Mapa Polski z klubowiczami - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-01-06 18:03:16 MSJ pisze:
To będzie zależało od GSI, ja chciałbym zostać klubowiczem. Ramki klubowe założe i mam nadzieje że będzie dobrze



No to zrób jeszcze napis "Samochód zastępczy - Czekam na Opelka" i wtedy GSI na pewno nie będzie miał nic przeciwko
  
 
Moge prosić o naniesienie na mape
  
 
Cytat:
2004-12-18 15:52:25, MSJ pisze:
Ale po zrobieniu kilku osób z wawy doszedłem do wniosku że nie ma to sensu bo i tak zapowiadają się wielkie przetasowania w klubie. Więc z kolejnym zmianami poczekam do czasu jak się sytuacja wyjaśni.

  
 
moje zdanie jest takie mapka fajna zecz ale wlasnie co do przetasowania poczekamy MSJ dobze gada
  
 
a czy przetasowanie nie mialo miec miejsca w styczniu
  
 
Cytat:
2005-05-24 10:50:17, Adrian_M pisze:
a czy przetasowanie nie mialo miec miejsca w styczniu



miało
  
 
MSJ-jak bedziesz poprawial mapke to niezapomnij o mnie Mülheim/Ruhr-niemcy-zaglebie ruhry
DZIEKI
  
 
bez weryfikacji człownków nie podejme się dalszej pracy na mapą. A z tego co wiem, to nie jest ona planowana przez najbliższe 3-4 miesiące.
  
 
to jak bedziesz robil jakis update to niezapomnij o mnie
  
 
Fajny pomysł z ta mapka
  
 
Cytat:
2005-07-09 00:38:26, MKJOHNY pisze:
Fajny pomysł z ta mapka



Na KTK też jest, poszukaj w sprawch klubowych. Ale teraz straciłem dostęp i nie mam jak aktualizować
  
 
Mi tez sie podoba ale jak to widzicie?
Najlepiej zeby byla dostepna tylko dla klubowiczow.
  
 
Ehhh....ja to chyba nie doczekam przetasowania w OKP i bytności na mapce Tzn ja może i bym doczekał, ale mój Opelek napewno nie...
  
 
czy coś się ruszyło w sprawie mapy?
  
 
Ten pomysł chyba umarł Cisza w eterze.
  
 
Cytat:
2006-02-19 21:08:07, Jacek1983 pisze:
Ten pomysł chyba umarł Cisza w eterze.



niestety
  
 
hmm, nie wiem czy umarł, mnie się podoba od samego początku. Został zaniedbany i MSJ nie dostaje informacji kogo gdzie dorzucić, ale ja korzystam z mapki jak jadę w jakiś inny region.

pzdr
  
 
pomysl extra fajnie jakby na tej mapce przy klubowiczy czy regionami moze byly jakies namiary na dobry warsztacik czy cosik takiego w razie awarii a czy ktos jeszcze nad tym pracuje?pozdro 4 all
  
 
Cytat:
pomysl extra fajnie jakby na tej mapce przy klubowiczy czy regionami moze byly jakies namiary na dobry warsztacik czy cosik takiego w razie awarii a czy ktos jeszcze nad tym pracuje?pozdro 4 all


a może lepiej punkty skupu złamu
  
 
Cytat:
2006-04-06 12:01:57, chimik pisze:
pomysl extra fajnie jakby na tej mapce przy klubowiczy czy regionami moze byly jakies namiary na dobry warsztacik czy cosik takiego w razie awarii a czy ktos jeszcze nad tym pracuje?pozdro 4 all



Myśle nad mapką z dobrymi i złymi warsztatami, ale nie mogę się zebrać.