WIELKOPOLSKA ------------ SPOTKANIA OKP - Strona 119

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja niestety odpadam, wylatuje na wioche na weekend
  
 
Na pewno spotkamy się na Youngtimer Party
  
 
mnie niestety również nie ma w weekend
  
 
Cytat:
2010-09-23 16:38:35, Gladi pisze:
Na pewno spotkamy się na Youngtimer Party



bankowo
  
 
Cytat:
2010-09-22 08:41:52, Luz pisze:
hehe generalnie nie przepadam za widownią bo wtedy dziwnym trafem opieram się o coś, zaczynam dyskutować, później siadam, a jeszcze później wyciągam browara z jakiejś czeluści....i tak prace szlag trafia



hehe i znowu wychodzi silniejszy kult rozmowy (czyt. picia) od kultu pracy, ojoj !

P.S. przy okazji chciałam podziękować Forestowi za numer i Czakiemu za poświęcony czas i miłą rozmowę , a Bartasowi chce tylko powiedzieć , że go już w ogóle nie lubię
  
 


sorka, że w piątek wieczorem byłem już nie w stanie

  
 
nie , no spoko, to ja raczej przepraszam, ze trułam dupę w piątek wieczorem
  
 
Wszystkiego dobrego na święta, mi możecie życzyć żeby mi szybko auto z warsztatu wróciło, walnął mi nowy pasek klinowy, nawet kod kreskowy nie zdarzył zejść, ahhh. Trzymajcie się łobuzy !
  
 
No to zdrowych i spokojnych świąt.. No to rok kończę bez Opla żadnego na stanie (vectra przytuliła BMW) .. mhh pierwszy raz od kiedy mam prawko nie mam opla,,,,
  
 
Wszystkiego dobrego

Powodzenia Deca i Jan
  
 
Zyczę Wam wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku !!! Jan ja nawet nie zobaczyłem tej wypasionej Viki, a Ty już ją skasowałeś !?!
  
 
czarnulkę nie niebieską w tym roku miałem 5 fur - masakra jakaś...
  
 
Też życzę Wszystkiego Naj w tym nowym roku !
  
 
a teraz Panowie i Panie jeżdze FORESTEM
  
 
pysznie.. a która wersja?
moją Omegą chciała się przejechać ostatnio sarna... nie dała rady "niestety"
  
 
a takim 2001 z 2.0 turbo 177KM (drobne modyfikację i będzie 260 KM)
  
 
Cytat:
2011-01-18 14:54:22, Forest pisze:
pysznie.. a która wersja? moją Omegą chciała się przejechać ostatnio sarna... nie dała rady "niestety"



Wyhamowałeś? czy sa jakies straty?
  
 
Cytat:
2011-01-18 19:03:35, FabiaNOS pisze:
Wyhamowałeś? czy sa jakies straty?


pół ryja urwało
  
 
Cytat:
2011-01-19 14:44:43, Luz pisze:
pół ryja urwało



dżizus krajs!!! dlatego jadąc lasem bardziej sram niż w zabudowanym, a jak mam mega schizę to trąbię w lesie co jakiś czas =D

a tak poza tym mam zagadkę, próbowałam juz na ogólnym mn ale dupa. Szukam auta - proste =] .... ze stali - zonk ! macie jakieś pomysły?
  
 
Deca - nie jechałem przez las tzn "poniekąd" - wszystko sie zdarzyło w Suchym Lesie, wybiegła z posesji - jechałem za kumplem, wbiła się między auta.. Oma już częściowo poskładana, ma "nowego" ksenona, grila, maska troszkę poklepana, błotnik narazie zostaje jak jest... sarna nie przeżyła