WIELKOPOLSKA ------------ SPOTKANIA OKP - Strona 120

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2011-01-31 09:03:45, Forest pisze:
Deca - nie jechałem przez las tzn "poniekąd" - wszystko sie zdarzyło w Suchym Lesie, wybiegła z posesji (...)



huh no tego to sie nikt nie mógł spodziewać !! =D a miała obroże może penera hodowlana była ? Słyszałam kiedyś o rodzince co miała zamias psa jelona z czerwoną kokardą na szyjce

  
 

Drodzy klubowicze ja z prośbą do was która was nic nie kosztuje. Piec minut przy wypełnianiu pity( a może mniej). Dajcie dziecku- nie dawajcie skarbówce. Kolega z pracy ma bardzo chorego syna. Pomóżcie



FILIPEK
  
 
dzięki alex za info...

deca - sarna lecąc 10m w powietrzu tylko krzyczała " nie mam OCeeeeee..."

tyle wiem
  
 
Witam,
przypominam o tegorocznym zlocie ogólnopolskim połączonym z Corsą A Team
proszę osoby chętne o dopisanie się na liście w temacie:
Lista chętnych na ogólnopolski zlot OKP z CA Team!
  
 
Soczewa mam pytanko, bo jesteś weteranem w sprawie Senatorów,a bardzo zainteresował mnie ten model jako następne auto:

- czy jest duża różnica w kosztach utrzymania, pomiędzy 2.6 Dual Ram , a 3.0 12V?
- w jakich modelach występuje deska rozdzielcza DIGITAL ?

pzdr
  
 
Oczywiście opinie innych klubowiczów również będą dla mnie cenne PS. Czy nasz region ma jeszcze jakieś spoty?
  
 
Region się nie spotuję nie mamy czasy na tak przyziemne sprawy a niektórzy nie mają nawet już opla...
  
 
ale za to maja fajne polajki i inne cuda
  
 
Niestety nie udało mi się kupić Senatora
Ale od kilku dni lata po mieście złota Omega A
  
 
i jak wrażnia?
  
 
po Astrze tylko na plus, pomimo lat
Fajne, wygodne i ma kilka rzeczy, których brakowało we wcześniejszym Oplu. Dzieci bardzo szczęśliwe, bo mają "własną" parę drzwi i full miejsca z tyłu...
  
 
Oma A fajna.. mi w mojej to jedynie klimy brakowało
  
 
To fakt, ale po premierze w 1986r chyba jeszcze nie montowali klimy
  
 
Soczewa jak weekend na torze Poznań? "Ósemka" przyniosła szczęście?
  
 
Ja i mój pilot generalnie bardzo zadowoleni, były jakieś tam dziwne sprawy ale senator wedle mnie spisał się wzorowo, w grupie miliśmy same bmw e30 -12 sztuk i nissana 1.8 turbo wiec ktoś chyba wrzucił nas w nie tą grupę ale nic z tego - było ekstra
  
 
Może jakiś browarek na Malcie?
  
 
ok kiedy?? a moze chce ktos omege po taniosci??
  
 
Napisz mi Janie na Privie coś o tym aucie...

a kiedy browarek? no nie wiem... kiedy ludziom pasuje?
  
 
Mi pasuje na Malcie od PN do CZW około 16:30 - 17:00.
  
 
łee to doopa... mi pasuje tylko w godz. 16:13-16:37...