Nissan Almera 1,5l 98KM

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiem że to nie to forum ale że was już znam to pytam
Znacie taki samochód jak Nissan Almera?
Jak to sie trzyma jak to jeżdzi jak z usterkami itd?
  
 
Ma lepsze opinie od Primery, tej poprzedniej, i tak ogólnie to podobno nie jest źle. Uważa się go za taka Corollę Nissana.
  
 
Cytat:
Ma lepsze opinie od Primery, tej poprzedniej, i tak ogólnie to podobno nie jest źle. Uważa się go za taka Corollę Nissana.


dobrze powiedziane bi oczywiscie z tego co sie orientuje to popieram w całości
  
 
Nie wiem jak ten model, ale wcześniej jeździłem nissanem i mam jak najlepsze zdanie o tej firmie.
Oczywiście bardzo wiele zależy od tego kto nim wczesniej jeździł i w jaki sposób
  
 
Fajne autko, z całkiem niezłymi osiągami, jedyna wada ..... To nie Toyota :p
  
 
klub nissana
  
 
poprzednie Nissany były naprawde dobre, nie wiem jak wygląda sprawa po przejęciu koncernu przez Renault
  
 
Nissan jest chyba jedynym oprócz Koreańczyków producentem śmiesznych silników 1.5 90 KM (czyżby ostatnio podnieśli do 98 KM???).

Po co kupować takie wynalazki, skoro Corolla oferuje taką samą lub wyższą moc, podobny moment obr. z mniejszej pojemności.

To samo z nissanowskim silnikiem 1.8 113 KM, niby czyste ma spaliny, ale jechać nie chce. Taką moc inni mają z 1.6
  
 
niby jackal masz racje ale almera ma o wiele lepsze wyposażenie przy tej samej cenie
  
 
niby jackal masz racje ale almera ma o wiele lepsze wyposażenie przy tej samej cenie
  
 
Cytat:
2004-01-06 17:58:43, Krasnoludek pisze:
niby jackal masz racje ale almera ma o wiele lepsze wyposażenie przy tej samej cenie



Lanosa też można niedrogo wyposażeć, ale nie o to chodzi.

U mnie Almera odpadła za wygląd (to jest kwestia gustu, jednak IMO deskę projektowało kilku stylistów i nikt nie dograł ostatecznego wyglądu) i parametry (moc, moment, rozstaw osi - to wszystko są starożytne parametry, godne samochodu sprzed .... 8 lat).