Pytanie laika ... - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-01-05 06:31:13, marko77 pisze:
no to właśnie takie felgi mam, ale mi się nie podobają i będa inne


I ten buras je zakrył deklami! Moze chcesz sie zamienić? Mam kpl felg od f. argenty - rozmiar ten sam, ale wzór mniej więcej jak seryjna polonezowska Oprócz tego komplet od f.bravo 6x14 et43

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2004-01-04 22:06:41, WilK pisze:
Cytat:
2004-01-04 22:01:51, Race_D pisze:
Cytat:
2004-01-04 16:54:45, marko77 pisze:
(...)
btw. ja tankuję U95 za 3.00


Jak będę w okolicy to wpadne z beczkami - pokażesz mi tą "stacje" (?)



Hłehłe Tylko czy aby to 95 oktanów? Czy może wache der Wehrmacht



Mokry może potwierdzić ze widziałe staje Carrefour i benzyne 95 za 2.99 ale spodziewam sie ze to badziew jaki ostatnio tankowałem czyli 2 razy sprawdziłem czy to etylina tak ON śmierdziała nie mówiząc o zapachu jaki wydawał z siebie silnik oraz moja kurtka która po praniu nadal smierdzi tym czymś
  
 
Cytat:
2004-01-05 09:31:42, OLO pisze:
Cytat:
2004-01-05 06:31:13, marko77 pisze:
no to właśnie takie felgi mam, ale mi się nie podobają i będa inne


I ten buras je zakrył deklami! Moze chcesz sie zamienić? Mam kpl felg od f. argenty - rozmiar ten sam, ale wzór mniej więcej jak seryjna polonezowska Oprócz tego komplet od f.bravo 6x14 et43



nie zamienie się bo te zostają na zimówki, na lato będą ... większe
  
 
Ja odnośnie zdjęc motylków:
czy zdjęcie numer dwa (srebrny zderzak plusa) te motylki są przespawane na mniejsze ET czy były takie modele.
Zdjęcie czerwono-czarnego: to samo pytanie.
Ja widziałem dwa modele motylków ze 132 (ET mniejsze niż seria poldka nie mapiętam chyba ~21 oraz motylki z 83 roku (wybite na feldze) z większym ET (czyli mniej na zewnątrz wystaje).
Ale nigdy nie widziałem motylków z ET na poziomie 10 czy 0 (tak na oko po zdjęciu)
  
 
No mnie się tak na oko wydaje że to nie jest przesunięcie piasty felgi względem obręczy (co IMHO by było lekko bez sensu) tylko najzwyklejsze poszerzenia. Poprostu dospawany fragment obręczy na zewnątrz i w ten sposób zwiększony "rant". I to mi się bardzo podoba i sam bede coś takiego kombinował .
BTW - te same koła co w red-black "zamontowałem" kiedyś na chwilkę do siebie i tez mi się to podoba pomimo poważnych problemów z geometrią tylnego zawieszenia - za grube dystansy i do tego taaaki negatyw :




[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-01-06 16:31:56 ]
  
 
Nie wiem jak te szerokie ale te "zwykłe" motylki od tej z 83 co widziałem z większym ET różniły sie miejscem zgrzania tarczy felgi z obręczą - nowsza miała to przesunięte o 1-1.5 cm (dokładnie nie mierzyłem)
  
 
oba rodzaje motylków maja rozmiar 5.5x14 ale różnia sie offsetami są ET25 oraz ET35 - jak komuś zależy to moge cyknąć zdjecia obu typom.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
OLO. W temacie "motylki" z 05.05.2003r pisałeś, że masz namiary na firmę z Józefowa pod Warszawą gdzie poszerzają fele. Masz może jeszcze te namiary i ewentualnie czy mógłbyś je podać?
  
 
Proszę bardzo:
601361167
7893868



  
 
No właśnie tak. Ciekawe ile kosztuje przespawanie felg...

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Dzięki. Skontaktuję się z nimi.
Ja znam firmę w Warszawie, która powiększa rant (zmniejsza ET) ale przez przesunięcie tarczy koła lub jej odwrócenie względem obręczy. Szerokość felgi, a co za tym idzie opon się nie zmienia.
Za pierwszy wariant chcą ok. 50zł, za drugi ok. 80zł.
  
 
uj - to toszkę... od 200-320zł za kpl. to juz wole kupić alu.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
i mieć 6Jx14 przy lżejszej feldze.
  
 
Cytat:
2004-01-07 18:03:29, kasztan pisze:
i mieć 6Jx14 przy lżejszej feldze.


A do DF'a to alu nie pasują niestety (no, może poza nielicznymi rodzynkami), ale mnie to nie przeszkadza, gdyż i tak moim marzeniem w tym autku są poszeżone staloofki z taaakim rantem Będę próbował coś takiego zrobić, trzymajcie za mnie kciuki
  
 
Jakoś mi też podobają się stalówki z taaaakim rantem!
  
 
Cytat:
2004-01-08 11:24:54, FIACIOR pisze:
Jakoś mi też podobają się stalówki z taaaakim rantem!


Widzę że Ty wolisz wersje z rantem szerszym o jedno "a", ale ja też bym takie chciał na tył
  
 
No mowa. Nie ma jak szeroki parapecik!!! Szczególnie z tyłu.