Silnik toyoty rulezzzz

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dziś złożyłem i odpaliłem moje 4AFE. ten patyk stoi na chodzącym silniku i nie spada. zero wibracji. idealnie wyważony motor.

  
 
heh, miło słyszeć żę te Toyki to takie udane autka
  
 
heh to będzie czym na spota przyjechać nareszcie oby długo było bezawaryjnie
  
 
niestety na spota nie przybędę. w poniedziałek dopiero odbiorę auto bo nie mam kasy by za nie zapłacić.
  
 
powodzenia z odbiorem - ja też o 10 godzin później odebrałem samochód po wymianie rozrządu, bo nie mogłem kasy skombinować, głupio się czułem
  
 
Ja swoja odebralem w czwartek ale teraz jest tak uszczelnione i pwoymieniane prawie wszystko ze ciut delikatna roznice na wolnuch obrotach a cisnienie sprawdzalem i mam jak prawie w nówce cosik kolo 12.8
  
 
Cytat:
Ja swoja odebralem w czwartek ale teraz jest tak uszczelnione i pwoymieniane prawie wszystko ze ciut delikatna roznice na wolnuch obrotach a cisnienie sprawdzalem i mam jak prawie w nówce cosik kolo 12.8



A jak z osiągami.Czujesz różnice na plus,czy tak samo jak przed naprawą?
  
 
Mechanior cosik mi mowil ze mialem dodatkowo nieszczelnego i ze powinienem ciut odczuć roznice w dolnym zakresie obrotow, no i po przejechaniu 300km nie przekraczajac 3500obr i 120km/h(nowe pierścionki itp.) ciut czuć
  
 
dziwny dekiel zaworow masz(pomijam kolor) u mnie inaczej wygaldał inne wejscia na swieczki i wogole jakis inny