Kupie espero 2.0 cd z klima i abs; - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jasne ze drogi....za drogi, za te pieniadze to '99r powinien byc i to moze jeszcze za drogo
  
 
mam takie ale nie sprzedam.
fajna fura. nawet z gazem.
nie muszę myśleć o przerabianiu silnika bo naprawde jest szybki.
ABS jest ok, codziennie jadąc do pracy zimą sprawdzam bo nikt tego odcinka nie odśnierza zakład sie pozbył drogi a miasto zapomniało
  
 
A ja wam powiem ze jak jest zajebisty stan to ja bym dal za niego te 18 tys. Zreszta mozna jeszcze sie potargowac.

Cytat:
jasne ze drogi....za drogi, za te pieniadze to '99r powinien byc i to moze jeszcze za drogo



Piotrek ineprzesadzaj cena jest mmoim zdaniemdobra jak by koles spuscil z niego na 17 tys i satn jest dobry to brac niegadac
  
 
Też mam welur, fotki w profilu


  
 
Osoby ktore maja welur maja siedzenia krecone czy na wajhe ???
  
 
Ja mam welur i mam kręcone(chodzi o regulację oparcia fotela . A jakie to m znaczenie??
  
 
Na wajche szybciej sie rozkladaja to jest uwazam lepsze szczegolie w niektorych sytuacjach
  
 
Krecone siedzenia maja zupelnie inny ksztalt siedziska... i byly z tego co wiem tylko w 2.0
  
 
Ja mam 1.5 i mam kręcone.

PS Jak nie ma się weluru i skóry to co to może być (po prostu zwykły materiał?)
  
 
Kręcone były właśnie tylko w niektórych egzemplarzach (do tej pory myślałem ,ze tylko w niemieckich )- KeyJay i tak tylko my mamy niemieckie
  
 
Cytat:
2004-01-09 13:47:46, Bartek1112 pisze:


Piotrek ineprzesadzaj cena jest mmoim zdaniemdobra jak by koles spuscil z niego na 17 tys i satn jest dobry to brac niegadac



nie nie nie..jak koles zejdzie do 16500 to oki ale ponad 18 tys...ocipiał chyba
  
 
za 16 500 to 1.5 chodza z tego roku 97 a za 2.0 17 tys spokojnie
  
 
na allegro koleś sprzedaje takie espero albo chce zamienić na coś droższego
  
 
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=19806216
tu jest ta aukcja
  
 
Juz widzialem to espero na allegro. Z zewnatrz wygala bardzo fajnie. W srodku widac troche tapicerka brudna ale da sie wyprac i cena rozsadna
  
 
tak jako dygresja co do ceny
ja swoje espero sprzedalem za ( w sumie) 18,5 tys zl wiec hmmm
  
 
tak Michał ale Twoj juz nie przypominał seryjnego espero a za 2.0 z 97 r to jakos drogo ponas 18 tys pln, patrzac ceny innych aut ....koles je bierze z kosmosu chyba

a tem z allegro juz kiedys tam był, widocznie sie nie sprzedal-ale ogolnie niezle wyglada (ze zdjec) ale znow cena
  
 
troche za drogi i jeszcze nie ma instalacji gazowej - to rzeba liczyc + 2000zl . Chyba ze ktos woli jezdzic bez lpg ale teraz i tak wchodza biopaliwa co beda bardziej silnik niszczyc niz lpg. Ja juz bym wolal to na allegro kupic to jest za 16200zl - ma nawet 2 komplety kol i LPG i inne bajerki - moze tamten ma 82000 przejechane ale i tak nigdy nie wiadomo czy przebieg jest prawdziwy. Ja to nawet szczerze mowiac zaluje ze wtedy tego nie bylo do sprzedania bo jakby byl w tej cenie to bym kupil 2.0 a nie 1.5 . Pzdr
  
 
Nieprzesadzajcie wcale drogie niesa. Ja jak bym byl juz zdecydowany na 2.0 tak jak wy i y mi si epodobal ich stan to bym wzial. Taniej nieznajdziecie
  
 
białostocka giełda...srebrne espero 2.0 CD z wypasem jak ma espero 2.0 CD za cene 15800 do oddania i egzemplarz naprawde ładny, mial chamskie alusy na zimowlkach tylko ale na letnich ma Ronale ładne rok 97


[ wiadomość edytowana przez: Petersen dnia 2004-01-11 20:28:48 ]