Car audio CAMRY

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
JAkie byście mi poradzili audio do CAMRY???? NArazie mam seryjne
  
 
ja bym pozostał przy seryjnym - nie ukradną
  
 
Cytat:
2003-12-08 20:03:45, RuFu pisze:
JAkie byście mi poradzili audio do CAMRY???? NArazie mam seryjne


"Seryjne" też może być dobre jeślibyś wpadł na spocik i by był janooop to bys się przekonał jak seryjne radyjko moze grać
  
 
Nie no radyjko może seryjne ale głośniki moim zdaniem seryjne nie są??? Mam racje?
  
 
nie wiem czy masz odseparowane wysokotonowe z przodu, ale to było chyba od '94 roku...
ja wsadziłem 16 cm Alpiny z 299 zeta, jeden z podstawowych modeli a i tak różnica była duża
z tyłu elipsy... też się zastanawiam co tam zamontować
  
 
to zależy jakim koneserem muzyki jesteś i ile kasy chcesz na to przeznaczyć?
  
 
Chodzi mi o niezbyt deogi sprzęt, raczej o jakies 4 glosniczki bo tube i wzmacniacz mam, na radio tez nie narzekam, ale z biegiem czasu to można to zmienic..
  
 
Problem jest taki, ze radyjko kamrowo-tojotowe wybiera tylko na FM nieparzyste stacje - np omija trojke 98.8 itp. Jak zyc droga redakcjo???!!!. Wnetrze mam ladne ('94 ver. amer) i szkoda mi wkaldas te swiecidla. Co radzicie?
  
 
Cytat:
2003-12-12 13:37:54, jurus pisze:
Problem jest taki, ze radyjko kamrowo-tojotowe wybiera tylko na FM nieparzyste stacje - np omija trojke 98.8 itp. Jak zyc droga redakcjo???!!!. Wnetrze mam ladne ('94 ver. amer) i szkoda mi wkaldas te swiecidla. Co radzicie?



Czy dobrze rozumiem, że Twoje radio dostraja się tylko do stacji o nieparzystej końcówce np. 98,7 i 98,9 ??? A ręcznie się nie da???
  
 
fachowcy reperujący radia dadzą sobie z tym radę - wymienia się jeden modul i juz zakres fal będzie wybierany po europejsku
wady - koszt chyba 200 czy 300 zeta (nie pamietam) i podobno gorsza jakość odbioru...
  
 
Tak, tylko nieparzyste koncowki. To podobno standard amerykanski. Ale skoro 200 - 300 i gorzej slychac - to juz chyba kupie takie nowe aby tylko malo swiecilo. No, jeszcze moana je wlozyc do dolnej poleczki ale 2 na raz to przesada
  
 
do dolnej półeczki mozna dodatkowy moduł z odtwarzaczem CD wsadzić - kiedys miałem okazje taki dokupić za 800 zeta, niestety za długo się zastanawiałem...
  
 
2 radia to przesada, może jakość po przeróbce nie będzie taka złą. W końcu w mieście można jeździć bez anteny taka jest moc sygnałów z rozgłośni.

Swojądrogą Amerykanie po raz kolejny potwierdzają swoją głupotę. Mają tych stacji jak psów, a dostrojenie w radiu co 2/10 - bez sensu.
  
 
troche poczytalam i ,,,,z tym radiem seryjnym to nie glupia sprawa,,,sama takie kiedys mialam,,,heheeh tyle ze teraz chcialabym czegos wiecej a nie mam hajsu zeby sposnorowac bandziorow z goclawia,,,trzeba instalowac cos co nie rzuca sie w oczy a fajnie gra! tylko co ?!
  
 
Chodzi mi o jakieś porządne głośniki, radyjko mam spoko.