Martinezzz in da ... Warsaw - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam nadzieję, że będziesz miał przy sobie komórkę bo jakby coś będę dzwonił .
  
 
Pewnie ze bede mial. Jak by cos to wal ja bede wczesniej z 15 minut to jak by co to podjade gdzie tam bedziesz. Pozdrawiam
  
 
Czyli rozumiem że ta niedziela 28 - sadyba, godz 20:00???
Będe
  
 
Nie nie. Jutro czyli w sobotę.
  
 
jutro....hmmmm postaram się wyrobić..tzn będe na 100% tylko nie wiem czy wyrobie się na 20:00
  
 
Tomuś dzisiaj jest zlot o 20 na sadybie a dzisiaj sobota
  
 
Cytat:
2003-12-27 00:38:24, Tomek-Mydlowski pisze:
..tzn będe na 100%




Mam nadzieję, że Jaco też przybędzie.
  
 
Sadyba =

Tylko ,że będę ok. 20:10.
hmmm niestety będziecie mieli nieprzyjemność zobaczyć najbrudniejsze Espero w klubie
  
 
Soko JACO jakos prtzezyjemy ehhehe
  
 
KyJey tez bedzie ale JACO musisz byc bo powiedzialem muz e bedziesz
  
 
bedę na 100 %
  
 
Super. To bedzie Martinezz, JACO, KeyJey, Tomek i JA czy ktos jeszcze sie dolancza?
  
 
No i te osoby byly i zlocik zakonczony. poroblismy fotki posmialismy sie i bylo fajnie.
  
 
no ba
  
 


Było extra


[ wiadomość edytowana przez: -JACO- dnia 2003-12-28 08:45:53 ]
  
 
No i po spotkanku.
Podziękowania dla chłopaków, że chciało wam się opuścić domowe pielesze i spotkać ze mną .
Nie ma to jak zobaczyć osoby, które zna sie tylko z wirtualnego świata w realu.

Było naprawdę fajnie, wreszcie miałem okazję obaczyć (a nawet przejechać się ) espero z innym silnikiem niż 1,5.

Oczywiście nie odbyło się bez małych zgrzytów. Niektóre z osób zachowały się wyjątkowo nietaktownie i postanowiły wpędzić mnie w kompleksy. No bo kto to słyszał, żeby tak wypucować samochód .
Na szczęście Jaco wczuł się w klimat i przyjechał "zakonserwowanym" samochodem . Czyli nie byłem sam.


Oto parę fotek dla potomnych.
Od razu przepraszam za ich jakość, ale mój aparat w takich warunkach oświetleniowych zupełnie sobie nie radził (litościwie pominę kwestię fotografa ).
Niestety zdjęcia były robione już po odjeździe Jaco za co go serdecznie przepraszam i obiecuję poprawę .

Jak widać dominował jedyny słuszny kolor (różnice w odcieniach wynikają z różnej ilości brudu(lub jego braku) na karoserii )









Oto co niektórzy wożą w bagażniku (przydaje się to 560 l, oj przydaje) *

* Ze względu na znaczą drastyczność oraz sprzeciw właściciela (podpowiedź - w jego nicku dominujące są litery K i J ) zmuszony byłem do pewnej maskarady.
Zainteresowanym przesyłam odcenzurowane zdjęcie na priv .


Tutaj nawet największy gangsta nie podskoczy. Oby tylko KeyJey nie skończył jak sędzia Falcone.



Przez całe spotkanie byliśmy obserwowani przez jakiegoś podejrzanego osobnika .
Dysponował on (znaczy się ten osobnik) zaawansowanym sprzętem szpiegowskim którego kilkakrotnie użył. Mam nadzieję, że poznamy tego efekty .



A tutaj mamy (prawie) komplet spotowiczów.
Od lewej: KeyJey, Tomek Mydłowski, Bartek1112, no i ten tego ... jak mu ta było? Aaa Martinezzz. *

* Jeżeli coś pokręciłem lub jest to niezgodne z ustawą o ochronie danych osobowych proszę mi zgłosić, a ja w przciągu 2 tygodni ustosunkuję się do sugestii.


[ wiadomość edytowana przez: Martinezzz dnia 2003-12-29 22:25:04 ]
  
 
świetne opisy

Moje fotki wyszły duuuużo gorzej, gorsze pstrykadło jak widać

Fotki zamieszcze po 2-gim...czyli za rok
Chyba że Bartek wyśle je ćwikusowi Zoltarowi lub komuś kto je gdzieś zamieści
  
 
Cytat:
2003-12-29 23:56:55, Tomek-Mydlowski pisze:
Moje fotki wyszły duuuużo gorzej, gorsze pstrykadło jak widać


To trzeba im pomóc.Ja fotkę numer jeden musiałem chwileczkę w corelu pomaltretować bo mało co było na niej widać (strasznie ciemna była).


Cytat:
Fotki zamieszcze po 2-gim...czyli za rok


Tylko nie zapomnij zamazać rejestracji
  
 
Cytat:
Niestety zdjęcia były robione już po odjeździe Jaco za co go serdecznie przepraszam i obiecuję poprawę .



No nie wiem Martinez czy to przeżyję - no ale jak postawisz następnym razem Warkę STRONG to postaram się przełknąć tę łyżkę dziegciu .
  
 
Cytat:
Chyba że Bartek wyśle je ćwikusowi Zoltarowi lub komuś kto je gdzieś zamieści



Postaram sie przeslac cwikusowi fotki