[126p] Czym umyc gaznik / rurka emulsyjna itp

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
W czym i jak umyc gaznik ? Kiedys mylem w wodzie z proszkiem ale powstal taki bialy osad.

Ma ktos dostep do rurki F-74 ?

Sputnick
  
 
Ja jak rozbierałem gaźnik to myłem go poprostu w paliwie jakims pedzelkiem.
  
 
ropa albo bezyna atrakcyjna...
  
 
STP Carburetor Cleaner - w Kraku ok. 20PLN
  
 
ja wzucam gaznik do umywalki sypie proszku i leje goraca woda bierzaca i tak jakis czas a potem kobieta sie drze ze syf
  
 
Siema sluchajcie ludziska nie ma ktos z was srubki od regulacji przepustnucy. DO gaznika maluchowskiego. Kurde pytalem sie po sklepach i nie maja czegos takieg. Bo ciezko mi jest wyregulowac gaznik bo przepustnica zamyka mi sie prawie do konca jak spuszcze noge z gazu i silnik mi przygasa. I startowac tez musze z gazem.

bardzo byl bym wdzieczby jak by ktos to mial. Kurde nie oplaca mi sie kupowac gaznika za zlomie dla jednej glupiej srubki.

Moze komus zostala jak wymianial gaznik

[ wiadomość edytowana przez: huhu dnia 2004-12-12 00:37:31 ]
  
 
ja tam myje bezyna pedzelkiem i jest git ,woda z proszkiem hmmmm
  
 
Cytat:
2004-12-12 00:36:11, HuHu pisze:
Siema sluchajcie ludziska nie ma ktos z was srubki od regulacji przepustnucy. DO gaznika maluchowskiego. Kurde pytalem sie po sklepach i nie maja czegos takieg. Bo ciezko mi jest wyregulowac gaznik bo przepustnica zamyka mi sie prawie do konca jak spuszcze noge z gazu i silnik mi przygasa. I startowac tez musze z gazem. bardzo byl bym wdzieczby jak by ktos to mial. Kurde nie oplaca mi sie kupowac gaznika za zlomie dla jednej glupiej srubki. Moze komus zostala jak wymianial gaznik [ wiadomość edytowana przez: huhu dnia 2004-12-12 00:37:31 ]



Kurde przeca to jest zwykła śróbka M4 albo M3, kup w sklepie ze sróbami albo poszukaj w piwnicy, spezynke z czegos dopasuj i po sprawie, ja nie widze problemu
  
 
A JA PROPONUJE POJECHAC NA SZROTEXA I SOBIE ZABRAC Z JAKIEGOS GAZNICZKA.
  
 
Hej
Czy w plywaku ma byc jakis plyn ? Jak ruszam swoim to cos jest w srodku ,ale nic niewycieka.

Sputnick
  
 
Jakbyś chciał rurke F74 to sie do mnie odezwij na gg A co do gaźnika to ja swój najpierw garnek proszek do prania zagotować niech tam chwile posiedzi. A jak już jest czysty to jeszcze do zwykłej wody przepułkac pod ciśnieniem żeby cały ten osad wyprało tylko pamietaj żeby go rozebrać doszczętnie