Prezenty, czyli co dostaliście pod choinkę ;)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie znalazłem takiego tematu, a może ktoś dostał coś ciekawego czym warto by się pochwalić... A poza tym chciałem się pochwalić tym co ja dostałem .
Pod moją choinką wylądują wreszcie takie podstawki jak nowiutka, śliczna 700W szlifierka kątowa B&D z takim superowym kuferkiem + szczotka druciana na nią, równie cudowna wiertareczka Skil'a 500W + komplecik wierteł i takie drobiazgi jak normalna linka holownicza (zamiast stalowej fi 10) i wspomniana już przez kogoś gąbka do szyb zamiast jakichś sweterków, skarpetek, książek, cukierków czy innych nie przydatnych pierduł.
ps. Czy to normalne żeby ktoś tak się cieszył (a radość moja jest nie do opisania, co widać chyba ) z takich prezentów? A może powinienem chcieć troszkę poezji i kilka ciuszków . To chyba nie jest jakaś dewiacja .

Koniec opowiadan, fotki mowia wiecej niz tysiac slow:







Reszta >> TUTAJ <<. Jak ktoś zajrzy głębiej to znajdzie ostatnią sesje Agnieszki W. z Playboy'a (uwaga, b. duże skany - nie na modem ), a co lepsi komputerowcy dokopią się też do mojego testowego forum, ale o tym cicho-sza . Z resztą i tak ciągle coś nie działa bo za dużo kombinuje .

A co Wy dostaliscie ciekawego??
  
 
Jusz się kwalili w temacie życzeń świątecznych
  
 
Cytat:
2003-12-27 20:46:03, danield pisze:
Jusz się kwalili w temacie życzeń świątecznych

No patrz, 3 strony tematów przejrzałem a nie wpadłem na to .
W takim razie proszę o podłączenie mnie do owego tematu.
  
 
A ja dostalem sweterek , 100zl , 1000 puzli , ogrom slodyczy , discmana z mp3.

A ze sweterka bardzo sie ciesze
  
 
Ja dostałem zajebisty prezent: zaległą wypłatę (szkoda, że tylko jedną ale dobre i to).

Dzięki temu mogłem sobie kupić prezenty: 2 opony zimówki i oddać pożyczoną kasę na zakup Fiata.

Od rodziców to tradycyjny najbardziej wszechstronny i najpożyteczniejszy prezent: kasa (a własciwie kaska )
  
 
Dokladnie: kasa to najbardziej praktyczny prezent, moze niezbyt suptelny ale praktyczny . Ja dostalem twardy dysk do kompa. Ciesz sie z niego strasznie bo z 8GB dyskiem i netem ciezko przezyc. 40 GB to moze nie az tak duzo ale jednak 5 razy wiecej niz mialem
  
 
No ja dostałem zapomogę finansową z czego sie w obecnej sytuacji ogromnie cieszę.Race-to normalne,że się cieszysz,tym bardziej,że prezenty fajniusie i przydatne wielce w obcowaniu z Fiacikiem
  
 
Nie wiem jak możesz twierdzić, że skarpetki są nieprzydatne ? Dla mnie to bardzo istotny elemnt ubioru

A prezenty ciekawe i z całą pewnością niezbędne przy pracy w autach made by FSO.

Ja za to bynajmniej jestem bardzo niezadowolony z minionych świąt, gdyż na dobrą sprawę g... dostałem, ale w cholerę z tym, trzeba sobie radzić samemu.
  
 
Ja tez nie dostałem nic ciekawego,ale nie narzekam,pokazną zapomogę dostałem niedługo wcześniej z innej okazji,ale juz prawie całą zupełnie bezsensownie przehulałem
  
 
ja bym sie ze skarpetek ucieszył

co do prezentów tez bylo u mnie krucho w porównaniu z kol Race ale ciesze sie z tych co mam

ale za to moj żopaczek dostał 2 małe prezenty

1- dyskretny napis "1.8" na przedną atrape otrzywiście made in VAG (Audi)
2- mało dyskretny napis "Carrera" made in Porsche który bedzie w miejscu orginalnym czyli na tylniej klape zamiast spojlera którego już niemam
  
 
Ja tam się cieszę najbardziej z ekskluzywnego breloczka z logo fso i dyskretnym napisem polonez Całośc się dobrze komponuje we wnetrzu samochodu wisząc przy stacyjce

Cytat:
2- mało dyskretny napis "Carrera" made in Porsche który bedzie w miejscu orginalnym czyli na tylniej klape zamiast spojlera którego już niemam


Daj spokój z tym carrera na tylnej klapie to sie zapowiada nieźle na stronę WT



[ wiadomość edytowana przez: Mokry dnia 2003-12-28 12:41:24 ]
  
 
Najpiękniejszy prezent ma moja żonka już za półtora miecha będę mógł się cieszyć z niego w pełni
  
 
Dostałem od kolegi spóźniony prezent świąteczny Wszystko nowiutkie...
  
 
Cytat:
2003-12-28 14:27:51, danield pisze:
Najpiękniejszy prezent ma moja żonka już za półtora miecha będę mógł się cieszyć z niego w pełni



My też sie będziemy cieszyć że bedzie już luty... co w tym niezwykłego???

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2004-01-07 15:14:19, OLO pisze:
Cytat:
2003-12-28 14:27:51, danield pisze:
Najpiękniejszy prezent ma moja żonka już za półtora miecha będę mógł się cieszyć z niego w pełni



My też sie będziemy cieszyć że bedzie już luty... co w tym niezwykłego???



Daniel: syn czy córka?
  
 
Ma być synek