Humor - Strona 20

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chyba Sonata
  
 
"Z DEDYKACJĄ DLA WSZYSTKICH PRACUJĄCYCH CIĘŻKO....."

Bajka z morałem!

Pewnego dnia bardzo zapracowana sowa postanowiła nic nie
robić zarówno całe noce jak i dnie. Była po prostu przepracowana.
Pomyślała sobie, że będzie się opierdalać. Siadła zatem
zmęczona na gałęzi drzewa, jedno skrzydło założyła sobie za głowę i odpoczywa
wymachując jedną nóżką.
Nagle biegnie sobie ścieżyną zając:
* Co robisz sowa?
* Nic. Opierdalam się.
* A to tak można?
* A nie widać?
* To ja też będę się opierdalać!
Położył się zajączek pod drzewem. Podłożył sobie jedną łapkę pod głowę i
wymachuje nóżką. Przebiega drugi zając:
* Co robisz zając?
* Opierdalam się.
* A to tak można?
* A nie widać?
* No widzę, widzę! To ja też będę się opierdalać!
Położył się zajączek koło pierwszego zajączka. Leniuchuje.
Podłożył sobie jedną łapkę pod głowę i macha nóżką w powietrzu. Nagle zza drzewa
wychodzi wilk. Zjadł jednego zająca, zjadł drugiego zająca, oblizał się. Spojrzał do góry i pyta sowę.
* Hej sowa, Co robisz?
* Opierdalam się!
* A te dwa zające też się opierdalały?
* Tak. A jakże.
Wilk chwile pomyślał i do sowy:
* No widzisz sowa tylko Ci u góry mogą się opierdalać!"
  
 
Przychodzi góral do lekarza.
Lekarz: Co Panu dolega?
Góral: bo... eee... Somsiadka mowi ze mo zy mna dziecko.... A jo zek nigdy z niom...
Lekarz: Ale to nie ma problemu, nic się nie dzieje, ale musi Pan oddać nasienie. Proszę tutaj słoiczek, i tam za parawan niech sobie Pan wjedzie.
mija 15 min górala nie ma
przez kolejne 15 min słychać takie straszliwe jęki: ah oh uh, wycie, stękanie...
kolejne 15 min znow stekania wycia, szybki oddech....
po 45 min wychodzi i mowi do lekarza: Próbuje prawą ręka, próbuje lewą ręką, w końcu zek zabrał szmatko i znów prawą, następnie lewą ręką i za cholere tego sloika nie dom rady łotworzyć.
  
 
Witek,ty świnuszku
  
 

http://youtube.com/watch?v=GDfDYBztA9Q
szkoda ze nie ma hyundai voice

[ wiadomość edytowana przez: nekross dnia 2007-10-07 01:33:12 ]
  
 
Jak się nazywa młodzieżówka Samoobrony?

Botwinka!
  
 
Nigdy nie rozumialem, dlaczego potrzeby seksualne mezczyzn tak bardzo odbiegaja od potrzeb seksualnych kobiet. Wszystkie te gadki o Marsie i Wenus... Nigdy rowniez nie rozumialem, dlaczego tylko mezczyzni sa w stanie myslec racjonalnie... W zeszlym tygodniu poszedlem z moja zona do lozka. Zaczelismy sie pod
koldra glaskac i dotykac. Bylem juz goracy jak cholera i myslalem, ze ona rowniez poniewaz to, co robilismy mialo jednoznacznie podloze seksualne. W tym momencie rzekla do mnie:- Posluchaj, nie mam teraz ochoty sie kochac, chce tylko, zebys wzial mnie w ramiona, dobrze?Odpowiedzialem:- Coooooooooo????????? W odpowiedzi uslyszalem, no jak sadzicie, co? To przeciez jasne:- Ty po prostu nie zdajesz sobie sprawy z emocjonalnych potrzeb obiet! W koncu zrezygnowalem i skapitulowalem. Nie mialem tej nocy seksu i tak zasnalem... Nastepnego dnia poszedlem z zona do Centrum Handlowego na zakupy. Patrzylem na Nia, gdy przymierzala 3 piekne, ale bardzo drogie sukienki. Poniewaz nie mogla sie zdecydowac, powiedzialem Jej, zeby wziela wszystkie trzy. Nie wierzyla wlasnym uszom i zmotywowane przez moje pelne wyrozumialosci slowa, stwierdzila, ze do nowych sukienek potrzebuje przeciez nowe buty, zreszta te, ktore na wystawie znaczone byly cena 600 zl. Na to rzeklem, ze, oczywiscie, ma racje. Nastepnie przechodzilismy obok stoiska z bizuteria. Zona podeszla do wystawy i wrocila z diamentowa kolia. Gdybyscie mogli Ja widziec!!! Byla wniebowzieta! Prawdopodobnie myslala, ze nagle zwariowalem, ale to bylo Jej w gruncie rzeczy obojetne. Sadze, ze zniszczylem wszelkie schematy myslenia filozoficznego na ktorych sie do tej pory opierala, gdy po raz kolejny powiedzialem "tak" i dodalem "piekna kolia"... Teraz byla wrecz seksualnie podniecona. Ludzie!!! Jej twarz wyrazala tyle uczuc, usielibyscie to widziec! W tym momencie powiedziala ze swoim najpiekniejszym usmiechem:
- Chodz, pojdziemy do kasy zaplacic. Trudno mi bylo nie wybuchnac smiechem, gdy Jej odpowiedzialem: - Nie, kochanie, nie mam teraz ochoty tego wszystkiego kupowac... Jej twarz zbladla jak sciana, a jeszcze bardziej, gdy dodalem: - Mam tylko ochote na to, zebys mnie wziela w ramiona. Gdy z wscieklosci i nienawisci juz prawie pekala, wbilem ostatni gwozdz: -Ty po prostu nie zdajesz sobie sprawy z finansowych mozliwosci mezczyzn. Sadze, ze nie bede mial seksu do EURO 2012 ... )))))))))))))
  
 
To kup już bilety
Ciężkie życie faceta
Cerveza
  
 
Czyżby nowy model Hyundai'a?
http://www.autokrata.pl/lod/2108/nie_dla_snobow/
  
 
Plaża nudystów!
Podchodzi mężczyzna do kobiety i ,ówi:
Pani mi się naprawdę bardzo podoba
Przecież widzę .....
  
 
Bardzo dziwne i smieszne ogloszenia parafialne:

1. Cała wspólnota dziękuje chórowi młodzieżowemu, który na okres wakacji zaprzestał swojej działalności.

2. Za tydzień Wielkanoc. Bardzo proszę wszystkie panie składać jajka w przedsionku.

3. W każdą środę spotykają się młode mamy. Na te panie, które pragną do nich dołączyć, czekamy w zakrystii w czwartki wieczorem.

4. Pan Kowalski został wybrany na urząd kustosza naszego kościoła i zaakceptował ten wybór. Nie mogliśmy znaleźć nikogo lepszego.

5. W niedziele ksiądz rektor przewodniczył swej pożegnalnej mszy. Chór odśpiewał hymn klaskajmy wszyscy w dłonie.

6. Na wspólnej wieczerzy było jak w niebie - brakowało wielu z tych, których się spodziewaliśmy.

7. Z tablicy ogłoszeń. Dzisiejszy temat: Czy wiesz jak jest w piekle? Przyjdź i posłuchaj naszego organisty.

8. Po południu w północnym i południowym końcu kościoła odbędą się chrzty. Dzieci będą chrzczone z obu stron.

9. W czwartek o 16.00 wspólne lody. Panie dające mleko prosimy przyjść wcześniej.

10. W środę spotkanie żeńskiego kręgu literackiego. Pani Kowalska zaśpiewa Połóż mnie do łóżeczka razem z wikarym.

11. W podziemiu panie zrzuciły wszelkiego rodzaju ubrania. Można je oglądać w każdy piątek po południu.
  
 
Zamiast karpia
  
 
Cytat:
2007-12-20 07:44:07, YAROROT pisze:
Zamiast karpia


Kotek czuje się jak ryba w wodzie

żona wraca do domu i w progu informuje męża:
-Samochód się zepsuł
-Co się stało?
-Świece zamokły
-Akurat! Przecież ty nawet nie wiesz co to są świece. A gdzie jest samochód?
-W rzece.
  
 
Pewnego razu koles z ekipą poszli sobie zajarać. a ze wzieli niezłą ilosc zielska to piękny trip sie wszystkim zrobił. w pewnym momencie koles wstał od qmpli i stwierdzil ze idzie do panny. jak pomyslał - tak zrobił... panna otwiera mu drzwi... wszystko spoko... całus buzi teges..... powiedziala mu zeby poczekał 15 min bo wlasnie idzie pod prysznic.
koles usiadł... siedzi czeka, ale nagle zaczeło mu sie chciec srac... łazienka zajeta... rozgląda sie po pokoju.- zobaczył tej panny kundla . chwilke pokalkulował wszystko w swojej główce i stweirdzil ze sie szybko zesra i zwali na psa
jak pomyślał tak zrobił.. panna wychodzi z wanny... czuje ze coś śmierdzi i taka rozmowa:
Panna: "co tu sie stalo?!"
Chłopak: "pies Ci sie zesrał"
Panna: "Pluszowy K$%^a??????!!!!!!!"
  
 
Taka ciężarówka
  
 
Zajączek do misia
- Jak będziemy pić to mnie nie pobijesz ?
-Dobra - mówi misio
Rano zajączek budzi sie pobity i pyta się misia
-Dlaczego mnie pobiłeś skoro obiecałeś?
Miś na to
- Jak się upiłeś i zacząłeś mnie wyzywać od debili i pedałów nawet okiem nie mrugnąłem, jak zacząłeś wyzywać moją matke wypiłem kolejną setke,jak w.......ś moją żone wypiłem jeszcze dwie setki, ale jak nasrałeś mi do łóżka powtykałeś w gówno kredki i powiedziałeś że dziś śpimy z jeżem to coś we mnie pękło!
  
 
Hyundai vs. Fiat

chłopaki biją Dodę w postrzeganiu samych siebie na głowę
  
 
Widze oni też podali link do nas z forum Hehe teraz to się wzajemnie pooczernialiśmy.