Mapa Polski z klubowiczami - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
już chyba jest dobrze
  
 
Cytat:
2004-01-02 20:55:23, MSJ pisze:
już chyba jest dobrze



Ooooo taaaaak....
  
 
No....teraz jest dobrze,Trzebiatów wrócił na swoje miejsce.Jestem zadowolony MSJ spisałeś się na szóstkę
  
 
dzięki
  
 
no fakt faktem mapka jest po prostu w pytke!!!!gratulacje!!!
  
 
Mapka jest fajne.Może warto ja zamieścic na nowej wersji strony OKP?
Ale czy koledze starczy sił aby aktualizować ja ~na bieżąco?
To sporo pracy!
  
 
Nie ma problemu Aż tak dużo pracy z tym nie ma Tylko tak rozmawialiśmy z Vincent'em że powinieneś mi dawać znać jak kogoś usuwasz z klubu bo sam się nie zorientuje, a reszta to luz
  
 
mapa
Prawdopodobnie pominąłem 3 nowe osoby. Jeśli tak to prosze o sygnał na priva, albo tutaj
Pozdrawiam
  
 
Witam
Widzę że Mikee już dodałeś...
A można dodać obok mapki jakąś tabelkę z Regionami informującą o liczbie Klubowiczów w danym Regionie? Oraz info o liczbie Klubowiczów w całej Polsce?
Podsumowując dzięki Micee zrównaliśmy się z Regionem Pomorskim pod względem ilości Klubowiczów...
PZDR Vincent
  
 
W zasadzie nie jest to problem Tylko wtedy pojawiły by się nie zgodności pomiędzy liczbą osób z forum i na mapie. Bo tak jak rozmawialiśmy niektóre osoby nie logujące sie od bardzo dawna pomijałem. Ale jak bede miał troche wolnego czasu to mogę to dorzycić.
  
 
Witam
Wydaje mi się że jeśli nawet "przypadkiem" kogoś pominąłeś, co warto jednak naprawić , to taka drobna nieścisłość będzie niedowychwycenia w normalnym użytkowaniu mapki...
A zawarcie takich informacji bardzo ubarwi ją i wiele wniesie w kwestiach informacyjnych...
Ja jestem za...więc jeśli jest to do zrobienia i nie sprawi wielkiego problemu to ...
PZDR Vincent
  
 
Mówisz i za jakiś czas masz
mapa
Niestety nie masz swojego serverka i wrzuca się banner onetu
  
 
Witam
Coś widzę ale to zaledwie trzy ostatnie rubryki z tabelki...
Czy tak ma być? czy tylko u mnie jest coś nie tak?
PZDR Vincent
Dzięki...
  
 
Ja mam ładnie i ślicznie
  
 
...problem leży w wielkości monitora i ustawionej rozdzielczości, trudno by coś co MSJ przygotowywał na 19 calowym monitorze dobrze wyglądało na mojej skromnej 14
PZDR Vincent
  
 
u mnie tez sie ladnie prezentuje



pozdr
  
 
No więc po zmianie rozdzielczości widzę...w pierwszej kolejności ...że już czas chyba by zmienić monitor no i widzę w końcu całość mapki, gorzej z literami np. na forum
No i widać też czarno na białym które Regiony muszą się zebrać w sobie i zacząć działać....
Chyba zaraz zacznę agitację w Regionie Lubuskim
PZDR Vincent
PS. Dzięki MSJ...za kawał dobrej roboty i obiecuję powiadamiać Cię o zmianach zachodzących w Zachodniopomorskiem
  
 
Kolejny Up-to-date
Niestety powstał jeden problem. Trudno jest mi znaleźć osoby które przez dłuższy czas były na liście oczekujących i teraz stały się klubowiczam. Stąd mój apel, jeśli ktoś się nie znajduje na mapie, a chciałbym, to prosze mi dać znać, tu albo na priva.
Pozdrawiam
  
 
BRAWO MSJ!!!Nic dodac nic ujac!!!Mapka is the best
  
 
Dobre, ładne,
SZACUKEN