Mapa Polski z klubowiczami - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
ponawiam moja propozycje aby wrzucic mapke na strone glowna naszego klubu. to bardzo ulatwi dostep do niej.

i brawo, ja tesh tak uważam, zawsze jak sobie chce sprawdzić mapkę, to musze szukać pomiędzy postami linka do niej.
  
 
Michał jestem za!
  
 
Popieram - mapka na główną stronę

Red
  
 
Dzięki panowie za te miłe słowa. Miałem już zarzucić ten projekt ale skoro nawet GSI jest za to zrobie update i zaczne oczywiście od małopolski
  
 
Jak najbardziej ZA
  
 
FLASH - MAPA

Pierwszy update od 5 miesięcy

Narazie tylko małopolska. I tu prośba jak by ktoś z małopolski mógł sprawdzić czy wszystko jest ok, to był bym wdzięczny. Info proszę na priva żeby nie zaśmiecać posta

Vincent, sprawdz kogo u Ciebie brakuje i kogo już pożegnaliśmy i jak znajdziesz chwile to odezwij się na gg.



[ wiadomość edytowana przez: MSJ dnia 2004-08-24 16:55:30 ]
  
 
dzięi MSJ ja jestem, wydaje mi się że reszta tesh więc wszystko OK
  
 
Czy mi się wydaje czy na tej mapie nie ma Mańka tzn. Maryjana
  
 
Maryjan na mapce jest, ale nie w Wawie.
  
 
eno mnie nie ma . . . ja sie tak nie bawie. Powinienem byc w Sosnowcu razem z GTVoytkiem i Harlejem. Zapomnieli o mnie jak zwykle. No ale trudno
  
 
Gerrif_Newell - nie martw sie - mnie tez tam nie ma, ale mam nadzieje, ze to tylko kwestia czasu - bo jak sie zdenerwuje to.... sam sobie zrobie mapke i bedzimy na niej tylko Ty i ja .

  
 
Cytat:
2004-09-08 16:09:32, GTVoytec pisze:
bo jak sie zdenerwuje to.... sam sobie zrobie mapke i bedzimy na niej tylko Ty i ja .



Dobre

Narazie udało mi się zrobić małopolskę i zachodniopomorskie. Ale teraz będzie śląski
  
 
Eeee.... A mnie tam nie ma na mapce (a powinienem być w Warszawce)
  
 
DRODZY KLUBOWICZE - ZARTY, ZARTAMI, ALE POSTARAJMY SIE ZROZUMIEC MSJ - JAK WSZYSCY MA SWOJE ZAJECIA I OBOWIAZKI I ZAPEWNIAM WAS, ZE NA PEWNO W CHWILI WOLNEGO CZASU ZAJMIE SIE AKTUALIZACJA MAPY - DLATEGO PROSZE O POWSTRZYMANIE SIE OD KOMENTARZY TYPU: " ...dlaczego mnie jeszcze nie ma.." czy " xxx jest nie tam gdzie powinien..". Wszystko w swoim czasie - przeciez zaistnienie na mapie nie jest warunkiem uczestnictwa w klubie... tak wiec prosba o troche cierpliwosci, a wszyscy beda na swoim miejscu.
To byloby na tyle w tej kwesti .
  
 
mam prośbę abyście odświerzyli Mapkę bo mnie na niej nie ma!!!!!
  
 
Cytat:
2004-10-06 23:58:24, BartoszFurdal pisze:
mam prośbę abyście odświerzyli Mapkę bo mnie na niej nie ma!!!!!

ja czekałem ze 2 miesiące a inni jeszcze dłużej, cierpliwości kolego a napewno się doczekasz
  
 
MSJ, jak tam prace nad mapką? Trwają czy są inne zajęcia? Chciałbym się w końcu mieć czym pochwalić wśród znajomych
Pozdrawiam
  
 
W sumie troche mi się dzisiaj nudzi to może coś podziałam

Ale po zrobieniu kilku osób z wawy doszedłem do wniosku że nie ma to sensu bo i tak zapowiadają się wielkie przetasowania w klubie. Więc z kolejnym zmianami poczekam do czasu jak się sytuacja wyjaśni.



[ wiadomość edytowana przez: MSJ dnia 2004-12-18 16:12:31 ]
  
 
No w sumie racja Ale ja powinienem zostać
A Ty będziesz Klubowiczem czy Sympatykiem w przyszłym roku?
  
 
Cytat:
2004-12-19 17:04:37, Michaello84 pisze:
A Ty będziesz Klubowiczem czy Sympatykiem w przyszłym roku?



To będzie zależało od GSI, ja chciałbym zostać klubowiczem. Ramki klubowe założe i mam nadzieje że będzie dobrze