BV w Yarisie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Wlasnie przed chwila wymienilem zarowki w Yarisie. Zamontowalem dobrze mi znane BV Philipsa no i efekt jest bdb choc na testy mialem tylko chwile - zrobilem zdjecia przed i po (to po jest poruszone (choc widac wyraznie roznice) wiec jutro zrobie jeszcze raz i wtedy wrzuce na forum dla porownania.
ps. czy tutaj mozna wrzucac zdjecia jako zalaczniki czy tylko w formie linku ?
  
 
ha ja ostaniego czasu kupilem zarowki xenonowe H4. na pierwszy rzut oka wyglodaly ok i bajerancko. po przejechaniu sie pare metrow stwierdzielm ze wygladaja tylko bajerancko.
potem pojechalem w trase na tych gowienkach za 50 zl i po paru kilosach zaczalem sie wkurwiac bo nic nie widzie.
Brak granicy swiatla i cienia, swiatlo rozbiegane, swiecą wszedzie a nie na droge. dodatkowym mankametem bylo to ze oczy Ci siadaja bo nic nie widzisz i wyterzasz slepia na maxa. sa straszne!!

orsramy to najlepsza firma na swiece produkujaca zarowki do aut

polecam wiec osram

obecnie poluje na osramy +50%

  
 
Cytat:
2003-12-12 21:00:14, CoOljaCk pisze:
ha ja ostaniego czasu kupilem zarowki xenonowe H4.



No bo kupiles jakies badziewne pewnie xenon hiper bluepower +150%
Philipsy BV to nie "xenony" - daja bardzo biale swiatlo, swieca wyraznie mocniej od zwyklych i nie jest zle z ich wytrzymaloscia.

Cytat:
orsramy to najlepsza firma na swiece produkujaca zarowki do aut
polecam wiec osram
obecnie poluje na osramy +50%



Jedyny problem Osram to krotkokrwalosc - mialem pare kompletow +30% i czasmi palily sie w odstepie miesiaca - dodam, ze instalacja byla ok a BV wytrzymywaly bez problemow 1.5 roku.

ps. jutro poprawie ale na dzis mam tylko takie zdjecia: TKP

Dodam jeszcze, ze w najblizszym czasie bede mial okazje porownac standard vs BV (H7) w Golfie IV - tym razem juz na otwartej przestrzeni - jesli sie nie pogniewacie to wrzuce linki do zdjec ale to moze kolo wtorku/srody.

[ wiadomość edytowana przez: tmw dnia 2003-12-12 21:48:11 ]

[ wiadomość edytowana przez: tmw dnia 2003-12-12 21:51:34 ]
  
 
hmmm rzeczywiście Philipsy jaśniej świecą... poczekam w takim razie na Twój test długodystansowy
  
 
Cytat:
2003-12-13 13:52:25, alan03 pisze:
hmmm rzeczywiście Philipsy jaśniej świecą... poczekam w takim razie na Twój test długodystansowy



Tak jak pisalem zrobie go na Golfie bo juz mi sie nie chce przekladac zwyklych zarowek do Yarisa - demontaz nie jest w cale taki prosty jak to przedstawia instrukcja - miejsca jest tak malo, ze trzeba sie zdrowo nagimnastykowac. Poza tym wszystkie styki sa obficie wysmarowane jakims smarem co zdecydowanie nie ulatwia sprawy.
ps. zaraz moze zrobie obiecane zdjecie - choc w Poznaniu dzisiaj caly czas pada i efekt moze byc slabiej widoczny

Zdjecia juz sa:
- poprawilem zdjecie z murem - teraz jest ostre
- zdjecie pokazujace zasieg - jeszcze musze pojechac gdzies na jakis plac bo na ulicy srednio to widac, poza tym padal deszcz no i jak widac szyba byla nieco brudna
- jak BV widza inni kierowcy
Jak tylko bedzie sucho to zrobie kolejne zdjecia.

[ wiadomość edytowana przez: tmw dnia 2003-12-13 20:53:50 ]
  
 
a ja w koncu zalozylem Heliolite na postojowki i osram silverstar na mijania i jest Panowie poprostu BOMBA
  
 
Cytat:
2003-12-14 15:12:05, grzybek-r pisze:
a ja w koncu zalozylem Heliolite na postojowki i osram silverstar na mijania i jest Panowie poprostu BOMBA



Musimy się przy okazji spiknąć w Białym, teraz nawet żarówki mamy identyczne
  
 
bardzo chetnie JACKAL.. bylbys pierwsza osoba ktora bym poznal osobiscie z forum jak bedziesz w b-stoku to daj znac i sie jakos umowimy w celu porownania zarowek.
  
 
bardzo chetnie JACKAL.. bylbys pierwsza osoba ktora bym poznal osobiscie z forum jak bedziesz w b-stoku to daj znac i sie jakos umowimy w celu porownania zarowek.
  
 
postawie piwo temu co mi wyjmie postojowa zaroweczke obok akumulatora bo nie moge wymienic....
  
 
Pojedź do ASO i ich upijaj

Tak to kurde mol jakiś liliput zaprojektował, że przeciętny użytkownik sam nie zmieni sobie żarówek.
Po cholerę ta klapa z przodu się w ogóle podnosi ?????
  
 
ale kruchemu sie udało dla mnie on jest miszcz!
moze kwestja gumowej ręki.
  
 
U nas same miszcze
  
 
Z postojowkami problemu nie mialem choc dolot do filtra pow. zadania nie ulatwia. Wiekszym problemem byla zarowka mijania/drogowa przy akumulatorze ! Tam ktos dlugo myslal nad umiejscowieniem puszki z bezpiecznikami itd - pod maska niby miejsca sporo ale jak przychodzi co do czego ..
  
 
wyjac postojowki w yarisie to zaden problem kwestia dobrze popatrzec w ktora srone krecic i poprosic siostre z małą rączką do pomocy
  
 
wyjac postojowki w yarisie to zaden problem kwestia dobrze popatrzec w ktora srone krecic i poprosic siostre z małą rączką do pomocy
  
 
Gorzej jak masz tylko brata, a dziewczyna odmawia współpracy i ze słowami "to twój samochód" (jak one potrafią szybko przejść z "nasze" do "twoje" ) idzie do psiapsiółki, albo na zakupy.
  
 
sa i na to sposoby.... maly szantarzyk nie zaszkodzi siostra: BRAT PODWIEZ DO SZKOLY! brat: NIE MOGE BO NIE MAM SWIATEL MUSISZ MI WYKRECIC POSTOJOWKI BO MAM ZA GRUBA REKE siostra: OK TYLKO SZYBKO BO SIE SPOZNIE i postojowki wymienione ......... podstepem zawsze mozna cos zalatwic nie ma nic za darmo w dzisiejszych czasach
  
 
Zgodnie z umowa mam juz zdjecia Golfa z zarowkami H7 - http://www.pbase.com/tmw/tkp/golf Mysle, ze roznica jest dosc wyrazna
  
 
Mam pytanie
Zdjecia byly robione przy tych samych ustawieniach przyslony , czasu , i czulosci filmu czy na ustawieniach automatycznych