Zloty - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pozwólcie że podejmę męską decyzje i wyznacze termin zlotu.
trzymajmy się tego to sie dogadamy.
18.01.2004 godź. 14.00 lotnisko Muchowiec.
  
 
Jak mi jakaś niespodziewana delegacyja szyków nie pomiesza, to też się zjawiam
  
 
co tak cieńko. zgłoście sie reszta
  
 
Ja przyjade na 200% napewno będzie ciekawie.
Pozdrawiam wszystkich
  
 
Witam ponownie i tak sobie myśle żeby zrobić test opon zimowych przecież każdy z nas ma inne opony można je porównać i stwierdzić które dobre a które nie? oczywiście jak będzie śnieg.
  
 
nooooo suuuuper tescik sie odbedzie (jak bedzie na czym jak nie to jedziemy na trawe ;P)
godzina 14:00 18 styczen br. no to taki termin a ty cwikus nie przejmuj sie jakby co to po ciebie pojade wezme twoj pojazd na hol i bedziesz z nami tylko czekamy jeszcze na wiecej chcetnych !!!!!!!!!!! jak nikt nie dojdzie to i tak tam przyjade
  
 
Cytat:
18.01.2004 godź. 14.00 lotnisko Muchowiec.



A gdzie to jest ??
  
 
muchowiec jast w Katowicach to takie lotnisko i dzielnica katowic a co zainteresowany????
  
 
Chwała Naszemu Andrzeiowi, że "zachował" mapkę miejsca Śląskich Zlotów
Oto MAPA z tematu II ZLot Śląski
Co prawda, punkt spotkań jest poza mapą, ale to już ostatnie metry, więc traficie
  
 
Jakby ktos nie umiał trafic pytac o Lotnisko muchowiec!!! jest ono za hipermarketem GEANT w katowicach a co do mapki nie da sie jej otworzyc (przynajmniej u mnie) strona nie istnieje ale naszczescie wiem jak tam dojechac (bo tasm pracuje )
  
 
Cytat:
2004-01-12 21:51:05, Czarek_Rej pisze:
a co do mapki nie da sie jej otworzyc (przynajmniej u mnie) strona nie istnieje


Jak to się nie da
No to powtarzam mapkę jeszcze raz. A może by ją tak gdzieś na stałe zapisać na stronie klubowej ? Na przykład w dziale ze zdjęciami ze zlotów Śląskich
Gdybym nie narzekał na "chroniczny" wprost brak czasu, to pewnie też bym się na jaki Zlot udał ...

  
 
ijeeeeeeeeeeeeee obcieło moje osiedle kaj jest Witosa???????? dobrze ze mapka jest tu przynajmniej nie bede musiał tłumaczyc ludkom jak dojechac ale jakby co to podam nr kom 608100174 jakby ktos zabłądził i wielbłądził po centrum.
  
 
Witam.
Kurcze na witosa kupiłem swojego Espero .
Ja będe na 300%
Pozdrawiam wszystkich
  
 
Witam .
Ma może ktoś pachołki ? Jak tak to kto ma niech weźmie ze sobą.
  
 
Kupiłes na Witosa esperaka????????? heh ja moze cos skombinuje ojciec robi w klubie sportowym zapytam go ostatnio cos mi sie walało takiego po bagazniku
  
 
Mam pytanie ! Czy Przyjedziecie z swoimi pannami ?
  
 
Taka reakcja mi sie podoba .
Dajcie znać czy jedzie ktoś od strony Gliwic. to możemy sie zjechać wcześniej bo razem łatwiej znaleść to miejsce.
  
 
Ja jade z Tychów więc możemy się spotkać wcześniej w McDonaldzie na Mikołowskiej i pojedziemy razem do Katowic
  
 
tj. ta co przecina A4patrze od tego wielkiego rozjazdu co w lewo od ciebie do zlotu
  
 
Ok zrobimy inaczej jak chcesz to spotkamy się w McDonaldzie W MIKOŁOWIE STACJA BP i pojedziemy tak jak mapka pokazuje.OK?

mapke wyśle ci na meila jak znajde