Wigilia FSO Mazowsze - 20.12 19:00 Kliper Warszawa - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-12-17 22:43:38, robreg pisze:
netom - z zamowieniem nie klopot - bierzesz i literujesz

Wafel, a moze takiego devolaja z rypki.... ale tfu, to chyba by pod rolmopsa bardziej podpadało



rybka, rolmops... to jest wigilia, nie kombinuj tu zagrychy!!!!
  
 
kostka fyletova z mintaja w chrupiącej panierce to cos, co wzmaga moj apetycik na wigilię przez cały roczek...

po prostu debeściactwo!!!
 
 
Venus, a o ktorej planowany jest start wigilii?
W zwiazku z opoznieniem przy montazu silnika (WRRR!!) pojawimy sie z Jacynka na wigilii. Wlasnie namawiam ja na sledzie pod pierzynka
  
 
W zwiazku z opoznieniem?? to zamierzales sie urwac z wigilii?? Nieladnie Kiler nieladnie. No ale dobrze ze bedziecie.

Venus
  
 
Silnik ma aktualnie dla mnie priorytet numer 1!
To o ktorej strtujemy?
  
 
Jak ponizej start o 19:00, ale mozna byc nieco wczesniej.

PS Janiozalatwisz ten oplatek w koncu?? chcialabym miec sprawe z glowy.
  
 
Negocjacje zakonczyly sie pelnym sukcesem - sledzie przyjada na wigilie. Jest jednak niestety jeden maly problemik. Ktos musi po nie (a przyokazji po nas) podjechac, bo ja w sobote wyciagam motorek ze swojej rajdowki i nie bede mial jak sie z nimi bujnac do klipersa.
  
 
sie zalatwi spoko spoko
  
 
Ja mysle
  
 
Cytat:
2003-12-18 10:40:48, Venus pisze:
(...)
PS Janiozalatwisz ten oplatek w koncu?? chcialabym miec sprawe z glowy.



Jutro koło południa będę wiedział. Dam ci znać esesmanem.
  
 
Janio jutro bedzie bpiatek i co ja zrobie na dzien przed wigilia?? Zalatw to i juz a nie wczwartek , jutro. Nie ma tak, kiedys w Galerii mokotow widzialam aniolki biegajace z oplatkiem moze sie przejedz??

venus
  
 
Cytat:
2003-12-18 13:14:47, Venus pisze:
Janio jutro bedzie bpiatek i co ja zrobie na dzien przed wigilia?? Zalatw to i juz a nie wczwartek , jutro. (...)



Przeczytaj co napisałaś.
  
 
Cytat:
2003-12-18 13:14:47, Venus pisze:
(...) Nie ma tak, kiedys w Galerii mokotow widzialam aniolki biegajace z oplatkiem moze sie przejedz??

venus



Jutro dopiero wychodze na dwór po chorobie i tego faktu nic nie zmieni.

Jeśli aniołki lataja to do jutra pewnie nie wylecą.

A ja i tak będę załatwiał z innego źródła
  
 
Cytat:
2003-12-18 13:17:00, Janio pisze:
Cytat:
2003-12-18 13:14:47, Venus pisze:
Janio jutro bedzie bpiatek i co ja zrobie na dzien przed wigilia?? Zalatw to i juz a nie wczwartek , jutro. (...)



Przeczytaj co napisałaś.



Przeczytalam, skrot myslowy," nie mow mi w czwartek ze dopiero jutro czyli na dzien przed wigilia bedziesz wiedzial czy zalatwisz czy nie zalatwisz oplatka." Tylko wez sprawe na siebie i zalatw, nie interesuje mnie czy dzis czy jutro czy w sobote, chce zebys mial na wigilii oplatek. Tylko tyle, a chcialam zeby bylo szybciej.
  
 
Dobra
  
 
Cytat:
2003-12-18 13:35:27, Venus pisze:
Tylko wez sprawe na siebie i zalatw, nie interesuje mnie czy dzis czy jutro czy w sobote, chce zebys mial na wigilii oplatek. Tylko tyle, a chcialam zeby bylo szybciej.



zadzwon pod 919 i zlec kurs po oplatek z dowozem do domu juz dzis, teraz, zaraz, call now: nine, one, nine...
  
 
Cytat:
2003-12-18 13:47:48, Janio pisze:
Dobra



Janio, mowi sie: Tak jest! Rozkaz wykonalem!!!
  
 
Idz pobiegac Spajk... Widziales wigilie bez oplatka??Jakos sobie nie wyobrazam
  
 
oki, ale Ty tez idziesz biegac Pani Dyktator
  
 
Jaki dyktator??? Daj spokoj, a z checia popatrze jak biegasz