WIELKOPOLSKA ------------ SPOTKANIA OKP - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja mimo obietnic niestety niedojade Bestia mi osłabła i kicha
Postaram się być następnym razem

NARA
  
 
No i po spocie... ja tam byłem, zmokłem, nic nie piłem... było zimno, mokro, ale przynajmniej się spotkaliśmy.. ja wpradzie byłem tylko chwilę, no ale cóż, takie życie...
Siedem aut - taki był rezultat wczorajszego spotu ekipy okołopoznańskiej.....
Pozdrawiam i do następnego razu..
  
 
hm..widze że wszyscy są zachwyceni niedzielnym spotem... nikt sie nie wypowiada.. a ja nawet nie pamiętam kto był..
  
 
Przybylem, zobaczylem, zmoklem... dzisiaj sie chujowo czuje

Ale na sanki musimy sie umowic

Obecni:

Kwiatki - Senator
BartekPN - Kadett C
Forest - Kadett ( qrwa chyba bo smignal szybciej niz Lotus )
Gepard - Bestia A
KrisB - Astra
DrA - Bestia B
i jeszcze jeden kolega ktorego nick wypadl mi z glowy
  
 
Dramar to nie był Lotus tylko Matiz.. .. a ja szybko nie śmigałem... .. A przybyłem autem zastępczym czyli Kadett'em E...
Pozdrowionka i do następnego spotu.... może na sankach...
  
 
Cytat:
a HotWheelsPoznan - co to jest??????????????????? Pierwsze słyszę..



hehehe... teraz to juz przynajniej wiadomo co to za zjawisko. To byli Ci panowie od wgryzajacych sie w asfalt potworow o pojemnosciach oscylujacych w okolicach litra
  
 
...jeszcze chyba Delf był z Vectrą B 2.0D... tak przynajmniej po klubowych fotkach widzę
a poza tym - dobrze zobaczyć ludzi z którymi się pisze a się ich nie widzi... tylko ta pogoda ... ale następnym razem trzeba jakieś barierki ochronne skombinować, żeby matizy i corsyA biturbo z podltenkiem przypadkiem nie zatrzymały się na naszych pancerwagenach
  
 
witam

ja tez troche zmoklem ale przynajmniej sie spotkalismy tylko moglabyc wieksza frekwencja ale moze nastepnym razem bedzie nas wiecej
  
 
Tak, tak ja tam też byłem, trochę zmokłem, ale warto było poznać ludzi "fanów błyskawicy w kółku" no i oczywiście ich wspaniałe maszyny.
  
 
Cytat:
2003-10-28 11:22:31, krisb pisze:
...jeszcze chyba Delf był z Vectrą B 2.0D... tak przynajmniej po klubowych fotkach widzę
a poza tym - dobrze zobaczyć ludzi z którymi się pisze a się ich nie widzi... tylko ta pogoda ... ale następnym razem trzeba jakieś barierki ochronne skombinować, żeby matizy i corsyA biturbo z podltenkiem przypadkiem nie zatrzymały się na naszych pancerwagenach


wlasnie wlasnie -koniecznie barierki - po inaczej rozdrapia nam silniki - podziela na trzy i beda 3 matizy
  
 
Cytat:
2003-10-27 20:36:28, Dramar pisze:

i jeszcze jeden kolega ktorego nick wypadl mi z glowy



DrA piszesz o moim synku??
  
 
no własnie Kwiatki nie wiedziałem czy to był syn czy córka, ale spoko podobny do taty.... ..tzn chyba, bo tego pewni nie jesteśmy....
  
 
Cytat:
2003-10-31 17:16:29, Forest pisze:
no własnie Kwiatki nie wiedziałem czy to był syn czy córka,



jak to nie widziałeś ?! przecież "cmokał smoczka" a nie "cmokała smoczka" I to wyraźnie
  
 
Cytat:
2003-10-31 17:29:42, krisb pisze:

jak to nie widziałeś ?! przecież "cmokał smoczka" a nie "cmokała smoczka" I to wyraźnie



no właśnie - było dokładnie widać cmokał smoczka...

pozdro
Bartek

  
 
Witam Wielkopolskę
....dziś tzn w sobotę po południu jadę w Wasze strony tzn do Krucza to jest okolice Czarnkowa i 20 km od Wronek. Może jakieś spotkanie? Czekam na jakieś propozycje trochę późno wpadłem na to ale może coś na szybko uda się skręcić....
Do Poznania mam stamtąd chyba ze 100 km to może....a może gdzieś w połowie drogi?
Jeśli już to w niedzielę...jesli się jakoś zmówicie to prosiłbym o kontakt na kom. 696 48 17 48 telefonicznie lub przez SMS.
Jutro ok 15 postaram się też jeszcze tu zajrzeć po pracy a przed wyjazdem.
PZDR Vincent
  
 
Witam
umówiłem się wstępnie z Luzem, Forestem i Kwiatkim na niedzielny poranek ok 9-10, jesli ktoś jeszcze chciałby to niech pyta o szczególy wyżej wymienionych Klubowiczów
Jadę.....
PZDR Vincent
  
 
skoro nikt nie chce nic napisać to ja to zrobię...

Spotkaliśmy się z Vincentem i jego wujem w niedzielny poranek... Obecni byli:
- Vincent
- wujek Vincenta - soorki - nie pamiętam imienia
- Kwiatek
- Luz
- Forest
- Czaki
- Bartek - czyli ja...

Pogadaliśmy, pokazaliśmy gościom Kadett'y C - 4 sztuki, Kwiatek demonstrował Senatora i dokonał z Vincentem małej poprawki blacharskiej, przymierzyliśmy zarąbisty spojler do Kadzia... popstrykaliśmy fotki...
no i co najważniejsze - ustaliliśmy wstepnie termin spotkania w Szczecinie - więc śledzie uważajcie - PYRY nadjeżdżają...

zdjęcia zamieści - mam nadzieję - Vincent

pozdrawiam
Bartek


[ wiadomość edytowana przez: Bartek_PN dnia 2003-11-17 12:51:14 ]
  
 
a o skacowanym Czakim zapomniałeś... .. przecież sie pojawił, nie sprężał się bo by się "spierdział"... .. ale był.....
  
 
uuuups... cholercia no zapomniałem - ale już poprawiam... soory Czaki...

  
 
Witam Wielkopolskę
Dziękuję za miłe powitanie i za tak liczną frekwencję. Cieszę się że poznałem Was, po części Weteranów, po części Aktywnych, Jajcarzy mechaniorów i pasjonatów "Olds Kadets never die".
Chętnie kiedy tylko będę następnym razem w Waszych okolicach wpadne znowu...nie ma jak szybkie naprawy blacharskie i inne....Wymiana poglądów wspólne zdjęcia....których to ja sam niestety wstawić nie umiem, zawsze proszę o to Potryka, więc Bartku jemu poslij kilka niech je wstawi w Wasz wątek.
Najważniejsze że się znamy i już człowiek nie patrzy w sam niewiele mu mówiący nick tylko ma skojarzenie z konkretną twarzą.

Raz jeszcze dziękujemy i pozdrawiamy
Vincent i Jasiu


[ wiadomość edytowana przez: Vincent dnia 2003-11-18 19:59:44 ]