Uszlachetniacze - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wracajac do uszlachetniaczy...Do Tommi Li...jezdze na mineralnym Mobil 1, a PM XERAMIC mozna lac do silnikow benzynowych, diesel`i i tych na LPG...i mozna go domieszac do minerala, syntetyka i pol syntetyka.
Nie wiem dokladnie jaki jest koszt takiej imprezy bo ja mialem opakowanie w prezecie ...500ml to chyba 60zl i starcza na 6l oleju natomiast opakowanie 250ml starcza na 4l oleju
pozdro
  
 
silniki w ponych wytrzymują bez problemowo 400-500 tyś.km. do I remontu, lepiej wymieniajcie sobie olejek i filtr regularnie co 10 tyś. a silnik was przeżyje !
  
 
No i wlalem STP do przeczyszczenia wtryskiwaczy, iiiiii zmniejszylo sie spalanie benzynki o cale 2 litry , bede regularnie wlewal. Jestem zadowolony. ALe jest inny problem, czy ktos wie co zrobic w przypadku gdy ssanie wylacza sie za szybko, silnik juz przygasa i znowu sie zalacza, pewnie ktorys z czujnikow nawala????
  
 
Oooooooo żesz 2 LITRY !!! Trzeba koniecznie w to zainwestować

Jarrni ile cie ta przyjemność kosztowała ?
  
 
Tomi_LI cale 15zł w markecie, wlalem 20 litrow do pustego zbiornika i buteleczke specyfiku 250ml i juz strzalka opada zdecydowanie wolniej HEHHEHHEHEHEH
  
 
heheh nic tylko pozazdroscic... ja mam 171 tykli przebiegu i chyba mi wytrzepalo uszczelki zaworow bo z rury dymek wali. Ogolnie chyba dokatowalem silniczek na nocnych rajdach z ziomkami Kiedys wlalem jakis specyfik Shella i nic nie dalo. Jedyna roznica jaka odczuwam jest po wlaniu V-Powera ale cena tej benzynki jest z deka przesadzona wiec nie leje na co dzien Wydaje mi sie ze te uszlachetniacze dzialaja wtedy, gdy uzywa sie ich regularnie...
  
 
odkurzę ten topic bo do Lantry wlałem takie cóś i czekam na efekty
  
 
ja u siebie leje te specyfiki regularnie ( raz na miesiac uslachetniacz STP i takie cus do przeczyszcznia zaworow ) i jest lepiej niz bylo wczesniej, z tym ze ja leje 98 do swojego i nie nazekam