Mapa Polski z klubowiczami - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


jak się można zaznaczyć na mapce swoje istnienie???
  
 
Najpierw GSI musi Cię przyjąć do klubu, potem musisz wrzucić fotki autka do profilu i wtedy zaistniejesz na mapce
Pozdrawiam
  
 



hhmmmmmmm...... fuck , nie mma zdjęć babci
zostane wiec w cieniu czerwonych zaznaczników, nie istniejąca deca
  
 
GRATULACJE MSJ mapka jest naprawde fajniutka....moze jeszcze jakies fotki powklejac??...wiem ze to pracochlonne jest napewno ale z czasem taka perspektywa moze powstac
  
 
deca - wpadniesz na jakiś zolcik w poznaniu i będziesz miała fotki autka
robson123 - praktycznie jest to nie wykonalne oczywiście mówie o swoich bardzo skromnych umiejętnościach
  
 


wpadne , wpadne tylko , że jak dotąd nikt mnie nie zaprosił jak na razie to mam wrażenie , że Poznań ze zlotami nie ma nic wspólnego
  
 
eeejjj...!
NO przestań deca...

skoro nie czujesz się zaproszona..

ZAPRASZAM CIĘ GORĄCO W IMIENIU SWOIM, KWIATKIEGO I MAM NADZIEJĘ RESZTY POZNANIAKÓW..!!



DO zobaczenia

Bartek

PS Aparat będę miał
  
 



no ale kiedy , gdzie ??? chodzi mi o zloty w okolicach pozka, bo na wierzyce nie dojade na bank, moze i chce, ale nie zdaże zapewne wrócic do pracy

Ale z góry THX
  
 
WIELKOPOLSKA ------- SPOKTANIA OKP

proszę bardzo - tu się wszystkiego dowiesz i możesz zgłościć się jako "pewniak" na spocie...

a co do wierzycy - przecież większość z nas idzie w pon. do roboty... i co z tego... DAMY JAKOŚ RADĘ!!

PS... wiem... wiem... no ale co zrobić



[ wiadomość edytowana przez: _Bartek_ dnia 2004-01-09 16:54:49 ]
  
 



chyba zaczynam gadać głupoty, zmęczenie mnie dobija , sorrka za moja chwilowa niedyspozycje myslową jeszcze 20 min i pojde na parking po babcie
  
 
Coś mnie ten Twój FrontPage wysiudał....
Dopóki nie było tabelki, mapkę miałem i było OK.
Jak dodałeś tabelkę, mapki nie widzę. Muszę sobie ręcznie wprowadzać adres pliku swf.
Używam Mozilli (czytaj, konkurenta Internet Explodera), i zapewne FrontPage znowu coś porąbał... jak otworzyłem źródło strony, to nawet mi się odechciało to studiować już zapomniałem, jak bardzo lipny kod generuje to "narzędzie"... ech...
  
 
U mnie (Opera) jest wszystko okej...
Mozilla tak jak Netscape jest strasznie duza i powolna...
Polecam Operke
  
 
Operę już przerabiałem. I zawsze mi czegoś w niej brakowało... A Mozilla wcale nie jest taka, jak Netscape, jest całkowicie inna pod względem zachowania. A jądro Gecko jest naprawdę niezłe
  
 
utak3r - no nie wiem jak Ci pomóc. Może poprostu zrobie skrót do samego flash'a i do stronki
FLASH - MAPA
HTML - MAPA
  
 
No i OK, jak dla mnie, to wystarczy
  
 
No niedługo dobijemy 300 Klubowiczów szkoda tylko że tak wielu to martwe dusze...co to raz wpadły i przypadkiem się zalogowały...
  
 
Wrzuciłem tu mapkę bo logiczne wydaje mi się jej umiejscowienie przy Regionach no i będzie pod ręką czyli nie spadnie na dó.
  
 
Vincent ale się na szukałem tego posta
Ale może tu być
Dokonałem uaktualnienia, linki są gdzieś wyżej
  
 
powiem szczerze że byłem jakoś sceptycznie nastawiony do tej mapki a tu niespodzianka to naprawdę super sprawa, jak się gdzieś wybiorę w polskę to wiem kogo odwiedzić
  
 
Mapa czadna, najbardziej interesujący jest chyba obszar między woj.: mazowieckim, podlaskim i lubelskim.
Panie i Panowie! - kawał wolnego miejsca! Może się tam wszyscy przeprowadzimy, założymy komunę, będziemy uprawiać rzepak na paliwo, kozy na mleko chodować i pisać kontestujące texty do wszystkich gazet świata? Obszar na pewno zabagniony i zalesiony, więc tylko szerokie lacze i jazda.
Ogłosimy exterytorialność i wprowadzimy prawo raju podatkowego. Będziemy rejestrować samochody na zasadach takich, jak na Bahama rejestruje się statki!
W 10 - 15 lat wyrośniemy na potęgę ekonomiczną, przyjmą nas do NATO, ONZ oraz Federacji Rosyjskiej. GSI na prezydenta!
Kto za?
Juice