Ceny gazu w górę - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W Radomiu w tym tygodniu gaz zdrożał o 10 gr. Teraz cena mieści się w granicach od 1.38 do 1.40.
  
 
A w Szczecinie gaz jest od: 1.38 "u pana Henia do: 1.58 Bp, orlen itd.
  
 
Ludziom z 3miasta lecącym obwodową miedzy pruszczem a orunią polecam zjazd na straszyn - dosłownie stracicie 5 minut i 2 km drogi z obodowej i z powrotem na nią - zjeżdżacie na straszyn i po prawej 150 m jest stacja - gaz b.dobry 1,50 !!!

Dla bardziej wytrawnych polecam polecieć przez Pruszcz Gdański i naprzeciw Lotosu Rafinerii Gdańskej - 100 m w stronę Gdańska są 2 małe stacje z gazem (po lewej jadąc w strone Gdańska) - obie 1,53 ale na drugiej facet po zatankowaniu przeliczy wam ilośc gazu razy 1,4 !!! W razie czego powiedzeć że jesteście z polecania kolegi który ma poltak kombi srebrnego.

W sumie nie namawiam was żeby tam tankować ale nieraz się przelatuje obok tych stacji i warto wdepnąć bo wszędze sprzedają po 1,63 a tu raptem 23 gr taniej to 14% różnicy a więc tak jak by palił Ci 14% mniej paliwa a co za tm idzie np nie 11,5 jak mi a 9,9 !!!
  
 
Zawsze mnie dziwiło, czemu gaz w gdańsku jest taki drogi...
W mnie w Augustowie najtaniej 1,49 - SAGA , 1,50 Gaspol, 1,54 Shell, 1,56 - orlen
  
 
U mnie w mieście cena wynosi np. na stacji Orlen 1.53 tylko sie wycwanili kto zatankuje powyzej 20 Litrów gazu to dostanie rabat 4 grosze na litrze wiec cena jest 1.49 ale nie we wszystkich autkach powyzej 20 litrów da sie zatankowac niezle!!!!!
  
 
Cytat:
2004-02-22 21:38:22, mss pisze:
Zawsze mnie dziwiło, czemu gaz w gdańsku jest taki drogi...




Mnie też to cały czas zastanawia
  
 
Doczekaliśmy się niestety

Od maja litr autogazu będzie droższy o 10-12 groszy. Fiskus uznał bowiem, że kupujemy za dużo ekologicznego paliwa, które jest nisko opodatkowane, i postanowił prawie o 40 proc. podnieść akcyzę na autogaz.

WIĘCEJ >>>
  
 
jak to nie prima aprilis to trzeba bedzie zrobic jakas demonstracje
  
 
Wiadomo,że trzeba jeździć i te ch*** też to wiedzą i wiedzą że pomimo wyższych cen paliwo i tak bedzie kupowane a oni nabijają kasę na swoje durne pomysły
  
 
A mnie się wydaje, że to poprostu jest żart prima aprilisowy troche dziwne tłumaczenie chociaż w polsce nigdy nic nie wiadomo.
  
 
Rząd pieniędzy szuka wszędzie, więc nie dziwią mnie te zapowiedzi. Bo "Polska, to bardzo dziwny kraj".
  
 
Cytat:
2004-04-01 19:52:23, Raku pisze:
A mnie się wydaje, że to poprostu jest żart prima aprilisowy troche dziwne tłumaczenie chociaż w polsce nigdy nic nie wiadomo.



obyś miał racje..
  
 
Cytat:
2004-04-01 19:52:23, Raku pisze:
A mnie się wydaje, że to poprostu jest żart prima aprilisowy troche dziwne tłumaczenie chociaż w polsce nigdy nic nie wiadomo.


Niee no - to napewno nie żart niestety, takie zapowiedzi pojawiały się juz wcześniej, teraz jest już precyzyjne roporządzenie gotowe
o cóż w 3mieście LPG aktualnie oscyluje w granicach 1,56-1,65, po podwyżce będzie to 1,68-1,77 - przeżyjemy i to

btw: jak fajki podrożeją do 10zł to bedzie tragedia
  
 
to fakt i tak zawsze bedzie taniej niz PB. ale mimo wszystko kurna.. w czasach podwyzek mogliby pamietaz tez o podwyzkach pensji. co do fajek.. trza zrobic zapasy
  
 
Cytat:
2004-04-02 09:36:12, GDA pisze:

btw: jak fajki podrożeją do 10zł to bedzie tragedia



Już wam współczuję

A co do gazu na razie tankuje po 1,50
  
 
ale troszke dziwne ze gaz nie drozeje

benzyna U95 od wtorku zdrozala o 1gr co w sumie daje juz 3,73zł za litr, a gaz nie zmiennie tkwi na 1,55zł i nawet ani grosza stopniowej podwyzki nei dali.

To tak w maju odrazu dojebia 10-20gr wiecej do ceny?