Mapa Polski z klubowiczami - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mnie tez nie ma, a chcialbym juz byc
  
 
Dzięki za umieszczenie na mapie
  
 
ja tez bym chcial znalesc sie na mapce
  
 
Mozna wrzucic i mnie tylko najlepiej 2 razy w Ryki w woj Lubelskim i Sulejówek kolo wa-wy
  
 
Przepraszam, ale zupełnie nie mam czasu teraz. Full pracy i jeszcze prace mgr musze pisać
  
 
Jeżeli można to też chciałbym być na mapce

Dzięki Pozdrawiam
  
 
Ja rowniez chcialbym znalezc sie na mapie Polski z klubowiczami - ale jak to zrobic? Rozszerzyc Polske o Niemcy!
  
 
Cytat:
2004-05-10 19:20:51, Maly_Pio pisze:
Ja rowniez chcialbym znalezc sie na mapie Polski z klubowiczami - ale jak to zrobic? Rozszerzyc Polske o Niemcy!



jeśli się nie obrazisz to umieszcze Cię poza granicami Polski na wysokości Koln.

Ale auktualizji szybko nie będzie - full pracy
  
 

J E S T E M - widać mnie - D Z I Ę K I
  
 
a mnie nie poczekam jeszcze, może się zobaczę kiedyś
  
 
ale siuperl mapa a ciemu mnie nie ma?? ja chce byc i koniec (tup tup)
  
 
ja tez chce tam byc:]
  
 
nie ma mnie na tej mapie...a juz wtedy bylem w klubie
  
 
Witam
Mapką i jej aktualizacją zajmuje się MSJ, który jest jej twórcą....do niego należy poprzez priv uderzać w tej sprawie...ale jak już napisał ma full pracy więc cierpliwości i zrozumienia
  
 
Fajnie że jestem Pozdrowienia!
  
 
Niestety dalej mam urwanie głowy w firmie ale postaram się reanimować kilka pierwszy wojewodztw. Od ostatniej mojej akuatlizacji bardzo duże się zmieniło w klubie, ale będę się starał
  
 
postaraj się MSJ - wolbrom jest w małopolsce
  
 
Mapka MSJ jest cool!
Ale problem jest z jej aktulizacją.Dlatego mam propozycję.
Jesli ktoś jest jako Nowy w OKP i nie jest na w/w mapie to prosze o info. do mnie i do MSJ.
Razem bedziemy tego pilnować.

  
 
Jestem na mapce i wszystko gra
Proszę tylko w imieniu mojego ZIOMALA Clerica_Prestona
jak będzie chwila MSJ, to rzuć go na mapkę... tylko delikatne proszę bo to wrażliwy gość jest

pozdro red_astra!
  
 
ponawiam moja propozycje aby wrzucic mapke na strone glowna naszego klubu. to bardzo ulatwi dostep do niej.

pzdr

PS. uklony dla MSJa za stworzenie takiego cuda