prawda?
  
 
z tego co ja wiem nie maja ale moge sie mylic
  
 
Ale czy ktoś wie na 100% - prwnie posiadacze plusów
  
 
jezeli na ocynku niw wychodzi rdza to w takim wypadku nie maja
  
 
szczerze mówiąc to wątpie w to!! A jeśli jest ocynk to napewno nie na całym samochodzie!!
  
 
wiem ze byly egzeplaze co mialy ocynk ale czy caly?
  
 
Właśnie podobno tylko do listw na drzwiach ale czy to prawda??
  
 
Ja słyszałem ze były ocynk nie wiem tylko w ktorym roku ale pewenie pod koniec
  
 
Ja bym takiego chciał
  
 
no i to nie jest głupi pomysł!! jak następnym razem oddam moje autko w ręce blacharza to mu to zasugeruje!!
  
 
Cytat:
2003-12-31 01:02:08, sc00by pisze:
no i to nie jest głupi pomysł!! jak następnym razem oddam moje autko w ręce blacharza to mu to zasugeruje!!



Mogę cię lekko stuknąć swoim żeby tą wizytę przyspieszyć Wtedy obaj sobie ocynkujemy
  
 
Mam PLUS-a to moze sie wypowiem...

Tak wiec z tego co ja widze po moim bolidzie to on ma ocynk, do listw ns drzwiach...

Wychodzi mi rdza...ale tam gdzie byl walniety i blacha zostala wyprostowana i polakierowana...ogolnie rzecz biorac poza dwoma miejscami NIE MAM RDZY !!

Pzdr Bolo#928
  
 
Wiec jesli wychodzi rdza tam gdzie byl walniety to w kazdym aucie tak jest nawet w Audi
  
 
Bo ocynk odpada ale znaczy to że mniej rdzewieje
  
 
Właśnie dziś widziałem PLUSA z bąblami na błotnikach i..........
straciłem nadzieje
  
 
a może to był taki plus jak ten Alana nadzieja matką...
  
 
Chyba nie bo miał deske itd od plusa.
  
 
Mam plusa z XII'97 nigdy nie był konserwowany stoi cały czas pod chmurką , rdzewieje mi nosek z przodu i maska od silnika (z przodu) ale tam był bity i teraz to wychodzi, drzwi mi nie rdzewieją natomiast ku mojemu zdziwieniu na jesień tego roku pojawiły się purchle z wodą ! na tylnych błotnikach i to w odtępie tygodnia i to w tym samym miejscu po lewej i prawej!!. Podejżewam wadę fabryczną. A
Aha no i jeszcze mam gnijące słupki przy dachu.
Wnioski wyciągnijcie sami.
ja sądze że ocynk to może był tak od '99 bo wtedy coś zmieniali na lakierni. Nie wiem czy to norma ale z moich obserwacji wynika że poldki z miesięcy zimowych gniją szybciej.
  
 
Chyba dużo zależy od egzemplarza. Nie chwaląc się mój zaczął rdzewieć po zeszłej zimie czyli w 2003 roku a jest z 94'XII czyli wytrzymał prawie 9 lat.
  
 
no tak ale Ty masz wersje eksportową!! mój już 3 razy zawitał do blacharza