W serwisie walą lipe

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
niedawno kupywałem nowe amorki na tył w serwisie po założeniu okazało się że dupą buja gorzej niż na starych monroach więc złożyłem reklamacje amorki przyjęto ja jeżdziłem na starych po 2 tygodniach dostarczono nowe ale tym razem zmienili mi sami za darmo podbili gwarancje ja podziękowałem i pojechałem zadowolony do domu(ja mieszkam w kętrzynie serwis mieści się w olsztynie)i cała lipa polega natym że wstawili stare nakretki które miały inny skok gwintu i nie pasowały dlatego też niebyły dokręcone i stukały o bude.a prosiłem żeby dali nowe jak trzeba to zapłace kierownik serwisu powiedział że ok i hu.... wstawili stare niechciało mi się wracać do tego olsztyna i zrobiłem to sam ze znajomym mechanikiem trzeba było poprawiać gwint w amortyzatorach bo hu... zjeb... go złymi nakrętkami.taka to historyjka ale morał jest taki że albo zlewają stare modele albo mechaników mają do bani.bo tak naprawde to te stare toyki zapracowały na renome tej marki
  
 
ale co Ty chciales... przeciez to autoryzowany serwis....

...NA CZARNA LISTE ASO go i tyle.....
  
 
no taki numer to faktycznie na czarną listę, bo że gość zapomniał powiedzieć mechanikowi o Twojej propozycji to tak bywa, ale że sam mechanik zrobił coś takiego to z niego jest taki mechanik jak z mysiej dupy reisetasche
  
 
Zlewają na stare modele. Jak zajeżdzasz to już widzą że "to stary grat". I jeszcze zanim dobrze trzaśniesz drzwiami samochodu to oni już mają ustaloną strategię - "co ty tutaj robisz?!".
Pozdrawiam.
------------------
Do ASO nie telefonuje bo mnie paraliżuje.
  
 
Opisz całą sprawe i wyślij do TMP stary czy nie powinni to zrobić dobrze
  
 
Olsztyn? .... olsztyn? .... czekaj ... a gdzie to jest ?????

Szkoda że nie masz tam blisko innego ASO, dlatego w Olsztynie Cię ewidentnie olali. Miejmy nadzieję, że odbije się to na nich, poprzez mniejszą liczbę klientów, inni pojadą gdzie indziej, zwłaszcza po gwarancji.

Napisz do TMP, jako rzecze Iceman
  
 
To bardzo nie ładnie, ja bym na nich naskarżył do TMP jak mówią koledzy, a co, jak nie umieją pracować to niech ida do serwisu Daewoo. Wygląda na to, że w Toyocie się takimi rzeczami przejmuja.
  
 
najlepszy serwis jaki do tej pory odwiedziłem to we włocławku poprostu wyregulowali mi auto na perfekt wymyli za darmo dali skrobaczki na zime ładnie pożegnali cymes!!