WIELKOPOLSKA ------------ SPOTKANIA OKP - Strona 121

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Forest ja myślę że tylko w dni co ziemia przesłania jowisza 63%
  
 
O tej godzinie mogę dojechać po robocie, a jak długo będziemy to zależy od apetytu
  
 
yyyy eee yyyyy nie mam Opla pierwszy raz od jakichś 10lat (jak nie więcej).... wprawdzie to tez GM.. ale Pontiac to nie Opel.. choć w sumie,, w niektórych krajach to jest Opel... no ok, wytłumaczyłem się mam prawieOPLA

Trans Sport SE 3,8l v6 ... wersja kanadyjska - cokolwiek to znaczy

może w przyszłym tygodniu jakiś mały spocik? a może w weekend gril? mam fajne miejsce przy Radojewie, nad jeziorkiem.. proszę o info
  
 
popieram, też myslałem o tym aucie
pozdro
  
 
nie ma jak to rodzinne furki
  
 
się nie podlizuj z tym autem Janie
  
 
Jakim ??
  
 
Tym nieOplem
  
 
Wydało się, specjalnie kupione aby sie Tobie podlizać
  
 
To teraz wiem, czemu nie ma spotów Bo nikt nie ma już Opla
  
 
Oj przepraszam wala mi sie jeszcze corsa - ale nie stać mnie żeby nią jezdzić (średnie spalanie 11l/100km) wiec jeżdzę Forkiem-potworkiem...
  
 
mi spadło ostatnio spalanie - jeżdżę po dziadkowemu.. teraz mam niecałe 15l (oczywiście pb95)
  
 
a ja mam 2 ople i sie nie chwalę
  
 
Soczewa szacun Oma&Seniu the best
  
 
a ja mam Bliźnięta w drodze.. i kto mnie przeskoczy?
  
 
Ja nawet nie chce Cie przebijać
  
 
CO jest pyry
  
 
stare nudy praca, dom, praca.... trzeba pomyśleć o jakimś spocie
  
 
proponuje spot na torze poznań na youngtimerze - fajna atmosfera, tzn duzo fajnych autek, w tym moje jakoś pod koniec września

  
 
Cześć.

Mam mały problem a raczej mój bliski przyjaciel. Rozwaliło mu się auto w wawie i musi je jakoś sprowadzić do murowanej, problem w tym że nie stać go na wynajęcie profesjonalnej lawety. Jest w stanie załatwić sobie przyczepę i kierowce z uprawnieniami ale brakuje mu wtedy samochodu a raczej czegoś w czym sprzęgło wytrzyma. Ciekawa opcją byłoby tez znalezienie kogoś kto i tak ma kurs lawetowy do wawy i mógłby go zabrać w drodze powrotnej.

Macie może jakieś pomysły ?