Magnetyzer i gaz

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chciałem się zapytać czy magnetyzej da coś jaeżeli się jeżdzi na gazie ??. Niektórzy mówią że gówno daje a niektórzy że działa tak samo jak w przypadku paliwa. Jeśli wiecie coś na ten temat to powiedzcie coś na ten temat
  
 
No ja słyszałem też róźne opinie!! Ale chyba musi coś dawać jeżeli otworzysz maskę każdego samochodu rajdowego to przewody są nimi oblepione!! A z gazem podono działa na takiej samej zasadzie. Ale wzrost mocy jest minimalny, spadek spalania podobno jest bardziej widoczny a to już coś.
  
 
Jeśli idze o banzyne to daje spadek spalania i wzrost elastczności co w poldku jest ważne być może w gazie daje to samo. On tylko powoduje lepsze mieszania z powietrzem więc co to zaróżnica czy gaz czy benzyna (tak mi się wydaje)
  
 
Ja jeżdze na gazie i mam magnetyzerki!!!
Powiem szczerze ze przyrostu mocy chyba ni ma ale zauważyłem lepszą elastyczność, dużo łatwiejszy rozruch i leciutki spadek zużycia paliwa!!
Generalnie sam montaż magnetyzków da bardzo niewiele ale w połączeniu z innymi rzeczami widac różnice!!
  
 
Mam plan żeby sobie samemu zbudować takie magnetyzerki!! Podobno niczym się nie róźnią od tych kupionych. A cena jest naprawde bardzo różna!!
  
 
to jak to opanujesz to zrób jeszcze arta!!
  
 
Czyli wychodzi na to że magnetyzer opłaca się założyc nawet do gazu
  
 
pewnie znacie już te stronke, ale może nie wszyscy: http://magnetyzery.w.interia.pl/
sam mam zamiar zrobić taki bajer ale narazie totalny brak czasu
  
 
dzieki!!
  
 
Ja mam już dwa - mam założyć trzeci? Niedługo zacznę przyciągać wszystkie metalowe elementy koło których przejadę jak UFO
  
 
Ale to może być dobre jak będziesz jechać za jakimś owiele szybszym wozem możesz się do niego przyczepić co wpłynie na spalanie bo będzie możan zgasić silnik ;D (i kto mówił że polonez dużo pali ??)
  
 
No to bym nie wpadł. Ale to bardzo doby pomsł! Spalanie 0.0l/100km
  
 
no dobra nie otwiera mi sie dział jak zbudować ten magnetyzer wiem tylko że trzeba użyć magnesów neodymowych ale jak je ustawić biegunami??
  
 
Tylko jak będziecie przejeźdżac koło sklepu z art metalowymi typu OBI Praktiker czy casto rama to posądzą Was o usiłowanie kradzieży towaru
  
 
Ten dział jak zbudować samemu nie otwiera się już o miesiąca!! Też tam atakowałem. Kolejną przeszkodą w budowie magnetyzera jednak staje się zdobycie megnesu!!!!! Wcale nie jest to takie proste jak sie wydaje.Ja zjeździłem za ty całe miasto i nic,nikt nie wie gdzie takie cudo jak magnes sprzedają.Ale mój chyba przyszły teściu wynalazł takie magnesy gdzieś u siebie w domu i mi je sprezentował. Tylko jak je założyć biegunami?? Ale chyba tak żeby przyciągały blaszke do której będą mocowane??
  
 
hmmm no nie wiem czy te magnesy aż tak bardzo sie różnią...ale blaszke chyba każdy magnez z każdej strony przyciągnie