Fotki z Żerania

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Mam prośbę, jeżeli ktokolwiek z was posiada jakiekolwiek fotki z FSO na Żeraniu przedstawiające montaż albo próby na torze fabrycznym FSO, DF-125p to byłbym bardzo zoobowiązany. Interesują mnie fotki każdego jednego modelu DF od początku jego produkcji aż do roku 1991 kiedy zakończono go produkowac.
Jeżeli można przesyłajcie na maila: krzysiek813@neostrada.pl
Pozdrawiam.
  
 
np:


polecam przejżeć temat klasyczny fiat 125p 1300-2000 i poszukac na google-grafika pod hasłem żerań, fso, 125p
  
 
Dzięki, poproszę o więcej Co do googlownicy to przejrzałem, ale niestety niewiele jest tam zdjęc z hal produkcyjnych Żerania. Tak apropo, co się stało z linią montażową DF-a po zakończeniu jego produkcji w 1991 roku? Poszła w całości na żletki czy może sprzedali ją do jakiegoś kraju 3-ciego świata i nadal tam trzaskają DF-a??
  
 
juz zapewne sie goliles linia montazowa df to było strasznie zdezelowane i niesądze zeby jeszcze sie dało na tym auta klepac...
  
 
look at this
http://home.elka.pw.edu.pl/~agalach/fso/fso.htm
  
 
Chyba o to chodzi:

FSO

Chodziłem po tych ruinach w nocy - niezapomniane wrażenia Trzeźwy też nie byłem, żeby nie było

EDIT:
Szymoniec - ubiegłeś mnie




[ wiadomość edytowana przez: Makaveli dnia 2006-07-31 23:32:43 ]
  
 
  
 
Serce się kroi jak oglądam te fotki I pomyślec, że jeszcze jakieś 14-15 lat temu w tych halach produkowano Dużego Fiacika.
Panowie jeśli mozna to prosiłbym jednak o fotki z czasów świetności tych hal bo inaczej moje słabe serce tego nie wytrzyma