Ratujmy auta z FSO! (I nie tylko...) - Strona 66

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
fajnie ze ma szyber - zawsze to mi sie podobalo w warczyburgach, 125p tez mial ale tylko w latach 72-75 i tylko na export, w swojej karierze napotkalem tylko jednego w polsce z szyberdachem w stanie maxi agonia i chora cena zadano przez wlasciciela
  
 
anmimo jak cie interesuje mam 2 koła do spzredania opony w super stanie
  
 
Cytat:
2009-04-01 16:50:52, Grzech pisze:
Ładne Wartburghini dokładnie takie jak się upierali w wątku o "kultowych", że nie istnieje...



Istnieje i ma się dobrze opłaciłem już ubezpieczenie do końca czerwca 2010.
I zaczynam prace remontowe......
  
 
Jest do wyciągnięcia "trup". Otóż jest to fiat 125p 79r, kolor żółty (zmatowiały), silnik 1300, auto komletne i raczej bez modyfikacji no i znalazłem właściciela który jest skłonny do sprzedaży ale to tyle z zalet... Z minusów to auto stoi przynajmniej od dwóch lat nie eksploatowane pod chmurką, od paru dni bez przedniej szyby a że deszcz padał to w środku mokro Nie ma oczywiście OC ani badań technicznych, ktoś podpierdzielił akumulator, opony do fajansu ale o dziwo blacharka dzielnie się trzyma i to mnie zainteresowało. Autko nie wygląda strasznie jak na te 30 lat na karku ale jednak napewno wymaga wkładu finansowego, trochę szkoda żeby poszło na złom a takie są plany właściciela. Samo spasowanie elementów jest o niebo lepsze niż w moim kancie z 88r, odgłos zamykanych drzwi bez porównania na korzyść "trupa" o detalach jak szerokie parapety, chromowane popielniczki czy listwy progowe nie wspominając. W najbliższych dniach spotkam się osobiście z właścicielem (bo póki co rozmawialiśmy tylko przez telefon) i podam więcej szczegółów-może sam go ogarnę ale jak nie dam rady to napiszę tutaj, może ktoś inny skorzysta. Myślę że jest to niezła baza do odbudowy chociaż przeraża mnie ten długi postój pod chmurką...
  
 
Cytat:
2009-07-27 23:12:42, Znakomity pisze:
Jest do wyciągnięcia "trup". Otóż jest to fiat 125p 79r, kolor żółty (zmatowiały), silnik 1300, auto komletne i raczej bez modyfikacji no i znalazłem właściciela który jest skłonny do sprzedaży ale to tyle z zalet... Z minusów to auto stoi przynajmniej od dwóch lat nie eksploatowane pod chmurką, od paru dni bez przedniej szyby a że deszcz padał to w środku mokro Nie ma oczywiście OC ani badań technicznych, ktoś podpierdzielił akumulator, opony do fajansu ale o dziwo blacharka dzielnie się trzyma i to mnie zainteresowało. Autko nie wygląda strasznie jak na te 30 lat na karku ale jednak napewno wymaga wkładu finansowego, trochę szkoda żeby poszło na złom a takie są plany właściciela. Samo spasowanie elementów jest o niebo lepsze niż w moim kancie z 88r, odgłos zamykanych drzwi bez porównania na korzyść "trupa" o detalach jak szerokie parapety, chromowane popielniczki czy listwy progowe nie wspominając. W najbliższych dniach spotkam się osobiście z właścicielem (bo póki co rozmawialiśmy tylko przez telefon) i podam więcej szczegółów-może sam go ogarnę ale jak nie dam rady to napiszę tutaj, może ktoś inny skorzysta. Myślę że jest to niezła baza do odbudowy chociaż przeraża mnie ten długi postój pod chmurką...



Jeżeli chodzi o tego Fiata chodzi, to przednią szybę stracił już jakiś czas temu. Miesiąc temu już jej nie miał.





fotki autorstwa chrupencji http://chrupencja.fotosik.pl/
  
 
Złapałem go w sobotę, we Wrocławiu - wygląda jak kupiony i zostawiony samemu sobie... chociaż blachy ma nowe. Obok owinięta folią przyczepa N126

  
 
Cytat:
2009-09-21 10:48:03, DoliN pisze:
chociaż blachy ma nowe.


Hm wydane w lipcu roku 2003 także może być od 6 lat nieruszany
  
 
Od tygodnia już go nie ma
Ciekawe czy huta, czy ktoś na części zabrał

Cytat:
2009-08-06 20:54:43, klysek1 pisze:
Jeżeli chodzi o tego Fiata chodzi, to przednią szybę stracił już jakiś czas temu. Miesiąc temu już jej nie miał. fotki autorstwa chrupencji http://chrupencja.fotosik.pl/

  
 
Ajjjjjj.... szkoda, akurat takiego fiatona szukam

Czy znane se pieniadze jakich oczekiwal wlasciciel za niego?
  
 
Cytat:
2009-09-21 12:36:20, GDA pisze:
Hm wydane w lipcu roku 2003 także może być od 6 lat nieruszany


Chodziło mi o to, że już białe... obok niedaleko stał poldek w niezłym stanie, i już jakaś łachudra włożyła kartkę że odkupi na złom... Zaraz poszukam fotki...
  
 
...jest! Ale ten w odróżnieniu od klasyka widać że na bierząco używany.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!

  
 
Jojo żółty fiat póki co nie poszedł do huty-teraz stoi na ulicy Kłobuckiej. Właściciel go tam przewiózł bo mu ktoś pozostałe szyby rozpierdzielił. Jak ktoś jest zainteresowany tym kantem to mam numer telefonu do właściciela
  
 
Dziś dowiedziałem się że jest do sprzedania FSO 125p 1983.
Pojadę zrobię zdjęcia zobaczymy...
  
 
Witam

Od pewnego czasu noszę się z zakupem Poloneza tzw. "Borewicza" auto musi być w klasycznym przodzie i nie być wersją C/CE ani też poźniejszym "akwarium". Szukam auta w dobrym stanie za w miarę rozsądną kasę.

Niestety na allegro cieżko trafić coś za normalne pieniądze. Jeśli ktoś posiada namiar na takie auto to proszę o kontakt. Jestem z Warszawy i fajnie gdyby auto znajdowało się w centralnej Polsce.

Pozdrawiam

moj mail: matrasport@tlen.pl
  
 
Z sąsiedniego forum: http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=264886&c=132&f=25

To nie jest odpowiedź na powyższego posta, zauważyłem, że kolega nie chce C/CE, to się tak tylko zbiegło.
  
 
Cytat:
2012-03-07 15:47:35, matrasport pisze:
Witam Od pewnego czasu noszę się z zakupem Poloneza tzw. "Borewicza" auto musi być w klasycznym przodzie i nie być wersją C/CE ani też poźniejszym "akwarium". Szukam auta w dobrym stanie za w miarę rozsądną kasę. Niestety na allegro cieżko trafić coś za normalne pieniądze. Jeśli ktoś posiada namiar na takie auto to proszę o kontakt. Jestem z Warszawy i fajnie gdyby auto znajdowało się w centralnej Polsce. Pozdrawiam moj mail: matrasport@tlen.pl

http://tablica.pl/oferta/polonez-1-5-polonez-1-5-borewicz-1986-IDJtQR.html
  
 
Cytat:
2012-03-08 22:59:21, jacekes pisze:
http://tablica.pl/oferta/polonez-1-5-polonez-1-5-borewicz-1986-IDJtQR.html



Znam to auto chyba juz 3 kolejne ogłoszenie. Cena może nie nie wygórowana ale sam polonez w mało ciekawym stanie.

Mam problem z czasem dlatego też wolałbym żeby auto znajdowało się trochę bliżej Wawy, mam nadzieje że się coś trafi w końcu.
  
 
Podobno gdzieś w Łowiczu jest do sprzedania za 1000.

  
 
A jakieś bliższe informacje?

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Kolega kolegi go widział i zrobił foto.