Zlocik grudniowy... Wafka i okolice - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czyli dzisiaj. O ktorej bedziesz bo ja niestety musze dzisiaj do dziewczyny pojechac z prezentami bo juz niebede sie z nia widzial przez swieta. Sluchaj to po co bedziemy sie tak widywac umowic sie na 29 i juz. Wszyscy sie zjada (tzn wiecej osob) i bedzie fajnie.
  
 
nie ma problema
ja bede kolo 18,30 i spotkam sie ze speederem
jak bedziesz mial ochote to ok
a potem domowimy sie na 29
  
 
Wlasnie wrocilem od SpeedRa i poznalem Cezariusza super ma to poswietlenie na niebiesko w kadym przelonczniku lapka jest zmieniona na niebieska. Naprawde bardzo fajnie to wyglada no i esperak tez zadbany
  
 
mnie tez udalo sie szczesliwie wrocic do domu
jak wracalem to za garwolinem bylo juz suchutko do samego Lublina a w Wawie taki snieg walil
  
 
Zmobilizuje sie i przybede, jeszcze prosze o czas i miejsce.
PZDR 29XII2003


[ wiadomość edytowana przez: torito dnia 2003-12-23 19:49:02 ]
  
 
Moze na Sadybie zrobimy na parkingu podziemnym jak zawsze. Co wy na to?
  
 
mnie pasi
od 15 jestem wolny
i jak juz zrobie te 180km do wawy to pojade i na sadybe
a jeszcze jakby mnie ktos pociagnol za soba to byloby extra
  
 
namawiam jeszcze jednego klubowicza z lublina
moze przybedziemy na 2 esperaki a moze jednym we dwoch
  
 
28 jest Cargo zapraszam, a na zlocik na sadybe też z przyjemnością podjade ...
  
 
Panowei na ktora godzine ustalamy zlocik 29 na sadybie na 20? tak jak zawsze?
  
 
dla mnie najlepiej jak najwczesniej
co ja bede robil od 15 do 20
ale czekam na propozycje
moze 17-18??
  
 
ja bym proponował o 17:00

30 jade do szczyrku i musze się wyspać
  
 
Dobra moze byc 17. Czyli o 17.00 29grudnia na sadybie w podziemnym parkingu tak?
  
 
mnie pasi
tylko podajcie jakies dokladne namiary co do ulicy nazwy sklepu poziomu parkingu
wrazie co to bartek mam do ciebie namiar na komore(jesli to ta co jest w profilu)
  
 
Tak ta co jest w profilu. Parking niema pozomow jest tylko jeden. SAdyba Best Mol (chyba tak to sie pisze ) w tym samym jest I MAX. Cholera tylko niewiemjak sie nazywa ulica to jest przedluzenie czerniakowskiej
  
 
No prawdopodobnie tym razem sie pojawie na zlocie (moj pierwszy raz w SBM Myc czy nie myc Esperaka?
  
 
Cytat:
2003-12-26 23:25:34, QLogic pisze:
No prawdopodobnie tym razem sie pojawie na zlocie (moj pierwszy raz w SBM


Ty się leniu rusz w sobotę. Trzeba strawić to co się w święta wchłonęło.
  
 
Jak chcesz ja niemyje
  
 
Czy ja dobrze przeczytalem? Bartek nie umyje samochodu?
  
 
No niemyje bo byl 2 dni temu myty i jest czysciutki i nawoskowany a jak bedzie padalo to trudno. Ale narazie sie swieci Jest zima ktorej nielubie i niemam gdzie go myc bo u mojeje matki w pracy krany pozakrecane kur... i dlatega. Ale spokojnie niech tylko sie ociepli to wkraczam ze szmadka i plynem w kada szparke