Spoty w Gdańsku - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Druga niedziela miesiaca wypada za tydzień - patrząc na to sie dzieje za oknem chyba już nie będziemy mieli możliwości przeprowadzenia prób sprawnościowych na śniegu

jakie są w takim układzie propozycje ? spotykamy sie w niedzielę ? i ewentualnie gdzie ?
  
 
Ze śniegu nie skorzystamy-jedna wielka kałuża jest na pasie
Co do spotkania w tę niedzielę to jestem za-w następną jest termin planowanej akcji
  
 
Mi ryba gdzie , ale tylko w gre wchodza weekendy 7-8 lub 14-15.
  
 
Jestem za 8
  
 
Chłopaki zima ma wrócić w połowie miesiaca ! A Niedzielę będzie w okolicach zera ! Ale czy warto w deszczu ?

http://pogoda.onet.pl/0,189,38,miasto.html
  
 
Mam prosbe, czy ewentualnie ktos jadacy z Gdyni moglby mnie zabrac?? Moje auto jest nadal off-line...
  
 
Jezeli chodzi o mine to wole 8 bo 14/15 u mnie odpada mam zlot rodzinny
  
 
No i po spocie

Jak zwykle duuuużo aut - dzisiaj 17 + 1, a tym jednym był Opel Olimpia rocznik 1966 krótym przyjechał Korek zastępczo - DF czeka na wymianę przedniego zawieszenia

Nomada DF został "przyciągnęty" na pas przez Trucka Matta - powód to urwana linka sprzęgła, ale i tak komisyjnie fiat został oklejony logiem klubowym o którym wspominał kilka postów wyżej

pełna relacja ze spotu pojawi się jutro wraz ze zdjeciami - był Korek, będą i fotki
  
 
było miło, ale ziiiimno. przebojem spotu była niewątpliwie rundka po pasie startowym Olimpią (kolega z którym się dzisiaj pojawiłem nie mógł wyjść z podziwu co do kolorowego podświetlenia zegarów u Korka w Opelku )

ps. pozdrowienia dla kolegi który przyjechał Skodą Fabią, a którego imienia nie zapamiętałem, za wyczerpującą odpowiedź a'propos remontu klasyka
  
 
Cytat:
2004-02-08 15:21:51, Lechu pisze:
przebojem spotu była niewątpliwie rundka po pasie startowym Olimpią



Miałem nawet przyjemnośc osobiście go poprowadzić
Tym się jedzie co nie Skóra
  
 
Ba fura zajeb.... czulem sie jak notabel na tylnej kanapie z szoferem.
  
 
Cytat:
Nomada DF został "przyciągnęty" na pas przez Trucka Matta - powód to urwana linka sprzęgła,



Hehe na holu a przyjadę

Sprzęgło jest już zrobione Teraz chodzi jakoś tak "lekko" (trza się będzie na nowo przyzwyczajać
  
 
Zdjecia prześle jutro. W sumie napstrykałem 31 zdjęć. Dzisiaj wysłałem najnowsze wiadomości od organizatora rajdu do Sławna (1-3 maja)
  
 
Witam spot byl calkiem fajny ale moj brazowy bandzior dojechal ledwie do domu poczym przednie zawieszenie odpadlo calkowicie wiec czeka mnie wizyta u mechanika
  
 
Chyba wizyta u blacharza
  
 
wysłałem zdjęcia do GDA
  
 
witam znalazlem dzis naiwnego ktory chce sie zamienic tzn ja mu daj swoja padline a on chce mi dac fiata ale bez gazu rocznik 83 wiec jak sie uda to sie pozbede rakiety i nie bede musial go reanimowac bo nowy wlasciciel jest blacharzem
  
 
Kiedy bedzie relacja?
  
 
Cytat:
2004-02-11 08:48:06, danield pisze:
Kiedy bedzie relacja?


Dzisiaj w godzinach wieczornych, a może ktoś pokusi się napisać kilka słów, bo mi juz brakuje "weny"
  
 
Ja też nie mam weny,zaczęłą sie akcja "P"