WIELKOPOLSKA ------------ SPOTKANIA OKP - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-01-10 10:40:20, DrA pisze:Co ma byc ?


Hol na sztywno i dasz radę
ziębi mnie to, omę już widziałem, dawaj teraz astrolota
  
 


tylko uprzedzam , ze jeżeli juz przyjade to przymusowo policzymy wartośc babci i koszty naprawek.

p.s. spotkanie na parkingu głownym za stacja?

  
 
Cytat:
2004-01-10 10:49:51, deca pisze:
tylko uprzedzam , ze jeżeli juz przyjade to przymusowo policzymy wartośc babci i koszty naprawek.
p.s. spotkanie na parkingu głownym za stacja?


wezmę narzędzia
PS: dokładnie tam, od strony szatni na stadionie, czyli na samiutkim końcu. Proponuję oczywiście. Bliżej może być wielu uturbionych małolitrażowych amatorów
  
 
Też się przykulam Tylko, że jeszcze niewiem czym (za dużo do wyboru )
  
 
hmm Dra - masz te same dylematy Duzy czy Astra
sie trza umowic ze na parzyste to duze a na nieparzyste to astra
  
 
no to chitarra... jutro drugi spot... parzysty... czyli Omega
  
 
No to spocik świetnie nam "wypalił", a połowę aut stanowiły Kadetty C
Obsada była następująca... Deca, Kwiatki, DrA, _Bartek_, Krisb, Forest, Czaki, Jacol i ja.
Deca-nasza nowa koleżanka zapowiada się na świetną zlotowiczkę, wspaniale pozowała do zdjęć, a jej Oma nie wygląda aż tak źle-w każdym razie lepiej niż to z opowieści wynikało choć brakuje jej kilku detali, a pare kucyków zapadło w sen zimowy. Pogoda była iście zimowa, a wszędobylskie "uturbione małolitrażówki" ścigające się po parkingu pożądnie nas rozbawiały

Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych spotkaniach
  
 
Witam
a gdzie wspomniane zdjęcia??? chętnie je zobaczę... skoro tak chętnie doń pozowaliście
  
 
A oto upragonione i przez wielu wyczekiwane fotki z naszego spotu... (aby powiększyć - kliknij na fotkę...)

Tu były fotki z naszego spotu - niestety zostaną/zostały skasowane z serwera

pozdrawiam wszystkich obecnych na spocie i tych co nie dali rady przyjechać...

Bartek


[ wiadomość edytowana przez: _Bartek_ dnia 2004-02-03 23:49:46 ]
  
 
No, Omega Decy wyglada bardzo przyzwoicie
Wlascicielka tez sie niezle prezentuje za kierownica
Ale kadettow-C i sniegu to uwas prawdziwy wysyp
Pozazdroscic...
  
 
Cytat:
2004-01-11 20:32:17, Luz pisze:
No to spocik świetnie nam "wypalił", a połowę aut stanowiły Kadetty C
Obsada była następująca... Deca, Kwiatki, DrA, _Bartek_, Krisb, Forest, Czaki, Jacol i ja.
Deca-nasza nowa koleżanka zapowiada się na świetną zlotowiczkę, wspaniale pozowała do zdjęć, a jej Oma nie wygląda aż tak źle-w każdym razie lepiej niż to z opowieści wynikało choć brakuje jej kilku detali, a pare kucyków zapadło w sen zimowy. Pogoda była iście zimowa, a wszędobylskie "uturbione małolitrażówki" ścigające się po parkingu pożądnie nas rozbawiały

Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych spotkaniach


No spocik nam sie udal - 9 autek w tym dwie Omy, Astra, Seni i KadzioleC - no i przede wszystkim nasze meskie grono upiekszyla obecnoscia nowa klubowiczka DecaWITAMY WITAMY.
Powiem tak ze spoty z obecnoscia Deci napewno beda wesole
jak zwykle niezastapiony Bartek dolaczyl juz dok zdjeciowa
A wszystkim dzieki za obecnosc
  
 
Cytat:
2004-01-12 01:17:13, slawek_szcz pisze:
(...) sniegu to uwas prawdziwy wysyp
Pozazdroscic...


dzisiaj to już historia... ale spocik spoko, tylko na następny raz grzane winko z termosu poleci


[ wiadomość edytowana przez: krisb dnia 2004-01-12 09:37:35 ]
  
 
Cytat:
2004-01-12 09:37:04, krisb pisze:
(...)
dzisiaj to już historia...



no niestety - już popołudniu zaczął u nas padać deszcz a dzisiaj to można go tylko powspominać
Cytat:
ale spocik spoko, tylko na następny raz grzane winko z termosu poleci


[ wiadomość edytowana przez: krisb dnia 2004-01-12 09:37:35 ]



TRZYMAM CIĘ ZA SŁOWO - rozumiem że zorganizujesz...

pozdr
Bartek

  
 
Cytat:
2004-01-12 09:43:29, _Bartek_ pisze:
TRZYMAM CIĘ ZA SŁOWO - rozumiem że zorganizujesz...


to daleko idąca nadinterpretacja

hehehe....
1. wiosną to już nie to samo - aczkolwiek nawet marzec/kwiecień może być w śniegu
2. ja przyjdę wtedy na piechotę, bo mam rzut beretem. Ale co z resztą? Kwiatki+Forest to chyba będą losować kto jedzie
  
 
Cytat:
2004-01-12 10:03:12, krisb pisze:
... Kwiatki+Forest to chyba będą losować kto jedzie



hehe..... na wiosne to chyba przyjade juz jakimś swoim, no chyba że bedę podczas kolejnej regeneracji gaźnika, czy innego felernego elementu.... .... no, ale jakby co to Kwiatki'ego mogę zabrać ze sobą..... .. EWENTUALNIE!!....
  
 
Witam,
od niedawna jestem w OKP... i szczerze mówiąc forum czytałem dość nieregularnie. Ale widzę, że straciłem kilka ciekawych spraw, m.in. spotkanie w Poznaniu.
Mam nadzieję, że w nowym roku czas pozwoli mi na częstsze wizyty na forum.

pozdrawiam wszystkich serdecznie
Viman


  
 
...dodałem 3 zdjęcia jeszcze... LOOKNIJCIE - bo chyba warto


Viman - no niestety spoty często organizujemy bardzo szybko i "niespodziewanie" - dlatego staraj się w miarę regularnie przeglądać forum a na pewno nic nie przegapisz...

pozdrawiam
Bartek

  
 



helllov ciesze sie jak małe dziecko, jakos mnie to raduje , ze babcia na fotkach tak żle nie wyglada w przeciwieństwie do mnie - najbardziej zdeformowanej osoby na swiecie . Nasz zlot był fjowy nastepnym razem pomyślimy o czyms do jedzenia i picia ( no alkoholix !!!! ), no oczywiscie jeżeli mnie zaprosicie bo zapewne juz wyczuliscie, ze mam zakrecony system .. dzieki za mile spedzony czas, DECA
  
 
Cytat:
2004-01-12 14:07:17, deca pisze:



helllov ciesze sie jak małe dziecko, jakos mnie to raduje , ze babcia na fotkach tak żle nie wyglada w przeciwieństwie do mnie - najbardziej zdeformowanej osoby na swiecie . Nasz zlot był fjowy nastepnym razem pomyślimy o czyms do jedzenia i picia ( no alkoholix !!!! ), no oczywiscie jeżeli mnie zaprosicie bo zapewne juz wyczuliscie, ze mam zakrecony system .. dzieki za mile spedzony czas, DECA



nie no zlot bez Ciebie to zaden zlot - RegionAdmin mowi - Deca obecnosc obowiazkowa a co do systemu - spoko , bedzie dobrze
Zarcie - no nastepnym razem przenosny grilek i bedzie ciekawie.
co do deformacji to kiedys na zlocie mozemy to omowic
  
 
Cytat:
2004-01-12 14:07:17, deca pisze:
w przeciwieństwie do mnie - najbardziej zdeformowanej osoby na


TIA.... to dało się zauważyć
miło było Ciebie poznać i do następnego - koniecznie