Kupie espero 2.0 cd z klima i abs; - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moze u was jest taniej w kazdym rejonie inne ceny sa ale wiem ze 16 czy 17 to nie sa duze ceny i mozna za 2.0 tyle dac spokojnie
  
 
Cytat:
2004-01-09 22:39:33, -JACO- pisze:
Kręcone były właśnie tylko w niektórych egzemplarzach (do tej pory myślałem ,ze tylko w niemieckich )- KeyJay i tak tylko my mamy niemieckie



Nie tylko Wy, bo ja też mam od Adolfów
  
 
Witam.
Po rozbiciu Espero 1,5, przez miesiąc szukałem w gazetach, internecie ogłoszń z Espero. W Wawie z pierwszej ręki w dobrym stanie były powyżej 16000 zł i zaraz znikały(1,5). Po Autokomisach stoją za b. wysoką cenę ale wyglądają na mocno bite i odtworzone. W końcu znalazłem w internecie dilera Daewoo na Śląsku i u niego z odsprzedaży trafiłem Espero 2,0 CD z klimą ABS, welurem i kręconymi siedzeniami 97r za 12900 zł. Stan wizualny straszny. Po upraniu i wyszorowaniu środka jest ok. W sumie włożyłem w niego 4000zł i został mi jeszcze blacharz za ok 1500 zł(rdza na drzwiach i progach). Myślę,że to jest egzemplarz z Niemiec bo swoje poprzednie 1,5 w kwietniu 1997r kupiłem nowe za 36500zł(2,0 były niedostępne). Później pisała prasa, że Fiat i Daewoo przerabia daty produkcji aut pozostałych z poprzedniego roku. Espero 2,0 które kupiłem zostało zakupione w październiku 1997 roku za 45000zł.( w maju 1,8 były po 49000zł) Z numeru nadwozia wynika, że jest to 1996 rok a nie jak w papierach 1997. Myślę, że sprowadzono z Niemiec stojaki i przerobiono datę produkcji. Wskazuje na to cena auta.
Pozdrawiam Kobar
  
 
Moim zdaie zle zrobiles po co kupowac trupa i wkaldac w niego kase. Lepiej bylo dac te 16 tys za esperaka i bys mial zglowy
  
 
witam panów Ja będe miał do sprzedania espero 2,0 FULL kolor złotawy ( od19.01 )jeżeli są panowie zainteresowani to prosze pisac lub dzwonic ( 501-56 56 55)
  
 
Martyl! Może jakieś szczegóły - rocznik, przebieg, cena?
  
 
Cytat:
2004-01-14 18:48:10, kobar pisze:
Myślę,że to jest egzemplarz z Niemiec bo swoje poprzednie 1,5 w kwietniu 1997r kupiłem nowe za 36500zł(2,0 były niedostępne). Później pisała prasa, że Fiat i Daewoo przerabia daty produkcji aut pozostałych z poprzedniego roku. Espero 2,0 które kupiłem zostało zakupione w październiku 1997 roku za 45000zł.( w maju 1,8 były po 49000zł) Z numeru nadwozia wynika, że jest to 1996 rok a nie jak w papierach 1997. Myślę, że sprowadzono z Niemiec stojaki i przerobiono datę produkcji. Wskazuje na to cena auta.
Pozdrawiam Kobar


Dobrze myślisz

Mam taki sam egzemplarz
  
 
Witam.
Bartek myślisz, że jak kupisz auto za 16 tyś. to nie będziesz musiał nic przy nim zrobić? Chyba takich cudów nie ma. Kto sprzedaje auto po przeglądach i kiedy wszystko ma na bierząco zrobione?
Pozdrawiam Kobar
  
 
witam
juz pisze
Daewoo Espero 1997 przeb 107 tys km kolor zloty poj. 2,0 Klima , ABS, poduszka, pełna elektryka ( jak to w espereo )radio cena 15500reszta pytan i odp na maila
aha a oto zdjecie
  
 
Cytat:
Witam.
Bartek myślisz, że jak kupisz auto za 16 tyś. to nie będziesz musiał nic przy nim zrobić? Chyba takich cudów nie ma. Kto sprzedaje auto po przeglądach i kiedy wszystko ma na bierząco zrobione?
Pozdrawiam Kobar



Nowlasnie ja kupilem takiego esperaka. Po przegladach regularnych i w zajebistym stanie. A do dzis jest jeszcze w lepszym stanie jak byl
  
 
Bartek ale Ty masz 1.5... Tym sie nawet poscigac nie mozna

Co do tego zlotego... chetnie bym sie zamienil na kolorek ahhhh mniamniusny

A ja ostatnio widzialem Espero platynie... ojejku zakochalem sie normalnie...

Tylko dwa razy wdizialem taki kolor... ahhhh
  
 
tylko tu prosze nie obrazac silnika 1.5
  
 
Kupuje teraz 2 samochód (rodzina). Ale w 2 Espero pchać się to przesada

Sorry KeyJey


A ze zdjęcia bardzo ładne i cena ok
  
 
Cytat:
Bartek ale Ty masz 1.5... Tym sie nawet poscigac nie mozna



widze KeyJey ze zlosc ci zostala do dzis od ostatniego wyscigu na radzyminskiej co ci klaase pokazalem ale niechcialem cibei do konca skompromitowac

a na powaznie nieprzesadzajcie 1.5 niejest wcale taki mul jak wam sie wydaje
  
 
Cytat:
2004-01-15 23:20:42, Bartek1112 pisze:
a na powaznie nieprzesadzajcie 1.5 niejest wcale taki mul jak wam sie wydaje



No zależy do czego go porównywać.
  
 
Cytat:
2004-01-15 22:33:41, KeyJey pisze:
Bartek ale Ty masz 1.5... Tym sie nawet poscigac nie mozna





Jadę do Warszawy złoić Ci dupsko 1,5...
  
 
Cytat:
No zależy do czego go porównywać.




No teraz to zes z tekstem wyskoczyl . Wiadomo ze i espero 2.0 bedzie mulem jak porownasz do niego porshe.
  
 
Już kiedyś była bezsensowna dyskusja - który silnik lepszy 1,5, 1,8 czy 2,0.
  
 
DeeJay...

Nie fatyguj sie
Bede mial troche czasu to sam do Ciebie przyjade...

Na WARKE i wyscig hihi
  
 
Witam.
Przez 6 lat jeździłem 1,5GLX (140kkm) i silnik jest OK-Jak go wysoko kręcić. Teraz jeżdżę 2,0CD i jest OOk, czyli jest spora różnica. Waga podobna ale parę koników więcej i to by było na tyle.
Pozdrawiam Kobar