Naklejka klubowa - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szanowne Panie, Szanowni Panowie, zwołuje konwent seniorów...ups..weteranów w celu ustosunkowania się do prośby NASZEGO DROGIEGO SOŁTYSA

pozdr. trzymam kciuki

PS Złożyłeś podanie, dołączyłeś zdjęcia jeździdełka nieomegowego??
  
 
Sołtys omega to omega,
Do tego aby była naklejka na klapie potrzebne jest kilka rzeczy jedna z nich to omega ...
Może to brutalne ale tak uważam.
Nie dajemy jej wszystkim którzy tego pragną nawet jeśli mają omegę.

Owszem zawsze możesz sam ją sobie nakleić ...
  
 
Cytat:
2006-09-23 20:19:25, PiotrS pisze:
Sołtys omega to omega, Do tego aby była naklejka na klapie potrzebne jest kilka rzeczy jedna z nich to omega ... Może to brutalne ale tak uważam. Nie dajemy jej wszystkim którzy tego pragną nawet jeśli mają omegę. Owszem zawsze możesz sam ją sobie nakleić ...



ja juz widzialem pare innych aut z nasza naklejka i nie przeszkadza mi to.

  
 
Ja również czuję się dobrze z naklepką LOB na nie-omedze
  
 
Widzisz Soltys chyba to jasny znak by przywieżć piwo na zlot , już wiesz gdzie masz uderzyć.

Darq senatorów nie liczę chyba to jest naturalne.

  
 
Czuję się nagi bez...

Kurna hathback ma mały kuferek co ja tam zmieszczę ledwie zgrzewkę - chyba wezmę "koncentrat"
  
 
Witojcie!

Z ostatniego LOB-u wrocilem z naklejeczka. Zgodnie z radami Starszyzny porzadnie umylem klape bagaznika benzynka, uzylem podgrzewacza aby wszystko pieknie sie zlaczylo. I efekt byl super. Pieknie sie przyczepila, nigdzie nie odstawala. Dzisiaj patrze a naklejka sie przesunela. Dotknalem jej a ona lata bo pod nia kupa wody. W zwiazku z tym znowu nie mam naklejki.
Czy ktos wie co moglo sie stac? Pomocy bo spac nie moge.
  
 
kup tasme 2 stronna 3M lub Wurth i dopiero na to bedzie sie trzymac U mnie to wlasnie zakonczylo sprawe .Za tasme zapalcisz 2 razy tyle co za naklejke no chyba ze ktos takowa ma a jak nie to bedziesz mial material aby np listwy sobie przykleic bo na nia kleja fabryki
  
 
Ziele podjedź do Hanesco na ul.Nałęczowską to ci kapną trochę kleju do szyb oklej to na 24 h taśmą i zgłowy ( ja też mam w piwnicy klej)
  
 
Na lakierze nie może być wosku bo naklejka wogóle nie będzie trzymać czyli efekt będzie taki jak ma Ziele. Z miejsca do naklejenia koniecznie dokładnie usunąć nałożony wosk. I dokładnie odtłuścić benzyną ekstrakcyjną. Dopiero potem można kombinować z przyklejaniem taśmą dwustronną.
W/g mnie najlepszym miejscem do naklejki jest szyba.

Powodzenia
  
 
a ja nakleiłem na klape po uprzednim spryskaniem fragmentu klapy płynem do mycia szyb i trzyma sie cały czas
  
 
A ja chyba jako jedyny będę miał białą naklejkę bo... żółtą taśmę dwustronną która była podkładem pod pleksę z grawerką logo Bestiales szlag trafił i nie mogę nigdzie znaleść takiej (dwustrona i jadowicie żółta) no i chyba czeka mnie zwykła biała - ale kicha
  
 
Dzieki za porady. Mam klej do szyb bo kupilem wlasnie do listwy na drzwiach (odlazi). Musze sie jeszcze zastanowic czy przylepic naklejke do klapy jeszcze raz czy do szyby.
  
 
możecie mi powiedzieć jak zdobyć taką naklejkę? z góry dzięki
  
 
przeczytaj
  
 
dzięki i sorki za zamieszanie, dotarłem do tego 10 min później po zamieszczeniu już swojego posta ;/