Zloty - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
McDonald na GORNOSLĄSKIEJ chyba w katowicach na mikołowskiej nie ma mca ani bp ja moge tam byc ale wczesniej jade na shella umyc fure
  
 
Oj widze że się nie dogadamy .Jedź sam jakoś trafisz.
Powodzenia.
  
 
Ja sie tylko obawiam ze nas tam bedzie 4 osoby (auta) a co do kobiet to moze moja bedzie sama jeszcze sie zastanawia ja bede na 100000000000%
  
 
ja cos tak mysle ze nas tam bedzie mało trzeba cos pomyslec moze jakas "propaganda" hehehe zrzut ulotek z informacja nad miastem z helikoptera albo cus moze wsyckim esperakom za wycieraczke ulotka eheheheheheh (jo je gupi)
  
 
Cytat:
2004-01-14 21:50:18, Czarek_Rej pisze:
ja cos tak mysle ze nas tam bedzie mało trzeba cos pomyslec moze jakas "propaganda" hehehe zrzut ulotek z informacja nad miastem z helikoptera


Eee tam. Proponuję walnąć posta z informacją, że kazdy kto się stawi na spocie dostanie kratę piwa. Mielibyście taką frekwencję, że hej
  
 
A co powiecie na wyścigi na 100m oczywiście jak są warunki????
  
 
dobra karzdy jedzie sam .
a na wyścigi to ok tylko bez szaleństw i proszę odgrodzić teren taśną co ja gadam żywioł
  
 
Panowie, w miejscu naszych spotkań przeprowadzenie jakichkolwiek "wyczynów samochdowych" jest raczej niemozliwe
Jest to parking w tzw "terenie rekreacyjnym", gdzie panuje dość duży ruch pieszych. Ogrodzenie tego terenu też odpada - trzeba mieć zgodę właściciela, itd.
Poza tym, obok parkingu mieszka bardzo upierdliwa baba, nawet DeeJay może coś o tym powiedzieć
No i ostatni argument przeciw - szkoda stracić w sumie tak atrakcyjne miejsce zlotów
  
 
na wszystko jest sposób nawet na upierdliwe baby
  
 
HenBas ja z tymi wyścigami to żartowałem dobrze wiem że tam nie ma warunków .
Aha bardzo bym cię prosił żebyś nie zapomniał zabrać na zlocik kasety z ostatniego zlotu.
Dzięki.
Pozdrawiam bil69.
  
 
Co jest grane? Większość klubowiczów nie ma ochoty na zlocik?
A może w ogóle nie zaglądają na forum?
  
 
Cytat:
2004-01-15 14:05:39, bil69 pisze:
Co jest grane? Większość klubowiczów nie ma ochoty na zlocik?
A może w ogóle nie zaglądają na forum?



Też mi sie tak wydaje ze mało kto tu zagląda jak przeglądałem liste członków klubu to sporo osób ma ponizej 10 postów (woj. sląskie) a jezeli chodzi o wyscigi to nie znam miejsca w katowicach, w którym mogłyby sie takowe odbyc a szkoda.a co do tej baby to słyszałem o niej nie tak dawno jak sie odbywał zlot klubu "Nemesis" zadzwoniła po policje wrdna k.....
  
 
ale kapa naliczyłem ze bedzie nas ok AŻżżżż czterech cooo za zlooot
  
 
JESTEM NA TAK !!!!!

Raffsa
  
 
tak panowie w niedziele zjazb najlepszych fur na śląsku
  
 
Panowie z największą przyjemnościią bym się do was wybrał ale niestety ... sesja tuż tuż ... a w poniedziałek kolokwium ....
  
 
Mam nadzieje ze pogoda dopisze mam zamiar zaraz jechac na myjnie i chciałbym zeby fura była czysta do jutra a przede nma dzisiaj jeszcze ze 100 kilosóf
  
 
Cytat:
2004-01-14 22:35:18, bil69 pisze:
A co powiecie na wyścigi na 100m oczywiście jak są warunki????


No i gdybyście śledzili kalendarz imprez motoryzacyjnych, to pewnie niektórzy by się na ściganie załapali
Przyznaję, że ja też wcześniej o tym nie wiedziałem ...



TUTAJ źródło wiadomości
  
 
No!!! wysłałem do paru klubowiczów i sympatyków wiadomosci o zlocie moze cos to pomoze zeby nas tam nie było 5-ciu bo to tak troche słaby zlot by był a teraz spadam spac do zobaczenia jutro (niedziele)
  
 
panowie to palimy fury i jazda.