Naklejka klubowa - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
naklejka już na klapie
  
 
Zapodajcie pełnowymiarową nalepke a raczej jej skan albo zdjęcie.

[ wiadomość edytowana przez: majkel-europe dnia 2006-05-21 11:08:07 ]
  
 
Cytat:
2006-05-20 22:11:59, majkel-europe pisze:
Zapodajcie pełnowymiarową naleke a raczej jej skan albo zdjęcie.


ruszysz tyłek na zlot to ja zeskanujesz wzrokiem

poza tym naleke??? co to?
  
 
Już se poprawiłem błęda
A na zlot się nie rusze bo się was boje! hehe
  
 
Cytat:
2006-05-21 11:12:34, majkel-europe pisze:
Już se poprawiłem błęda A na zlot się nie rusze bo się was boje! hehe


Ze strony kurczaka możesz się obawiać tylko jednego ,połamanej ramki na tablice rejestracyjną , siła grawitacji działa , ale Zbynio wie najlepiej
  
 
Cytat:
2006-05-19 11:14:45, szuwarek pisze:
Nic strasznego Resiu,wysiadając z auta potknąłem się,wywrotka i nóżka gotowa.Parę tygodni i będę znów tańcował


szuwarek wyleczony teraz go boli głowa
  
 
Hm, ciekawa naklejka.
A może lepiej rozpisać konkursik na najlepszy projekt naklejki klubowej?
  
 
Cytat:
2006-06-29 00:43:10, Grzesio-B pisze:
Hm, ciekawa naklejka. A może lepiej rozpisać konkursik na najlepszy projekt naklejki klubowej?



zaraz ktoś zrobi konkursik na czarnej liście przynależności kluboewej
  
 
Cytat:
2006-06-29 00:43:10, Grzesio-B pisze:
Hm, ciekawa naklejka. A może lepiej rozpisać konkursik na najlepszy projekt naklejki klubowej?


kolega raczej sie nudzi.....................

wg mnie jest wystarczająca
  
 
Mi pier.kurw.jeba-ne w awrsztacie zdjeli i wyrzucili jak robili tylną klape szkoda gadac ale to cos jakby mi poobrywali lusterka kutasy zlamane i mieli to w dupie potem bo naklejka nie ubezpieczona
  
 
Nie twierdzę, że jest ona zła lub brzydka.
Chodzi o to, że są naklejki różnych klubów naklejane na tylnej szybie auta i prezentują się okazale nawet z dalszej odległości.
W końcu kto ją przeczyta gdy wyminie go pędząca Omesia
  
 
Grzesiek, krótko i na temat:

- naklejka jest taka jaka ma być i innej nie będzie - kapujesz ??
- jesteś 6 dni na forum LOB, masz status LOB Test i wtykasz nos w sprawy, które Cię nie dotyczą - kapujesz ??
- podobają Ci się naklejki innych klubów, które zajmują 1/2 tylnej szyby - droga wolna - jak coś to czekam na prv z Twoją rezygnacją z bytności na forum LOB.

Od tego momentu nie spodziewam się tutaj choć 1 posta dot. formy naklejki klubowej !!

Dla upartych polecam lekturę FAQ
  
 
Cytat:
2006-07-03 18:05:25, Grzesio-B pisze:
Nie twierdzę, że jest ona zła lub brzydka. Chodzi o to, że są naklejki różnych klubów naklejane na tylnej szybie auta i prezentują się okazale nawet z dalszej odległości. W końcu kto ją przeczyta gdy wyminie go pędząca Omesia

kolo nie drażnij Lobowiczów bo to nie zdrowe
  
 
Postaram się tego więcej nie robić.
  
 
Witam zapewne naklejki niema szans dostania lub wysłania poczta tylko na zlocie jak dobrze przeczytałem.A gdzie mozna ja zobaczyc bo szukałem ale bez skutku ???
  
 
Cytat:
zapewne naklejki niema szans dostania lub wysłania poczta tylko na zlocie jak dobrze przeczytałem


zgadza się
Cytat:
A gdzie mozna ja zobaczyc bo szukałem ale bez skutku ???


Zajrzyj do zakładki "nasze samochody", juz bodajże na pierwszej stronie jest naklejka do obejrzenia
  
 
Ma mojeje tylnej klapie, rozglądaj się.
tu
Miniatura

Gdzieś na forum ktos ma w avatarku o ile się nie mylę.
  
 
profil('Adrian_M'), ma w profilu na drugim zdjęciu
  
 
<-- tak wygląda
  
 
Siema juz wczoraj udalo mi sie znalezc ladna podoba mi sie ale mozliwosci zdobycia jej dopiero na zlocie czy jest jakas inna opcja ???