Mam nadzieje że wszyscy czytali już nowe GT.....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Słuchajcie bo ja nie czytaliście to proponuje zapodać numer styczniowy,znajdziecie tam elegancki artykuł o naprawde pięknie stuningowanym poldku! Jak dla mnie to jest bomba!!
  
 
Może się pokusisz o zeskanowanie ? Ciężko kupować gazete za prawie dwie dychy dla jednego artykułu.

  
 
ale Gt chyba nie kosztuje 20 dych a dali jakiś kalendarzyk na Nowy Rok z jakims towarem ?
  
 
a może byś tak opisał jakie sa w nim przeprowadzone zmiany??
bo póki co nie mam dostępu do tej gazetki!!
  
 
Jeżeli twierdzisz że jest warta zakupu to jutro ją kupię
  
 
I powiedz czy jest kalendarz z jakąś fajną niunią
  
 
W CKMie podobno jakis fajny kalendarz jest ale nie slyszalem dokladnie reklamy to nie wiem
  
 
Cytat:
2003-12-19 21:15:46, trombocyt pisze:
I powiedz czy jest kalendarz z jakąś fajną niunią


Ok. Poświęce te 20 zeta i napiszę
  
 
Dziewczyna (może kobieta będzie trafnijesze) ma ciało fajne, ale twarz to tak paskudna jest Sary Conor. A co do poldka to ma brzydki badlook. Jak chcecie to moge artykół jutro zeskanować. (w końcu o poldku v6 też wrzuciłęm )
  
 
Cytat:
2003-12-19 22:38:20, Wafelj pisze:
Dziewczyna (może kobieta będzie trafnijesze) ma ciało fajne, ale twarz to tak paskudna jest Sary Conor. A co do poldka to ma brzydki badlook. Jak chcecie to moge artykół jutro zeskanować. (w końcu o poldku v6 też wrzuciłęm )



Jasne, zeskanuj, też jestem ciekaw.
  
 
Ten numer kosztuje 6.99 a nie 20zł a panna nie jest zła daje rade!!
  
 
Uuuuu nawte Wfelj...o ile to Wafel o ktorym mysle...sie tu wypowiada !!

Jak mozesz to zeskanuj...

Pzdr Bolo#928
  
 
Oj Bolo Bolo - spójrz na mój podpis
  
 
No więc -
obrazek1
obrazek2
obrazek3
obrazek4
obrazek5
obrazek6
  
 
Fajnie jest zrobione to autko. Mi się to cacko podoba. Nawet ten cukierkowy kolor mu pasuje.
  
 
cóż może wymianie co mi sie podoba
zderzaki, progi, lotka na klapie bagażnika, zawieszenie, i to by było na tyle!! maska na pewno do wymiany!! bo psuje moim zdaniem cały efekt!! dzieki Wafelj teraz moge wydać 7 zeta na browar!!
  
 
Cytat:
2003-12-20 11:54:26, Wafelj pisze:
No więc -
obrazek1
obrazek2
obrazek3
obrazek4
obrazek5
obrazek6


Fajne autko tylko ze nie widac wnetrza

[ wiadomość edytowana przez: Slavex dnia 2003-12-20 13:33:38 ]
  
 
Nie...... nie podoba mi się.
Już lepszy był ten V6.

Ale ofkoz jeszcze lepszy był 2.0 wystawiony na allegro przez Seru. To on jest na tapetce z Maria. No i jeszcze auto wodza - RULEZ.
  
 
No Panowie tern Poldas jest o wiele ładniejszy od tego V6...przede wszystkim te szachownice są do bani...a Caro ma zresztą łądniejsza sylwetkę...

co do wygladu to jedynie mi ten zderzak przedni nie podchodzi...a dokładnie wloty na RS robione...nie leprze by były bardziej prostokątne??? no i ten wlot na masce...nie zabardzo...

brawa za fele...(zreszta taki rozmiar sam mam tyle że Borbet...)
no i gleba 80/90?! to jest wyzwanie dla Poldka...

pomysł konkret, ani nie przesadził gustownie jak przystało na poloneza....a najbardziej to gule skaczą tym co uważaja ze Polonez to nietuningowalne auto....walić ich!!!

A fakt że w GT kalendarz...ale mogli juz to Porsche zostawić a nie to paskudztwo obok...jeszcze smarem wysmarowali...od razu - 10..gęba jak by miała crasha z MAN-em

A SERA poldas i tak RULEZ!!! hehehehehe
  
 
a mi sie ten poldek nie podoba.Te zderzaki sciagniete z dresowozu.Maska wyglada jakby miala dostawke z ESPERO.Fele ładne,klamki ciekawe,ale tak jak powiedzialem,zderzaki psuja wszystko