Szukam pomocy w spawie poldka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gdy rano staję idę do mojego poloneza i gdy wsiadam wkładam kluczyk do polonezai go kręcę to mi nie chce odpalić i tak kręcę go dzisiaj aż wyładowałem akumulator
dlaczego się tak dziej
 
 
1:zawory
2:kable(jest wilgoc)
3:swiece
zacznij od tego
  
 
ja to już sprawdzałem

 
 
muszę oddać polonezika do przeglądu
 
 
Ja tak mam z moim truckiem i też nikt nic w kierunku poprawy nie robi Częste ładowanie akumulatora rozwiązuje sprawę
  
 
sprawdź czy pliwo w ogóle dochodzi!!
  
 
Jeżeli dzieję się tak jak jest zimno to cewka
  
 
rurka od paliwa mi się przerwała i filtr paliwa nie miał już sił poprostu był stary


-----------------------------------------------------------------------------


dzięki wam serdecznie
niech żyje polonez teraz i na wieki!!!!
 
 
Trzeba go wymieniać najlepiej co 10.000 a co do rurki to pewnie spalanie wyszło ogromne jak paliwo się lało po asfalcie
  
 
tak to prawda ale aj myślałem że to paliwo z innego samochodu
i zawsze nie miałem paliwa srawdziłem ile spala a to się okazało że 17/100 km
i ja mówię że to niemożliwe że tyle spala
 
 
To troszkę za dużo nawet jak na poldka
  
 
Ja mam tak że odpalam auto wszystko jest oki ale jak mi zagaśnie potem to już ni cholery nie moge odpalić go
  
 
CHDŻCIE NA CZATA TO POGADAMY 0 GODŹINIE 16.30
 
 
Cytat:
2003-12-18 15:23:54, trombocyt pisze:
Ja mam tak że odpalam auto wszystko jest oki ale jak mi zagaśnie potem to już ni cholery nie moge odpalić go


Bo zalewa go gazem
  
 
A czemu go zalewa gazem ? Przed tem tak nie robił
  
 
Jak ja tak miałem w cientku na gaz to wymiana świec i filtra gazu pomogła . Jak jest zimny to gaz jest ciekły a nie lotny i zalewa świece. Jak juz zgaśnie to najlapiej wyłączyć dopływ gazu i benzyny i wtegy kręcić jak załapie i zgaśnie to wtegy załączyć gaz i będzie git.
  
 
no dzieki zobacze bo ostatnio to zrobiłem nie mały korek na skrzyżowaniu
  
 
Czy jest dobrze gdy przełancza się w biegu z benzyny na gaz i z gazu na benzyne bo ja tak robie bo jeżdże od września
proszę bardzo o odp bardzo mi na tym zależy




------------------

Polonez teraz i na wieki
 
 
Raczej nie ale fachowcem nie jestem bo nie mam gazu
  
 
Na gażniku to wygląda tak jak przejdziesz podczas jazdy z benzyny na gaz to przymuli Ci auto albo zgaśnie powinieneś przejść tym przyciskiem w pozycje srodkową aby zamknąć dopływ paliwa i wybrac całą pobrana dawkę kiedy czujesz tak jakby nagle brakowało Tobie paliwa przełączasz sie na gaz i wciskasz gaz ewentualnie lekko nim szarpnie i spoko natomiast z gazu na benzyne to pan od gazu mi powiedział aby przycisnąć pedłą gazu lekko i momentalnie przejść na benzyne. Jest to niestety troche wkurzające dlatego chciałbym mieć auto na wtrysku i tak robi to za mnie komputer sterujący