Ceny gazu w górę - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gliwice:
stacja u Pana Henia: 1,37
stacja BP: ok. 1,45
Nie jest jeszcze aż tak źle.
  
 
Cytat:
2004-01-05 19:29:15, przemykb pisze:
Witam wszystkich
nierozumiem co do cen gazu:
stacja Orlen Wrocław----- 1,59zł
stacja Orlen Oława ------- 1,53zł
teraz własnie wróciłem z tankowania
stacja Shell Wrocław ---- 1,59zł
sracja Shell Oława ----- 1,53 zł

Czy to jakieś inne stacje a może dostawcy?



Nic prostszego. Stacje mają swoją marżę. Ostatecznie jest polityka rynkowa.
  
 
W Piekarach narazie ceny ok.
Na BP - 1.43
Kam - Gaz - 1.42
Stacja na Brzezinach 1.37, a w weekendy ok. 1.32 (promocja weekendowa )
Przy orlenie - 1.41
to jeszcze nie ma zle
  
 
Mi jak na razie najlepiej jezdzi na gaziku z BP
Orlen kicha, Shell kilka razy i też kicha o Petrobudzie nie wspomne i takie tam , a na Neste, Jety i inne mam za daleko
ORELN t-ca 1.41
Petrobuda k. T-cy 1.38
  
 
Cytat:
2004-01-06 16:30:37, Guncin pisze:
Cytat:
2004-01-04 10:40:38, GDA pisze:
Cytat:
2004-01-03 16:47:26, danield pisze:
GDA co to są za sowie miasta?


hehe - no są takie

póki co cena LPG w Gdańsku narazie bez zmian 1,56



nie prawda..ja tankuje gaz za 1,50 naprzeciwko carrefura i naprawde polecam ta stacje sprzedaja tam tylko gaz i naprawde jest dobry!! a co najwazniejsze jest tanszt niz gdzie indziej!



A w weekendy stoi po 1.45
  
 
w Kraku schell 1.52 BP 1.52, pipidówki od 1,40.
Najśmieszniejsze jest to że Gdańsk ma swoja rafinerje a jest najdrożej a noby koszta transportu są zerowe prawie.....
  
 
Od dzisiaj w Gdansku BP - 1.63 , Lotos - 1.63
  
 
Ja dzisiaj dalej po 1,50 w Sopocie
  
 
Ni i niestety na "mojej" stacji gaz jest już po 1,56
  
 
Hej panowie,

nie ma się co przejmować podwyżkami na poziomie 10 gr. Nie wiem ile jeździcie na gazie, ale zawsze drożał te 10-15 gr w okresie zimowym, potem spada na wiosnę, a najtańszy jest latem. Dokładnie to widać w moich zapiskach spalania... Różnica cen wynika m.in. ze zwiększonego popytu na ten sam gaz, ale wykorzystywany do ogrzewania. Inna temperatura i ciśnienie powietrza zimą też robią swoje dla jego objętości. Chyba tylko shell ma specjalne systemy utrzymujące ciśnienie gazu na tym samym poziomie przez cały rok. Nie dajcie się podpuszczać ) O podwyżkach gazu trąbią już od bez mała 3 lat i jak do tej pory wiele się nie zmieniło.
  
 
Podwyżka Po co się martwić idzie WIOSNA będzie taniej a zresztą benzyna też idzie w góre shell-1,43
  
 
Jak znam naszych fachmanów to jak gaz będzie po 1.8 lub 2 zeta to wymyslą czary-mary żeby przewalać gaz z butli od kuchenki do samochodu a co do cen to nasi południowi sąsiedzi juz są w EU bo mają gaz po 1.8-1.9!! a pety po 6-7zeta najgorsze syfy za LM trza bulić 10 zeta , witamy nową jepropę!
  
 
Cytat:
2004-01-13 11:09:51, Lwiecz01 pisze:
nie ma się co przejmować podwyżkami na poziomie 10 gr. Nie wiem ile jeździcie na gazie, ale zawsze drożał te 10-15 gr w okresie zimowym, potem spada na wiosnę, a najtańszy jest latem.


Zgadza sie ale akurat tej prawidłowości nie zauważyłem w tym roku

Guncin - to jest też moja stacja , ja podowałem raczej ceny na stacjach koncernowych, niestety już cena oscyluje w granicach 1,59-1,65

jeżeli jeszcze sie zbliży bardziej do ceny PB to przestanie bć tak różowo - mój poldek PB - 9l/100, LPG - 14l/100, różnica w cenie przejechania 100 km powoli nie staje sie tak szokująca
  
 
Cytat:

różnica w cenie przejechania 100 km powoli nie staje sie tak szokujaca



Na pewno nie jest tak duża,jak była kiedy np zakładałem gaz 2 lata temu ale cena PB też nie stoi w miejscu-nadal jednak opłaca się jeździć
  
 
witam .
i mówię bez paniki . co roku nas straszą, -----nafciarze----.
  
 
Cytat:
2004-01-07 15:57:22, Rino125p pisze:
w Kraku schell 1.52 BP 1.52, pipidówki od 1,40.
Najśmieszniejsze jest to że Gdańsk ma swoja rafinerje a jest najdrożej a noby koszta transportu są zerowe prawie.....


Nic tylko się dogadać z "producentem" paliwa - taka mała klubowa stacyjka bez prowizji, niby detal, ale jednak hurt
  
 
Cytat:
2004-01-16 01:49:14, Race_D pisze:
Cytat:
2004-01-07 15:57:22, Rino125p pisze:
w Kraku schell 1.52 BP 1.52, pipidówki od 1,40.
Najśmieszniejsze jest to że Gdańsk ma swoja rafinerje a jest najdrożej a noby koszta transportu są zerowe prawie.....


Nic tylko się dogadać z "producentem" paliwa - taka mała klubowa stacyjka bez prowizji, niby detal, ale jednak hurt



Ja mam taką stacyjkę w Sopocie-specjalne ceny dla FP*


* Furgony Pocztowe
  
 
Cena gazu w dół Racibórz BP był po 1.48 a dziś po 1.46. Oby tak dalej.
  
 
W Gliwicach na Rybnickiej Shell i BP po 1,56 (było 1,49 przed Nowym Rokiem). Wiciu gdzie ty znalazles BP za 1,45? A moze znasz jakies dobre, malutkie, nikomu nie znane miejsca w Gliwicach gdzie gazu za 1,20 dostatek W zeszłym roku byłem na AirShow w Radomiu i kupiłem u pana Henia gaz, zreszta dobrej jakości za 1,17 (skandalicznie niskie ceny!!! ). Jakbym mógł to bym jeszcze do wiadra zatankował Pozdrowionka
  
 
Cytat:
2004-01-21 15:45:52, Osfald pisze:
W Gliwicach na Rybnickiej Shell i BP po 1,56 (było 1,49 przed Nowym Rokiem). Wiciu gdzie ty znalazles BP za 1,45? A moze znasz jakies dobre, malutkie, nikomu nie znane miejsca w Gliwicach gdzie gazu za 1,20 dostatek W zeszłym roku byłem na AirShow w Radomiu i kupiłem u pana Henia gaz, zreszta dobrej jakości za 1,17 (skandalicznie niskie ceny!!! ). Jakbym mógł to bym jeszcze do wiadra zatankował Pozdrowionka



u pana ''Zenka'' na pszczynskiej 1,53